PPS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po sieci krazy sporo PPSów, ja szczerze mówiąc nie przepadam za takim formatem ale znalazlem szybki sposobik zeby PPSa zmienic na SWFa i w ten sposob mozna go w fajny sposob zaprezentowac na forumie. Wystarczy klikac na poszczegolne slajdy i sie beda przelaczac. Jesli ktos ma jakies PPSy i chce je tu pokazac to na maila mi.

Pierwszy
Czarny humor

pozdr
  
 
Będę szukał
  
 
PPS to zdaje sie format powerpointa.
  
 
Ja wczoraj oglądałam fajny PPS o kobiecie i mężczyźnie, puenta jest fajna, i Panowie napewno przyznaliby autorowi tego racje.
 
 
Zarzuć go Thanielowi
  
 
Zarzuciłam ale nie jestem przekonana o tym bo go tutaj pokazywać
 
 
Cytat:
2004-09-09 20:33:41, storm pisze:
Zarzuciłam ale nie jestem przekonana o tym bo go tutaj pokazywać



No jeszcze mysle nad tym chyba pokaze Wyrwiemu naszemu specowi od moralnosci i niech oceni

pozdr
  
 
Thaniel, Thaniel!!!
  
 
Się porobiło....
 
 
Kurde cenzura nam tu zapodaja
  
 
linka wrzucic mozesz. nie musi sie chyba k0azdy klikac na niego . Ja tyz poslalem ppsika. czekam na publikacje
  
 
mam kilka fajnych pps-ow - wrzuce dzis albo jutro thanielowi
  
 
Ja na razie nic nie znalazłem Tym bardziej czekam na publikacje...
  
 
Die_frau - Od Storm dostalem

Klik tutaj aby zobaczyc ....

pozdr
  
 
Co do przesłania to strategicznie się nie wypowiem

Ale podobało mi się
  
 
hehe sie mi przypomnialo

calkiem niedawno do mojego pokoju w pracy przyszla nowa kolezanka (do tej pory sam siedzialem) no i po jakims czasie jedna z kolezanek sie pyta jak na nowa kolezanka , rozmowna ?? a ja na to jak kazda kobita nawija i nawija hahaha .... zebyscie widzieli jej mine

pozdr
  
 
Cos o tym wiem! Wczoraj siedzialem na zmianie z 3 dziewczynami to nic nie zrobilem. Dzisiaj bylem sam i zrobilem 5 razy tyle co wczoraj o polowe szybciej A PPS mi sie podoba
  
 
Po tytule topica myslałem że zakładamy PPS-Polską Partię Socjalistyczną
  
 
Wolałbym

Partię Przeciwników Samoobrony
  
 
Kolejny

Ludzie sie zmieniaja

pozdr