Klejene,spawanie,plastiku w Warszawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam czy znacie jakiegos fachowca w warszawie lub okolicach co zajmuje sie klejeniem zderzakow itp.
  
 
witam serdecznie.

GLOBAL PLAST

niestety w tej chwili stronka nieaktualna, ale w google jak w piszesz ten adres wyświetlą ci się namiary na firmę.

ceny różne...
  
 
Zainteresowanych spawaniem plastików (zderzaki, lampy, atrapy, owiewki, obudowy filtrów, bagażniki dachowe i wiele innych) zapraszam na stronę:

www.pico.com.pl

Firma znajduje się w Radzyminie, 20 minut od Warszawy
  
 

witam wszystkich

Ja zapraszam na www.spawanie-klejenie.pl
namiary dostałem od sasiada który polecił mi ten zakład. ja jestem tez bardzo zadowolony wiec polecam dalej.

Pozdrawiam
Bartek
  
 
Lepiej samemu kupić sobie spawarkę do plastiku i wykonywać drobne prace. Wbrew pozorom jest ona bardzo przydatna, a koszt zakupu szybko się zwróci. Ja mam taką dla amatorów formy Ataszek - nie pamiętam modelu i nawet nie wiem czy jeszcze taką mają w sprzedaży, ale warto rozejrzeć się na rynku za takim sprzętem.b
  
 
Sam sobie napraw zderzak. Tak a propos Ataszka to zobacz jakie to proste Test spawarki do plastiku
  
 
watek troche martwy ale podije..ktos moze aktualnie polecic kogos z wawy lub okolic?? mam kilka elementow do spawania..szkoda kupowac nowe bo auto swoje lata juz ma
  
 
Ja mogę polecić Ci firmę MM Serwis . Oddawałem im kilka razy elementy do spawania i nigdy nie było problemów. Generalnie bardzo dobre rozwiązanie. Można sporo zaoszczędzić, bez konieczności kupowania nowego.