Lada Samara - instalacja LPG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc wszystkim,
Mam pytanie - za ile mozna teraz znalesc najtaniej instalacje LPG do Lady Samary 1.3 ? Oraz jesli wiecie - ile bedzie palic po zalozeniu inst.
Pozdrawiam,
Elstir
  
 
Witam,myślę za za 1000-1100 zł można mieć juz nową instalację z gwarancją i wszystkimi papierami.Ja do 2107 za Lovato zapłaciłem 1150 zł w sieprniu.Do tego musiałem doliczyć coś ok 8 zł za znaczki skarbowe żeby mogli mi to wbić do dowodu w wydziale komunikacji.Jestem ogólnie zadowolony z tej przeróbki.U mnie pali duuużo bo mam cięzką nogę,ale to przecież gaz,jak mam w mieście 13-14 na 100 to się wcale nie dziwię,pozatym u mnie jest 1500 silnik.
Pzdr Grzesiek
  
 
To moze jeszcze skorzystam z uprzejmosci kolegow i sie zapytam gdzie w Wawie lub jej okolicach mozna dostac tanio czescie do Lady Samary 1.3
Pozdrawiam,

P.S. Chyba oprocz znaczka to jeszcze badanie techniczne trzeba przejsc, ze auto jest przystosowane go LPG tak samo jak wstawiajac hak.
  
 
Już piszę,nie trzeba przechodzić ponownego badania technicznego,jezeli montujesz instalację w zakładzie który ma pozwolenia i wszystkie kwity,a jeżeli sam to robisz to musisz jechac na przegląd.Zakład daje dwa kwity,jeden na instalację,drugi na zbiornik.Z tymi dwoma musisz jechac do komunikacji i tam bez problemów na pdst tych dwóch kwitów wbijają Ci ze masz gaz.O to czy trzeba robić badanie ponowne pytałem się znajomego policjanta.
  
 
Heja !
Ja zakladalem LPG w lipcu w Legionowie. Zaplacilem za montaz ( butla 46 L ) 1350zl - jak wtedy sie dowiadywalem to byla cena dobra. Przez cale lato bylem bardzo zadowolony bo palila mi moja Ladzianka 9L gazu/100km po miescie. Jadac na trase czasami mnie szokowala bo na 36 litrach (tyle wchodzi do butli) potrafilem przejechac 460 km !! Nie szalalem podczas jazdy ale tez nie oszczedzalem. Oczywiscie bardzo duzo zalezy od stacji w ktorej sie natankuje gazu ( od gazu ). Ja wyprobowalem tych stacji troche i najlepiej jezdzi mi na gazie ze stacji Neste przy moscie Grota.
Przyszla zima, oczywiscie spala wiecej - to normalne, ale pojawil sie dziwny problem z ktorym sie borykam. O tym w nowym watku - szukam jakis dobrych rad i uwag.
Dlatego tez szukam jakiegos dobrego warsztatu Lady.
Pozdrawiam
  
 
CZE.
Do Elstira:
gaz do samary 1.3 nie powinien przekraczać 1250 zł.
Jak mój stary zakładał w czerwcu to zapłacił niecałe 1200, butla 40l. Z tego co mój brat mówi pali koło 10-11 litrów po mieście.
Pozdrowienia.
  
 
Cześć.
Ja mam gaz stosunkowo nie dawno ale zdążyłem w ciągu dwóch tygodni przejechać ponad 1000 km. Moja samarka (1300) spaliła średnio min. 7,9l/100km, a max. ok.8.5l/100km. Instalacja kosztowała mnie 1350 zł. Zbiornik ma pojemność 47 litrów i mieści się w miejscu koła zapasowego.
Pozdrawiam Michał.
  
 
Panowie, dosłownie pod spodem jest temat o LPG w Ładach. Nawet nie trzeba używać opcji szukaj
czytajcie trochę uważniej...

zamykam wątek


pozdrawiam, GÓRAL

hehe,Góral dobrze się sprawuje w roli na razie moderatora(bez M) oraz przyszłego hmm,Cenzora więc panowie proszę uważać bo on jest bezwzględny.
Pozdrawiam Grzesiek

Grześ, w dalszym ciągu czekam na C
Góral

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-02-11 22:47:15 ]