3-MIASTO ------------------- SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No fakt, było ekstra
Na następny zlocik jestem moim Asterixem będe jako obserwator bo mi się maleństwo dociera
A więc W najbliższą niedzilę (25. 05. 2002) spotykamy się pod Osowskim Geantem i jedziemy pojeździć na 400m
Mam nadzieje że będzie frekfencja taka jak była, albo lepsza

Pozdrawiam
adam

P.S.
GSI jak możesz to zostaw ten wątek podwieszony, aby zamieszczać informacje o 3miejskich zlotach.

[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2003-05-18 23:55:27 ]
  
 
Dobrze Wam ja mam dwa tygodnie w plecy same komunie psia krwia niedość że kasę trzeba wydawać to jeszcze słuchać wywodów teściów. Marny to żywot.

Pozdrawiam
  
 
gieroy będzie dobrze, niepękaj

Zajac_11 z opowieści Bartka wynika że nieźle ta twoja Ascona ciągnie Oby ten POXIPOL co Kirsztain zastosował do zlepienia twojej głowicy wytrzymał Niemoge się doczekać na wyścig Bartka z tobą
  
 
i ja się pisze na to spotkanie na 100% pod geantem o 18:00 a gdzie pozniej jedziemy??
  
 
Cytat:
2003-05-21 23:07:32, Mec pisze:
i ja się pisze na to spotkanie na 100% pod geantem o 18:00 a gdzie pozniej jedziemy??



Pojedziemy kawałek dalej na Osowe, tam gdzie było 1 spotkanie
  
 
to dobrze bo myślałem ze dalej naprzykład do borska a tam to bym chyba nie pojechał ale do osowy no pewnie że tak
  
 
panowie a co powiecie zeby zaprosic tez michala i jego honde a takze kolegow z renault 5
?????
  
 
Mysle ze nie bedziemy postepowac jak jeden ze znanych nam Klubów Opla i zaprosimy osoby jezdzace innymi samochodami.
Trzeba pamiętać ze OKP to tez Klub Sympatyków OPLA....


Pozdrawiam i miłego spotu
  
 
Chetnie bym sie zjawil w niedziele na osowej ale nie wiem jak z paliwkiem bedzie. Jak co to milej zabawy albo do zobaczenia.Licze na LONG'a(wsparcie,towazystwo).
  
 
gsi zrozumialem i poinformowalem zainteresowane osoby moze sie pojawia ja ascone juz grzeje i mam zamiar wygrac z seniem bartka )))
  
 
Jestem jak najbardziej za zwłaszcza że Renówka towarzyszyła nam odzawsze... tylko zając nieprzegnij. Miejsce niejest "przystosowane" do przyjęcia dużej liczby aut i wogóle psy szczekają tam dupami. 10 fur i byłoby ok. Ja wydaje ostatni pieniążki na wchę i odłączam instalacje gazową... niestety niezdążyłem wyregulować składu miesznki ale i tak dam radę (muszę to sobie wmawiać a tak naprwdę Zajączku to jestem mocno niepewny swego )

Oczywiście gdyby pogoda była nędzna to chiba damy spokój.
  
 
sluchajcie
ja bede na pewno ale wyskoczylo mi cos i moge sie spuznic
jesli nie bedzie mnie pod geantem to nie czekajcie na mnie puzniej niz do 18:15 i jedzcie na miejsce ja dojade na pewno
poprostu mam prace w sopocie i moge troche dluzej zabawic ale jak tylko zkoncze to podnam moje 115 konne stadko na miejsce bo bartkowi nie odpuszcze
wiec do zobaczenia
  
 
Cytat:
2003-05-24 20:44:49, zajac_11 pisze:
sluchajcie
ja bede na pewno ale wyskoczylo mi cos i moge sie spuznic
jesli nie bedzie mnie pod geantem to nie czekajcie na mnie puzniej niz do 18:15 i jedzcie na miejsce ja dojade na pewno
poprostu mam prace w sopocie i moge troche dluzej zabawic ale jak tylko zkoncze to podnam moje 115 konne stadko na miejsce bo bartkowi nie odpuszcze
wiec do zobaczenia



Bedziemy czekać nawet do 18.30
  
 
Zając tylko daj radę... dziś jestem tylko zwz. na Ciebie bo z czasem u mnie krucho.

Jest sliczna pogoda i wogóle więc napewno się dziś spotykamy. muszę jeszcze tylko podjechać i pomierzyć dystans.

dozobaczyska.. niech ktoś weźmie jakiegoś cyfraka
  
 
Ja o 18.00 będe, a ze mną przyjedzie zglebiony Kadet
  
 
i po spotkaniu
niestety nie pokazalem ze potrafie i dostalem ciegi od senia i jestem pelen podziwu dla tego potworka z 3 litrowym silniczkiem mimo iz jechalismy prawie jak rowny z rownym to jednak on jest LEPSZY,przegralem 10 zl za ktore mam nadzieje bartek wypije moje zdrowie jako godnego przeciwnika
ja juz jego jako wygranego wypilem
ale za to pokazalem klase jak startowqalem z peugotem 405 z silnikiem 1,8 16V i dostal odemnie o ponad jedna dlugosc ascony bo udalo mi sie przed niego schowac jak zobaczylem ze cos z naprzeciwka jedzie ogulnie bylem bardzo krutko ze wzgledu na to iz mialem prace i nie moglem szybciej dolaczyc ale i tak bylo warto
czekam na nastepne spotkanie
pozdrawiam i czekam na relacje innych uczestnikow zjazdu
  
 
Było extra!!!!
Tylko Ja niestety niemogłem startować co mnie bardzo boli , ale jak mi się dotrze silnik to na bank wystartuje i nawet z zajacem wystartuje (może i przegram, ale co mi tam).
Do następnego spotkanie!!!
  
 
Cóż było przyjemnie. Jak zawsze Hondy niedały ciała. Czy ktoś powstrzyma te szlifierki??? Mój borze przecierz z tym niema nawet co startować. Miałem wczoraj przyjemność oglądnia niezwykle ponętnego tyłka czrwonyej Prelude przez całe 400m

Tak Zając wpiłem twoje zdrowie. "Czarny scenariusz" tzn. 2 Specjale Chciałbym zaznaczyć że scig z uwzględnieniem zakładów bukmacherskich odbył się na wyraźną prośbę Zajca... szczerze to jest mi aż głupio.

Następny spot zostanie poprzedzony ankietą. Było nas trochę mało co tu dużo mówić tylko 5 OPLI, 3 HONDY i 1 FORD. Łącznie sporo jak na kameralne spotkanie ale martwi tak mała ilość aut zpod znaku Błyskawicy w porównaniu do gości.

Do następnego
  
 
bartek
glupio to powinno byc mi bo bylem za bardzo pewny swego i utarles mi nosa wiec tera nie bede sie wychylac za bardzo dopuki nie wszczepie sobie 2,0 16V od kadetta GSI i dopiero wtedy bede jeszcze raz prubowac
narazie pozostane jednym z wielu szarych uzytkownikow drog i nie bede sie za bardzo wychylac no chyba ze czasami cos mi odbije
a tak na powaznie to tez uwazam ze powinno byc nas troche wiecej trzeba cos z tym zrobic bo to wola o pomste do nieba
wkoncu takie spoty nie odbywaja sie co tydzien tylko raz na jakisz czas i koledzy z okolic mogli by sie pofatygowac wydaje mi sie ze przejechanie powiedzmy nawet 50-80 km w jednym kierunku to nie jest az tak duzo zeby nie mozna bylo raz na jakisz czas sie wyrwac i spotkac
pozdrawiam
i czekam na next zlot
  
 
Chłopaki kto może skołować pachołki??? Albo gdzie można takowe kupić to zrobimy zrzutę. Myślę, że można by zrobić coś na kształt tego co dzieje się w białym Stoku dla odmiany. Parking pod renkim albo Geantem (ta nieużywana część, gdzie czasami grają na rolkach w hokeja) albo na PG.. miejsce się znajdzie w każdym razie. Co wy na to???

------------
Panzer Division Senator

[ wiadomość edytowana przez: Bartek dnia 2003-05-27 00:30:21 ]