Co za kijowa rejestracja :-( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2002-12-04 18:53:06, kacper97_Warszawa pisze:
Zapytaj GDA czy u nich w klubie wszyscy są aktywni....na pewno nie ...tak jest wszędzie i zawsze



już odpowiadam chyba Was zdziwię ale tak jest, aktywność nie polega może na pisaniu postów (bo jeżeli mam pisać byleco to lepiej nic ) ale faktem jest że każdy z 68 klubowiczów (po niedzielnej weryfikacji tylu pozostało z 132-óch) jest na stronie co kilka dni i wystarczy że się zapozna chociaż z tematami klubowymi (które są ukryte tylko dla nich - i to jest największa zaleta MotoNews) na liście klubowiczów pod każdym nickiem jest tzw. ostatnia "interakcja" na forum czyli data i godzina kiedy klubowicz ostatnio odwiedził forum - jest to dobre narzędzie dyscyplinujące poszczególnych klubowiczów - nie uznajemy "martych dusz"

pozdr
  
 
no wlasnie....
a po co weryfikacja martwych dusz???
moze ktos po prostu czasowo jest off-line...i za co takiego wawalac??
tak samo statystyka: czy to zawody???

oczywiscie doceniam zaangazowanie Daemona, ale podejrzewam, ze aby forum dostosowac do netszkapy musialby sie sporo natrudzic...
nie wiem ,czy jest sens robic to dla jednej osoby, bo chyba tylko ja mam taki problem...

a generalnie to sorry za moje wczorajsze gderania.
zlozylo sie na to wiele niemilych okllicznosci.
po pierwsze mamy okres
pioza tym skonczyla mi sie w biurze kawa.
do tego padlo sprzeglo i hamule nierowno biora.
a jeszcze mi powietrze z kola ucieka. w dodatku wulkanizator rozwalil mi kolpak kretyn jeden.

I z gory przepraszam za dzis:
bo wciaz mamy okres
powietrze znowy ucieka (nie naprawil idiota, bo to nie wentyl, a felga popuszcza - juz namierzylem)
auto u mechanika. jak zobacze rachunek....
jechalem do roboty tramwajem.
wieczorem mam obiad u tesciowej
zostalem sam w firmie i nie mam z kim pograc w darta
i zapomnialem zaplacic rachunkow, za co mnie zona juzzdazyla zjeb...
pic na dworzu a sniegu nie ma i nie moge baczkow pokrecic

I jak tu drodzy przyjaciele miec dobry humor?!

dzis jeszcze nie, ale jutro moze bedzie lepiej...albo lepper.
  
 
Uff to niezazdroszczę rzeczywiście masz powody

Cytat:
no wlasnie....
a po co weryfikacja martwych dusz???
moze ktos po prostu czasowo jest off-line...i za co takiego wawalac??
tak samo statystyka: czy to zawody???



ale ja nie twierdzę że tak samo powinniście zorganizowac życie we własnym klubie, przedstawiłem tylko możliwości jakie daje forum motonews''a, w FSOAK są takie zasady bo obowiazuje taki regulamin - napewno nikt nie będzie Wam niczego narzucał

Cytat:

oczywiscie doceniam zaangazowanie Daemona, ale podejrzewam, ze aby forum dostosowac do netszkapy musialby sie sporo natrudzic...
nie wiem ,czy jest sens robic to dla jednej osoby, bo chyba tylko ja mam taki problem...



napewno każdy user jest szanowany na forum Motonews''a, i mile jest widziana pomoc w wyszukiwaniu błędów w działaniu - na dole masz forum techniczne i tam są rozpatrywane wszystkie błędy
  
 
Coś tam widzę, że Adasco i Bastek narzekają i narzekają, i narzekają, i... -> depresja zimowa/malkontentis zimnus ich dopadła czy cooo ?
  
 
Proponuję wizytę w solarium i naświetlenie się zbawczym światłem w celu nagrzania cielska i złapania kolorku...
  
 
no dobra.
jedno pytanie:
skoro ponoc narzekam bez powodu, to czemu mi forum chodzi juz tylko pod gownianym IE????
od wczoraj pod Mozilla takze mi juz nie chodzi....
jakies celowe dzialanie??? (eliminacja narzekaczy???))))
tym samym narzekam dadal i oczekuje terminatora w moich drzwiach)))

ale powaznie: co jest grane???


aha, dodam, ze zime uwielbiam ( najlepiej kolo -20), zas nie znosze solarium i jego efektow (nawet ogladac u innych)

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2002-12-06 14:05:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2002-12-06 14:06:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2002-12-06 14:11:54 ]
  
 
Adasco, ja na codzien korzystam rowniez (np. w tej chwili) z przegladarki Netscape (6.2.2) i nie zauwazylem zadnych problemow podczas korzystania z forum.

Trudno jest dopasowac forum do wszystkich przegladarek a jeszcze trudniej do wszystkich wersji przegladarki jednej firmy. No chyba, ze pozostaniemy przy trybie tekstowym.

Mozilla tez nie jest stabilna, zalezy to niestety od wersji ktorej uzywasz. Czy nas to cieszy czy tez nie najwieksza stabilnosc zapewnia obecnie jednak IE. Nie wszyscy musimy sie z tego cieszyc, nie musimy z tego powodu lubic firmy M$ - mozemy miec tylko nadzeje, ze Bill Gates nie wezmie sie nigdy za budowe autostrad, bo wtedy moze sie okazac, ze upgrade Lady bedzie niezbedny

Zachecam, mimo wszystko do nowszej wersji Netscape lub Opery (np. 6.05 PL) dla tych wersji bedziemy starali sie zapewnic wsparcie.

pozdr.
  
 
Daemon, a moze ja mam cos nie tak w ustawieniach???
masz jakis pomysl???
co moze przeszkadzac???
  
 
Jesli chodzi o Netscape 6.2.2 to dziala bez problemu przy ustawieniach domyslnych, po prostu zainstalowana prosto z netu i wszystko chodzi. Predkosci jej dzialania nie da sie porownac do serii 4.xx. Od 6-tki Netscape wprowadzil powazne zmiany (na lepsze). Opera tez dziala "od reki" (kilka osob wiem, ze na codzien korzysta i nie ma problemu, ja tez mam - jako trzecia na kompie).
Podaj nr wersji Mozilli to sobie oblookam co tam nie gra. Co do wspomnianej przez Ciebie Sylaby to juz gorzej, bo to jednak "stara" technologia Netscape, nie trawiaca niektorych konstrukcji w kodzie strony.

pozdr.
  
 
mam mozille 1,1.
da sie cos zrobic???
  
 
Tak, da sie .... trzeba zrobic upgrade do wersji 1.2.1 i przegladarka chodzi jak burza (wlasnie korzystam - juz mam cztery).

Hmm, nie wiem jak bardzo sie przywiazales do wersji 1.1 ale mam nadzieje, ze to nie jest 1.1b albo 1.1a .... a co do bledow to troche ich w Mozilli jest np. niektorym wiesza sie wszystko jak tylko ustawia ja jako domyslna przegladarke systemowa, innym wywala sie przez stosowany na stronach coraz powszechniej DHTML itd, itd Wszystko znajdziesz na stronie http://bugzilla.mozilla.org - to sa bledy o numerach 180 tysiecy ilestam. Mam nadzieje, ze jako uzytkownik zwiazany z Mozilla rowniez wspierasz jej autorow podsylajac im kolejne raporty o zauwazonych bledach?

Jesli zalezy Ci na poprawnie dzialajacej przegladarce to musisz uaktualnic ja do najnowszej wersji (z 2 grudnia) albo uwaznie sledzic liste bledow na stronie Mozilli zeby wiedziec na co narzekac - na strone czy na przegladarke. Najnowsza wersja jak pisza autorzy nareszcie obsluguje coraz wiecej rzeczy podobnie jak IE czyli mimo wszystko ciagle musza gonic Billa aby nie zostac w tyle. Ciekawe jak dlugo bedzie im sie to oplacac ?

Zachecam zatem do aktualizacji.

pozdr.
  
 
ciekawe czy jak podepne pcimcie do Amisi to mi będzie ta stronka na MIAMI śmigać