[126] Groh - Franky Garage

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiem ze takich tematow jest od groma ale kazdy ma inna zawartosc :
chcialbym przedstawic kolejna ewolucje mojego maluszka i dowiedziec sie co o nim sadzicie

a zdjecia pochodza z tematu 2 zlot samochodow postkomunistycznych tam znajdziecie duzo ciekawych zdjec malcow z 3miasta
pozdro


[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2012-02-22 16:20:38 ]

[ wiadomość edytowana przez: fuso dnia 2015-04-25 10:04:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: fuso dnia 2021-08-04 20:17:45 ]
  
 
Oprócz blachy ryflowanej na desce wizulanie bardzo mi się podoba. Fajny maluszek, obniżony, ładny lakierek, halogeniki ... Czy aby masz tylny zderzak na przodzie? Nie wygląda to zbyt super... zderzak jest totalnie płaski. Idziesz w dobrą stronę. Napisz co masz porobione w silniku, zawieszeniu, wnętrzu.
  
 
no autko zajebiozaaaa tylko musisz tak jak ja zrobić jakieś podświetlenie tablicy bo jak nas dupną to hujuwka bedzie coś tam wymyślimy ja moze w weekend pokombinuje z tym
pozdro
  
 
dla mnie wygląda pierwsza klasa , podoba mi sie
  
 
super ! nawet ta blacha nie jest taka zła
  
 
mi tez sie wszystko bardzo podoba poza tą ryflowaną blachą... nie lubie tego materiału w samochodach, jest jakis taki banalny
lepiej by tam wygladala zwykla polakierowana buda
  
 
A od czego to są lusterka? Matiz?
  
 
Opel Manta generacja 2.
  
 
SUPERAŚNY JEST FUSO !!!!

dodlub silnik i zmien ten wydech.. albo ta "koncuweczke" bo nie fhooj ni f pompe nie pasi!! i ludzie prychaja smiechem jak ja widza!
jebnij se cos jak ma swirlip albo madmax! no reszta mie sie podoba.. fajny wuerc!
  
 
Czad. a zamiast blachy daj karbon i ja bym tylko jeszcze z przou blache na lewo zdezaka przesunal. widze ze motyw z rejestracja z boku z tylu bez zderzaka jest poipularny w trojmiescie bo tam chyba jescze jeden malec stoi z takim patentem.
  
 
fajne autko podoba mi sie !
  
 
Extra jest. Ja bym tu jeszcze popracowal nad wnetrzem, ale wiadomo - cos trzeba zostawic na kolejna evolucje Cale szczescie ze sponsor jest (czy to tak dla stylu)
A psiarnia nie szczeka za brak zderzaka??
  
 
Bardzo fanja rajdoweczka !!! taka jak ma byc !!! bo niektorzy jak maja rajdowki to zniszczone z zewnatrz no moj powoli przechdzi kolejne generracje w garaazu jak juz bedzie gotow to tez pokazem go wam do oceny moze nei bedzie tak ale
FUSO autko fajne
  
 
blacha ryflowana zostanie tylko bedzie pomalowana na czarny mat tak jak cala deska
[swirlip] ja podswietlenie tablicy juz mam dzis zamontowalem

wiec niebiescy sie juz nie przywala a za zdezak jeszcze sie nie czepiali ale to moze dlatego ze nie maialem jeszcze kontroli choc moglem miec juz kilka

[kiler] koncowka bedzie moze taka jak swirlip tylko musze zrobic rysunek pogladowy i dac kumplowi to w stoczni mi zrobi z nierdzewki
  
 
Cytat:
2004-12-13 15:47:35, Matik007 pisze:
Bardzo fanja rajdoweczka !!! taka jak ma byc !!! bo niektorzy jak maja rajdowki to zniszczone z zewnatrz no moj powoli przechdzi kolejne generracje w garaazu jak juz bedzie gotow to tez pokazem go wam do oceny moze nei bedzie tak ale FUSO autko fajne



kazda rajdowka po remoncie/budowie tak wyglada. po paru/parunastu rajdach juz nie
  
 
Fuso: juz Ci mowilem. na fotach wyglada spoko. a na zywo caliem do dupy
Zartuje. rajdoweczka ful lans tuning
  
 
[borys]
  
 
Jak dla mnie to tamten elegant z 1 fotki po prawej bomba ma kolorem ten na rekinach
  
 
Ogólnie fajny, jak każda rajdówka

Ale ja bym założył z tyłu zderzak i tablice dał w pierwotne miejsce.
Jak jedziesz po dziurach to Ci te wesemy nie trzęsą się? Pytam bo widze, że nie masz przymocowanych ich do przedniego pasa.

I zrób coś z tą gaśnicą w środku, bo jest bez obejmy i jak strzelisz dacha to Ci może dużą krzywdę zrobić...
  
 
Jak dla mnie to super, co prowda zapodałbym jeszcze 13" i to wszystko.
Brawo