Polska - Anglia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-09-08 13:30:26, Quattro pisze:
To się nie wychylaj ......

Zwisa mi to Jak cos to kibicuje Orlikowi Opole Odre mam gdzies
  
 
Niech bedzie Orlik

pozdr
  
 
Biale pasy to ku..asy
  
 
Cytat:
2004-09-08 16:43:13, Ali-En pisze:
Biale pasy to ku..asy



Typowy kibol buhahhahahha Orlika
  
 
Poprostu trzeba krzyczec zeby zimno nie bylo jak sie piersiowka skonczy
  
 
Cytat:
2004-09-08 16:17:02, thaniel pisze:
Kurde

Wszystkich kibicow Wisly Krakow przepraszam za przejezyczenie, a wlasciwie za przeklawiaturzenie

mialo byc w poprzednim poscie Wisla Kraków a nie Karków

pozdr


czywiscie ze Krakow NIe lam sie Thaniel do Wawy nie chce mi sie jechac

Cytat:
Biale pasy to ku..asy



Ali-En lobuzie wsadzimu ci ch..ja w buzie
  
 
Ja przeciez mowie o sedziach w hokeju
  
 
Elana,Elana!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Postawilem w expekcie na Anglie - musza wygrac
  
 
Ja mam zakaz wypowiadania sie w tej sprawie... ale chyba że są głupio ubrani moge napisać.


[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2004-09-08 21:06:47 ]
 
 
0:1 chyba nie muszę pisac dla kogo.
 
 
ja w sts-sie ze anglia bedzie wygrywac do konca pierwszej polowy.
I jest 0-1

bramka padla w 37 minucie
  
 
No i 1:1.......... Żuraw!!!
  
 
No nieżle...
 
 
1-2 glowacki
  
 
A ja widzialem tylko bramke dla Polski
  
 
Hehe i wygralem, mialem jeszcze nadzieje ze bedzie 3:1 - wtedy po stawce 13/1 a tak szczegolowy wynik za bodajze 8/1. No i powyzej 2,5gola tez weszlo, nie mowiac oczywiscie o calym wyniku. Troche sie tylko wystraszylem jak wyrownali nasi - ale wiedzialem ze bedzie spoko Bo nasza reprezentacja jest jak dobra nagrywarka - przegrywaja bez problemow
  
 
Cytat:
2004-09-08 23:38:17, Wyrwizab pisze:
Bo nasza reprezentacja jest jak dobra nagrywarka - przegrywaja bez problemow

Dobre!!!! Ja tez obstawialem 3:1 dla Anglii ale sie Polacy wybronili
  
 
Nie czasami nawala............. Patrz: Irlandia....
  
 
Moj komentarz:

Pomimo przegranej naszych orłów uwazam ze byl to dobry mecz. Zgadzam sie z PS ze wielkim bledem bylo postawienie Krzynówka na prawe skrzydlo, dopiero po pezejsciu na lewe pokazal to co umie. Na prawym niezle radzil sobie Kosowski.

Teraz atak. Zuraw wielkie brawa za caly mecz ale Rasiak?? to wielka pomylka tak drewniakowato grajacego goscia juz dawno nie widzialem . Powinien grac Niedzielan zamiast niego.

Srodek pomocy. Jak mozna przy wyniku 1:2 zdjac ofensywnego Mile i zastapic go defensywnym Kukielka ?? nie wiem po co byla ta zmiana. Nastepny Lewandowski gral jakby go nie bylo zamiast niego wstawilbym Ebiego wiem ze on raczej na skrzydle gra ale z Mila w srodku mysle ze by lepiej to wyszlo a na pewno mielibysmy wiecej okazji na gola.

Co do obrony to zgodze sie ze Glowacki przy pierwszej bramce powinien kryc od bramki a nie od pilki ale juz druga to czysty fart angoli (pilka minela 3 obroncow).

Dudek gral dobrze przy bramkach nei mial nic do powiedzenia a obronil na rzut rozny jeden grozny strzal.

Reasumujac anglia byla do ogrania, a zabraklo nam szczescia ... a podobno ono sprzyja lepszemu wiec niech bedzie ze Anglia byla lepsza od naszych. Na szczescie to nie koniec mam nadzieje ze zbiora sie do kupy i w nastepnym meczu ograja Austrie .... zobaczymy