Który to czujnik zalaczajacy wentylator?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanie jak wyżej, tylko ze mam dwa i nie wiem ktory to, bo mi sie nie zalacza wentylator i nie wiem czy siadł czujnik czy tylko gdzies styk zasniedzial bezpiecznik jest ok wystraszylem sie wczoraj bo na skali mi juz przeszlo za L a wentylator ni piernika nie ruszyl
  
 
w cvh czujnik od wntylatora jest na obudowie termostatu
  
 
no wlasnie ja mam zeteca 1,6 16V (sorki ze nie podałem wczesniej)jest on z 99roku
  
 
ten na przewodzie gumowym między termostatem a chodnicą
  
 
Czy ktos moglby porobic zdjecia tych czujniczkow?? Gdyby takowe byly to wtedy na stronce moznaby zrobic porade o nich, a tak na forum to juz kolejne powtarzajace sie pytanie .
  
 
U mnie kiedyś też nie działał wentylator ale okazało się, że to po prostu bezpiecznik sie przepalił.
  
 
puniu...ale w cvh chyba tez za wentylator odpowiada ten z przodu glowicy...ten maly
  
 
O ile sie nie myle to w cvh za wentylator odpowiada czujnik na obudowie termostatu
  
 
tak zgadza sie... na 100% ten w obudowie za termostatem... ale nie wiem po co jest ten w glowicy czyli przed termostatem... on tez idzie do wiazki kabli wentylatora.
  
 
Cytat:
2004-09-24 16:31:28, liked pisze:
tak zgadza sie... na 100% ten w obudowie za termostatem... ale nie wiem po co jest ten w glowicy czyli przed termostatem... on tez idzie do wiazki kabli wentylatora.



Ten odpowiada za wskaznik na desce
  
 
no to teraz juz kumam od czego on tam jest
  
 
Cytat:
2004-09-24 16:43:57, liked pisze:
no to teraz juz kumam od czego on tam jest



Ostatnio mialem z tym problem no i doszedlem metoda prob i bledow, odlaczylem go i zobaczylem ze wskazowka spadla na "dno"
  
 
Cytat:
2004-09-24 13:17:36, toradek pisze:
Czy ktos moglby porobic zdjecia tych czujniczkow?? Gdyby takowe byly to wtedy na stronce moznaby zrobic porade o nich, a tak na forum to juz kolejne powtarzajace sie pytanie .


Ja zrobiłem i chyba wrzuciłem na serwer (ale nie moge się z nim połączyć od dłuższego czasu ) Dodatkowo wysłałem do naszego Admina strony razem z dwoma fotoinstrukcjami i nic nowego nie widać od dwóch miesięcy...

[ wiadomość edytowana przez: Kielek dnia 2004-09-25 11:18:27 ]
  
 
chciałem wstawic zdjecie z zaznaczonym czujnikiem ale nie wiem jak to zrobic?
  
 
Cytat:
2004-09-25 19:17:56, mixer2 pisze:
chciałem wstawic zdjecie z zaznaczonym czujnikiem ale nie wiem jak to zrobic?



Wyslij Noskowi zdjecie na maila, to napewno umiesci
  
 
oki dzieki w najblizszym czasie to zrobie