Stożek . . . - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja tam widze reklame pepsi . A co do stozka to do tych 140zl cza cos jeszcze dolozyc. Ile Cie wszystko wynislo. I ciekawe jak to do MKIV sie montuje :|??

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Ziele - od cholery przerobek trzeba w K-Jetronicu.
  
 
A wlasnie ze nie trzeba...
  
 
ja mam KE-jetronic. i??? ale wtrysk pewnie ten sam tyle ze strowanie elektroniczne??

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Ziele... kupiłem jeszcze rure aluminiową za 20zl i wszystko... nic więcej

Liked... w tej sprawie nie potrafię Ci pomóc

Seba... moje marzenie to BROCK B11, ale to rodzynek, a zadowole się AZEV A, albo DOTZ IMOLA
  
 
Micab, a co zrobiłeś z tą czarną obudową (po prawej stronie filtra) co była obok filtra powietrza??
  
 
Cytat:
2004-09-19 21:22:47, mss pisze:
Micab, a co zrobiłeś z tą czarną obudową (po prawej stronie filtra) co była obok filtra powietrza??



mówisz o obudowie seryjnego filtra powietrza ??
  
 
wlasnie tam idzie cala wiaska tych czerwonuch kabli od powitrza i paliwa co z tym to w mk4??

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Cytat:
2004-09-19 21:27:37, micab pisze:
Cytat:
2004-09-19 21:22:47, mss pisze:
Micab, a co zrobiłeś z tą czarną obudową (po prawej stronie filtra) co była obok filtra powietrza??



mówisz o obudowie seryjnego filtra powietrza ??



tak
bo u mnie jest obudowa filtra powietrza i coś podobnego po prawej stronie , między filtrem a błotkikiem
  
 
Cytat:
2004-09-19 21:41:25, mss pisze:
tak
bo u mnie jest obudowa filtra powietrza i coś podobnego po prawej stronie , między filtrem a błotkikiem



obudowę filtra wyrzuciłem i nic więcej tam nie było
  
 
Micab dobra robota szkoda ze umnie takiego stozka nie mozna założyć
  
 
Ziele dawaj fote swojego silnika to Doktor Baks cos wymysli...
  
 
ty baks... jak taki szarlatan z ciebie to looknij w moj profil i powiedz co ja mam zrobic
  
 
no jak by co to ja tesh mam w profilu FOTO1 swoj motor. Ta kopula sie cala podnosi z tymi czerwonymi przewpdami. Wiec??

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Ja sie tez dopisze, wprawdzie nie znam sie na tuningu i nie naleze do BTT ale moze nie bedziecie zli jesli cos naskrobie.
Mianowicie podoba mi sie owo rozwiazanie, wydawalo mi sie kiedys ze wlasnie gaz i stozek to nie za dobre ale widzialem w kilku autach i skoro to dzialalo to znaczy sie sie da.
Gratuluje Micab i zeby ci dlugo sluzyl. No i trzymam kciuki za felgi zeby tez sie udalo zmienic

  
 
Cytat:
2004-09-20 08:14:08, Raven pisze:
Ja sie tez dopisze, wprawdzie nie znam sie na tuningu i nie naleze do BTT ale moze nie bedziecie zli jesli cos naskrobie.
Mianowicie podoba mi sie owo rozwiazanie, wydawalo mi sie kiedys ze wlasnie gaz i stozek to nie za dobre ale widzialem w kilku autach i skoro to dzialalo to znaczy sie sie da.
Gratuluje Micab i zeby ci dlugo sluzyl. No i trzymam kciuki za felgi zeby tez sie udalo zmienic




Raven... Ty w BTT zawsze mile widziany
nio ja mam nadzieję, że będzie długo służył, narazie jestem bardzo zadowolony, teraz równo ciągnie do 6000 obr/min, wcześniej przy 5000 obr/min kończyła się moc wprawdzie założyłem jeszcze strumienice ...

a felgi to już chyba pewne... tylko swoje sprzedam i będą 17"
  
 
No ba ... Micab calkiem fajna sprawa .. Baks mi obiecal ze tez taki zrobi Tylko jakos nie chce mi sie w to wierzyc A jesli chodzi o te 6000 obr./min to mnie sie zdaje czy Essik 1.6 16v ma odciecie 5500 ?
  
 
Cytat:
2004-09-20 10:53:35, NoSeK pisze:
No ba ... Micab calkiem fajna sprawa .. Baks mi obiecal ze tez taki zrobi Tylko jakos nie chce mi sie w to wierzyc A jesli chodzi o te 6000 obr./min to mnie sie zdaje czy Essik 1.6 16v ma odciecie 5500 ?


na gazie nie ma żadnego odcięcia
  
 
Cytat:
2004-09-19 20:50:43, Bakster pisze:
A wlasnie ze nie trzeba...



Bakster, widziales kiedykolwiek i rozumiesz dzialanie K(E)-Jetronica? W tym wtrysku nie mozesz wywalic obudowy filtra powietrza, bo na niej jest klapa spietrzajaca. Nie mowie, ze sie nie da, ale przerobek jest od groma.
  
 
Ja bardzo chcialem stozek ale jedni mowili ze dobra sprawa, inni ze same klopoty i asekuracyjnie wstawilem zamiast stozka wkladke K&N. No i co? I zadnych zmian nie zauwazylem. Ani jesli chodzi o dzwiek ani osiagi.