Skóra - obszywanie .....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... tak jak w temacie ...... jest nadal aktualne ...... jakiś dowcipniś skasował wcześniejszy wątek ..... i tak , obszycie:

- gałki i rączki ręcznego to koszt po 30 zł

- mieszki skrz. biegów i ręcznego po 40 zł

... zdjęcie jest u mnie w profilu .....
  
 
a może by tak kierownicy...
jestem nie w temacie - kto to wykonuje, gdzie to wykonuje i czy podjalby sie obszycia kierownicy i za ile i dlaczego tak drogo?
  
 
.... teraz niee pamietam dokładnia ale gośc za obszycie kierownicy chce cos koło 200 zł .....
  
 
Mam pytanko: Czy jest możliwość abym np wysłał Ci drążek zmiany biegów, abyś go obszył skórą i odesłał z powrotem??
  
 
Witam

ja jestem zainteresowany mieszkami, moze niekonecznie na czerwono ale w kolorze mojego nadwozia. Powiedz co gdzie jak i kiedy a ja sie dostosuje.

Pozdrawiam
  
 
Spotkał się ktoś może z gotowymi skórzanymi zestawami na kierownicę?? Ostatnio widziałem cos takiego w Norauto. Są w rożnych średnicach z naszykowanymi dziurkami do obszycia. Cena około 70zł. Ciekawe jakby to się prezentowało na kierownicy.
  
 
Cytat:
2004-09-14 23:45:58, Shaq27 pisze:
Spotkał się ktoś może z gotowymi skórzanymi zestawami na kierownicę?? Ostatnio widziałem cos takiego w Norauto. Są w rożnych średnicach z naszykowanymi dziurkami do obszycia. Cena około 70zł. Ciekawe jakby to się prezentowało na kierownicy.


w dwóch słowach - do dupy
  
 
Cytat:
2004-09-14 23:19:33, Guri pisze:
Witam

ja jestem zainteresowany mieszkami, moze niekonecznie na czerwono ale w kolorze mojego nadwozia. Powiedz co gdzie jak i kiedy a ja sie dostosuje.

Pozdrawiam



... oki .... będzie kolor granatowy ...... więcej na priva .....
  
 
Cytat:
2004-09-14 23:45:58, Shaq27 pisze:
Spotkał się ktoś może z gotowymi skórzanymi zestawami na kierownicę?? Ostatnio widziałem cos takiego w Norauto. Są w rożnych średnicach z naszykowanymi dziurkami do obszycia. Cena około 70zł. Ciekawe jakby to się prezentowało na kierownicy.



...... ja mam takie po 30 zł ......


...acha ..... na kierownice do MK7 pasuje bez problemu ....



[ wiadomość edytowana przez: mily-swiety dnia 2004-09-15 15:21:14 ]
  
 
Cytat:
2004-09-14 22:42:43, honsiu pisze:
Mam pytanko: Czy jest możliwość abym np wysłał Ci drążek zmiany biegów, abyś go obszył skórą i odesłał z powrotem??



... rozumiem że chodzi ci o samągałkę zmiany biegów ...... niee ma problemów ..... możesz ją wysłać do mnie ..... jak gość ją obszyje to odeślę Ci ja spowrotem ....
  
 
jakoś w przyszłym tygodniu powinienem wysłać do ciebie sprzęt do obszycia podaj namiary na siebie, a jakby coś nie wypaliło to jeszcze powiem ale na 95% jestem zdecydowany
  
 
jakie kolory są dostępne??szukam czegoś w kolorze zbliżonym do mojego autka...do obszycia miałbym gałkę od biegów i rączkę hamulca ręcznego....no i może jeśli nabędę to części kierownicy (tutaj raczej tylko wymiamna lub czysczenie tego co jest)
  
 
Cytat:
2004-09-18 00:46:40, Artur_ST pisze:
jakie kolory są dostępne??szukam czegoś w kolorze zbliżonym do mojego autka...do obszycia miałbym gałkę od biegów i rączkę hamulca ręcznego....no i może jeśli nabędę to części kierownicy (tutaj raczej tylko wymiamna lub czysczenie tego co jest)



.... myślę że jakiś niebiański kolorek by się znalazł ...... mogę ci próbki podesłać pocztą i wybierzesz sobie jakiś kolorek .....
  
 
wszystko poszło na maila...zdjęcia,adres i telefon do mnie

  
 
Cytat:
2004-09-18 17:45:42, Artur_ST pisze:
wszystko poszło na maila...zdjęcia,adres i telefon do mnie





.... oki .... próbki koloru wyślę ci pocztą .....
  
 
no ja moge zalatwic kiery obszycie za 150 zł kolory do wyboru mozna laczyc kilka zajebiscie wyglada jak z fabryki przy wiekszej ilosci bedzie taniej jak co to najlpeij mailem olej@icpnet.pl

PS
Skora jest zajebistej jakosci
  
 
Cytat:
2004-09-18 17:45:42, Artur_ST pisze:
wszystko poszło na maila...zdjęcia,adres i telefon do mnie



.... sprawdziłem dostepność skóry ...... wszystko jest ..... wysyłam Ci trzy próbki niebiańskiego koloru ....... obszycie kiery to koszt 170 zł ..... ilość kolorów dowolna .....
  
 
Witam
Czy masz może fotki ukazujące efekt tego twojego obszywania?
Pozdrowionka
  
 
zobacz w pierwszym poście ostatnią linijkę tekstu (tą o profilu)
  
 
Sorki nie doczytałem Pozdrowionka