Limit 30 sekund...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pisałam już w tej sprawie do główno dowodzącego ale bez odzewu Czy można skrócić limit 30 sek pomiędzy jednym a drugim postem??
Choć o połowę...
  
 
ok, zajrze do tego dzisiaj

pozdr.
  
 
Cytat:
2007-06-11 13:04:45, daemon pisze:
ok, zajrze do tego dzisiaj pozdr.



o no to super A mam jeszcze pytanko odnośnie edytowania swoich wiadomość - jest taka możliwość?? Bo z tego co widzę to edytować się da ale tylko do momentu aż ktoś nie napisze nowego posta. Dałoby się znieść to??
  
 
Raczej godzine po napisaniu...
Trochę denerwująca sprawa
  
 
Cytat:
2007-06-17 11:59:22, Talus pisze:
Raczej godzine po napisaniu... Trochę denerwująca sprawa



To i ten limit czasem naprawde bardzo podnosci cisnienie
  
 
Cytat:
2007-06-18 15:41:53, CzapCzap pisze:
To i ten limit czasem naprawde bardzo podnosci cisnienie


a teraz trwa w ogóle cała minutę
jak juz ma byc limit to dajcie jakieś 15 sekund a nie minutę

a tak patrze to tylko na TFT chyba sami spamerzy siedzą
  
 
Suchy, spiesz sie powoli
 
 
Nie no ale tak prawdę mówiąc to bardzo proszę o zmniejszenie limitu a nie zwiększenie


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2007-06-18 20:44:00 ]
  
 
Cytat:
2007-06-18 20:18:32, storm pisze:
Suchy, spiesz sie powoli


tobie też się przyda
tez dobrze spamujesz
  
 
Ja? Chyba mnie z kimś mylisz Ja brzydzę się spamem

hehe a zaraz wpadnie tu nasz Ojciec Dyrektor i sie nam dostanie
 
 
Cytat:
2007-06-18 21:51:17, storm pisze:
Ja? Chyba mnie z kimś mylisz Ja brzydzę się spamem hehe a zaraz wpadnie tu nasz Ojciec Dyrektor i sie nam dostanie


za co

my tu w słusznej sprawie piszemy

wznosimy o zmniejszenie limitu oczekiwania
  
 
Tia a po co Wam mniejszy limit jak przy tym co jest świetnie sie mieścicie

 
 
jak się pisze na 2-3 i co niektórzy na więcej forach jednocześnie to niestety ciężko bywa
  
 
To jest tragedia, czasem napisze kilka zdan kilkam wyslij i oprocz okienka ze trzeba czekac 30s to sie wszystko kasuje i od nowa trzeba pisac , no chociaz zeby sie nie kasowalo to co sie napisalo.
  
 
Cytat:
2007-06-19 00:34:10, CzapCzap pisze:
To jest tragedia, czasem napisze kilka zdan kilkam wyslij i oprocz okienka ze trzeba czekac 30s to sie wszystko kasuje i od nowa trzeba pisac , no chociaz zeby sie nie kasowalo to co sie napisalo.



a teraz czekasz nie 30 sekund
tylko okrągłą minutkę



a komunikat
darmowy hosting obrazków
wprowadza w błąd
  
 
Moim zdaniem ten limit jest niezbedny 30 sekund czy tam minuta ?? o co kaman parafrazujac pewien program w tv to nie jest chat - tak dla przypomnienia ...

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-06-21 23:10:23, thaniel pisze:
Moim zdaniem ten limit jest niezbedny 30 sekund czy tam minuta ?? o co kaman parafrazujac pewien program w tv to nie jest chat - tak dla przypomnienia ... pozdrawiam

wiemy że to nie chat

ale tez bez przesady.....
chociaż zróbcie coś żeby nie znikał napisany tekst jak sie kliknie wyślij a jeszcze nie minęło 30 / 60 sekund
  
 
Cytat:
2007-06-24 18:50:27, Suchy pisze:
wiemy że to nie chat ale tez bez przesady..... chociaż zróbcie coś żeby nie znikał napisany tekst jak sie kliknie wyślij a jeszcze nie minęło 30 / 60 sekund



Z tym znikaniem to sie z kolega zgodze ... nieraz sie nie chce czlowiekowi drugi raz tego samego pisac

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-06-25 11:13:11, thaniel pisze:
Z tym znikaniem to sie z kolega zgodze ... nieraz sie nie chce czlowiekowi drugi raz tego samego pisac pozdrawiam


to może by coś z tym zrobić
  
 
Wolniej pisac