WITAM!!! - tu możesz sie przywitać - Strona 60

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć
  
 
Witam mam na imie Piotr lat 34 Reda i jestem od niedawna posiadaczem fiata 127p 74r ktory jest w stanie oryginalnym,.aczkolwiek wymaga duzo pracy na starcie .Mam nadzieję ze pobyt na tej stronce i kontakt z obecnymi forumowiczami ułatwi mi prace przy tym projekcie ,zdobywanie czesci i wiedzy ,z zawodu jestem mechanikiem wiec co moge to tez pomoge Wpożniejszym czasie planuję dołączć do klubu Pozdrawiam
  
 
Cześć. Fajnie, że pojawiła się kolejna siódemka Aczkolwiek porób zdjęcia i załóż temat w naszych samochodach bo pewnie przyda się pomoc forumowiczów przy odbudowie Twojego auta.

Pozdro
  
 
Witam, na imię mam Piotr, mieszkam w okolicach Będzina.
Posiadam fabrycznego FSO Poloneza GTI z 9 września 97 roku.

Auto w niezłym stanie (choć porządnie brudne) i z szeregiem drobnych bolączek kupiłem od rolnika w 2010 roku. Przeprowadziłem mały remont, w trakcie użytkowania byłem bardzo zadowolony z właściwości jezdnych i pracy skrzyni biegów.

Trochę startowałem nim w KJSach, do czego jednak seryjny samochód kompletnie przy dzisiejszej charakterystyce tych imprez się nie nadaje. (choć trzeba przyznać że ręczny Lucasa jest genialny)

Obecnie auto stoi w garażu z częściowo rozebranym zawieszeniem i uszkodzonym dyferencjałem, czeka na lepsze czasy.
  
 
Witam
jestem Marcin
samochodem się nie pochwalę bo dopiero maluszka szukam ale jak tylko znajdę i kupię to go opiszę

ponieważ nie mam maluszka to pozwolę sobie założyć odpowiedni temat w "giełdzie"

pozdrawiam
  
 
Cześć jestem Grzesiek
w swojej kolekcji posiadam:
fiata 126p EI z 1984
Fiata 128 3p z 1977
  
 
witamy i zapraszamy do pisania na forum.
  
 
Witam wszystkich, z tej strony Piotr
  
 
Witam, jestem Łukasz, posiadam 126p z 1984
  
 
kope lat mineło i jeszcze troche chyba minie zanim skończe moje 125p


[ wiadomość edytowana przez: Sir_Mirras dnia 2014-05-08 02:15:07 ]
  
 
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem właścicielem Poloneza2000 i.e. DOHC stąd moja obecność na forum.

Miłego,
  
 
Witam, nazywam się Kamil, jestem z Rybnika, od jakiegoś czasu rzeźbie 125p, a prawie 2 tygodnie temu doszło Yugo
  
 
Siemasz jestem Jasiek.
Troche już fiatów u mnie bylo a teraz walczę z kolejnym 126p i do głowy przszedł mi pomysł trochę pomieszania go z 500. I stąd moja obecność na forum
  
 
Po takiej przerwie wypada się ponownie przywitać siema więc wam!
  
 
witam, miło będzie sobie przypomnieć stare dobre czasy 126p pozdrawiam!
  
 
Witam, na imię mam Piotr i reklamuję domy

[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2015-09-21 07:37:54 ]
  
 
Witamy wszystkich nowych i "starych" na forum. Zapraszamy do aktywności i chwalenia się swoimi projektami w Nasze Samochody.
  
 
Witam jestem Piotrek
Fiat 125p 1.4 16v 1986
  
 
Witam wszystkich ! jestem nowy i szarak uczę się tego forum jak coś nie tak to z góry przepraszam
  
 
Witamy nowych userów - dział nasze samochody czeka na Wasze opisy.