Kobieta kontra mężczyzna... :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prawdziwy polak!! Pije za trzech, przeciez wypic to nie grzech
  
 
Ja to po prostu lubię... Choć nie przesadzam. Dawkuję sobie.
  
 
Cytat:
2004-08-14 21:04:48, Quattro pisze:
Ja to po prostu lubię... Choć nie przesadzam. Dawkuję sobie.

Ja tez lubie, browca i driny! Bo wode to sie pije zeby sie pozadnie znieczulic.
  
 
A ja w zasadzie nie piję, choc ostatnio parę trunków mi posmakowało. Ale wszystko z umiarem.
 
 
Cytat:
2004-08-14 23:11:54, storm pisze:
A ja w zasadzie nie piję, choc ostatnio parę trunków mi posmakowało. Ale wszystko z umiarem.

Umiar to jest dobre slowo. Pamietam jak sie bylo mlodym i glupim i sie nie znalo swojej granicy...szczegolow nie przytocze bo znam je tylko z opowiesci Alkohol roznie dziala na ludzi, niektorzy staja sie agresywni, inni maja destrukcyjne pomysly a jeszcze inni (np: ja) dobrze sie bawia. W sumie ciezko jest mi pomyslec o imprezie bez browca. Choc ostatnio znalazlem u mnie w miescie fajna knajpe gdzie podaja bezalkoholowe drinki, idealana knajpa jak sie gdzies autem jedzie, bo ilez mozna pic cole (ble) i soczki!
  
 
Hahha piszesz tak jakbys juz miał lat strasznie duzo
Ja w sumie jeszcze nigdy pijana nie byłam, i pod stół nie spadłam, ale po niektorych (czyt. Duch puszczy - to nasz Klubowy trunek) jedno co wiem że mam dobry humor, ba, nawet bardzo dobry.
 
 
Cytat:
2004-08-14 23:29:24, storm pisze:
Hahha piszesz tak jakbys juz miał lat strasznie duzo
Ja w sumie jeszcze nigdy pijana nie byłam, i pod stół nie spadłam, ale po niektorych (czyt. Duch puszczy - to nasz Klubowy trunek) jedno co wiem że mam dobry humor, ba, nawet bardzo dobry.

Bo juz stary jestem Nawet mi male dziewczynki w autobusie ustepuja miejsca z tekstem "usiadz sobie dzadku" Trunkow typu "Bycza krew", "bialy kielich", "komandos" lub poprostu "malina" juz nie pijam, one strasznie na psychike siadaja, i straszny kac po nich. Jak wino to wino, polecam Fresco najlepiej semi dolce i nie z bierzacego rocznika A ze nigdy nie bylas pijana to nie chce mi sie wierzyc ..... i to z jasla jeszcze Toz to typowo nie polskie zachowanie.
  
 
Dziadziusiu "Duch Puszczy" to nie wino
To sie pochwal ile masz.. hehehe... Ja też nie młódka ale na szczęście mi nie ustępuja choc raz jak chłopiec powiedział do mnie "prosze pani" to myslałam że mu cos zrobie hehe
 
 
Cytat:
2004-08-14 23:45:30, storm pisze:
Dziadziusiu "Duch Puszczy" to nie wino
To sie pochwal ile masz.. hehehe... Ja też nie młódka ale na szczęście mi nie ustępuja choc raz jak chłopiec powiedział do mnie "prosze pani" to myslałam że mu cos zrobie hehe

Behehehe a nazwa taka typowa dla wina A wiek... to mam 23 ..... do setki
  
 
Hahaha oj to staruszek z Ciebie że ho ho
 
 
Cytat:
2004-08-14 23:50:53, storm pisze:
Hahaha oj to staruszek z Ciebie że ho ho

Dobrze zakonserwowany
  
 
Jak dobrze być młodym i pięknym , z alkoholi pijam tylko te >60%. Aha i oranżadkę zwaną piwem .

A teraz mnie nie było bo wskoczyłem do "młodej i pięknej"
Ale teraz: "Honey, I'm back"
  
 
Cytat:
2004-08-14 23:54:17, Quattro pisze:
Jak dobrze być młodym i pięknym , z alkoholi pijam tylko te >60%. Aha i oranżadkę zwaną piwem .

A teraz mnie nie było bo wskoczyłem do "młodej i pięknej"
Ale teraz: "Honey, I'm back"

Po tym jak piszesz sadze wrociles jeszcze mlodszy i piekniejszy
  
 
Jeszcze młodszy i piękniejszy to będę jak ją zdobędę

Na razie trwa faza odbijania obecnemu (a może już byłemu) facetowi
  
 
Cytat:
2004-08-15 00:05:29, Quattro pisze:
Jeszcze młodszy i piękniejszy to będę jak ją zdobędę

Na razie trwa faza odbijania obecnemu (a może już byłemu) facetowi

Uuuuu to widze ze ostro pogrywasz Tez tak kiedys zrobilem i powiem tylko ze zadne z nas troje nie wyszlo na tym dobrze. Ale moze Tobie sie uda
  
 
Z kolesia jest taki skur...l, że bym go zębami własnymi zagryzł żeby się od niej odpier... Upss ponoszą mnie emocje
  
 
W moim przypadku to koles byl 2 raz ywiekszy ode mnie wiec takie rozwiazanie odpadalo Ale dopielem swojego.... ale dalej nic z tego nie wyszlo.
  
 
Tylko jak dziewczyna sama nie będzie tego chciała to ..... ciężka sprawa.
 
 
Cytat:
2004-08-15 00:15:54, storm pisze:
Tylko jak dziewczyna sama nie będzie tego chciała to ..... ciężka sprawa.

Wlasnie w tych sprawach potrzebne jest duze wyczucie i precyzja
  
 
Wiem, ja w tych sprawach nie mam .... ale mam nadzieje ze Quattro ma dlatego zycze mu powodzenia.