Wymiana prawa jazdy - najgorsze co może Cię spotkać w życiu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatni co raz głośniej słychać o wymianie prawa jazdy. Ludzi w Urzędzie przybywa i już wiadomo, że jeżeli ktoś się zabrał teraz za to to już do Nowego Roku nie zdązy. Ja wymieniałem Prawko latem akurat kończyło ważność (miałem czasowe) spędziłem w Urzędzie calutki dzień ale już o 6:30 ustawiłem się w kolejce przed Urzędem Miasta po numerek za O 7:50 numerków już nie było. Wyszedłem stamtąd o godzinie 15:50 ze złożonymi dokumentami szczęśliwy, bo mam prawko bezterminowe Ale do złożenia dokumentów robiłem dwa podejścia i dwa podejścxia do odbioru, tym razem pojechałem później bo o 7:30 i wyszedłem stamtąd trochę przed dziesiątą. Pamiętaj Jeżeli Twoje prawko zostało wydane do 12. 1983 roku to musisz je wymienić bo po Nowym Roku pozostaje MZK i TAXI
Wymiana Praa Jazdy to poza tym kosztowna impreza 70 zeta wymiana plus zdjęcia plus zaświadczenie lekarskie w moim przypadku 160 zeta razem. Poza tym nikt się nie przejmuje że nie zdążysz zmienić prawka w czasie, a jesteś z zawodu kierowcą Wszyscy mają to w głębokim powarzaniu. Pamiętam jak 5 lat temu wymieniałem prawko bo je zgubiłem pojechałem do Urzędu Miasta o godzinie 9:30 przyszedłem ze zdjęciem i kwestionariuszem złożyłem, uśmiechnąłem się do Pani, która kazała mi iść kupić znaczki skarbowe, wróćiłem ze znaczkami i Prawo Jazdy na mnie już czekało. Nie było komputerów, kolejek itd. Teraz są komputery, numerki, i kto powiedział że komputeryzacja wyszła na dobre
  
 
polacy juz to maja w genach ze czekaja do ostatniej chwili a potem stoja w kolejkach i płacza ze system zły a o wymanie prawka wiadomo juz oddawna
  
 
Muszę wymienić ale najpierw wezmę urlop
  
 
Spokojnie nie jest tak źle z ta wymianą - termin został przedłużony do końca marca przyszłego roku także wszyscy zdążą
  
 
Nie wiem czy wszyscy zdążą bo zawsze odkładamy wszystko na ostatnia chwilę nie mniej jednak kto nie wymieniał prawa jazdy to nie wie jaki to kretynizm, bo trzeba wolne z pracy sobie wziąć żeby to załatwić i spędzić w Urzędzie
  
 
Jedni zdążą a inni nie zdążą jak to zawsze bywa
Zastanawiałem się właśnie do kiedy ważne są czarne blachy?Może przy okazji wartało by je wymienić.
  
 
Z tego co widzę to kolejki są większę także przesunięty termin do marca nic zmienił, a moż znowu ktoś plotkę walnął że będzie droższa ta wymianka A w sumie to niezły biznes 70 zł od prawka a oni jeszcze winiety wprowadzili