Stożek . . . - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-09-20 11:10:43, toradek pisze:
Bakster, widziales kiedykolwiek i rozumiesz dzialanie K(E)-Jetronica? W tym wtrysku nie mozesz wywalic obudowy filtra powietrza, bo na niej jest klapa spietrzajaca. Nie mowie, ze sie nie da, ale przerobek jest od groma.



Tak sie sklada, ze Baks widzial K(E)-Jetronica i to calkiem niedawno i z zamontowaniem strozka nie ma zadnego problemu i naprawde nie wiem w czym ty widzisz problem
  
 
Cytat:
2004-09-20 11:14:36, Beny111 pisze:
Ja bardzo chcialem stozek ale jedni mowili ze dobra sprawa, inni ze same klopoty i asekuracyjnie wstawilem zamiast stozka wkladke K&N. No i co? I zadnych zmian nie zauwazylem. Ani jesli chodzi o dzwiek ani osiagi.



też miałem kiedyś w RS-ie wkładkę K&N i była taka sama sytuacja jak u Ciebie... wkładka nie da Ci żadnej zauważalnej różnicy
  
 
Niestety wylozylem na ta wkladke 250 PLN i troszke zaluje. Za ta cene mialbym niezly stozek i mialoby to chyba zdecydowanie wiekszy sens. No ale coz.........
  
 
Cytat:
2004-09-20 12:34:22, Beny111 pisze:
Niestety wylozylem na ta wkladke 250 PLN i troszke zaluje. Za ta cene mialbym niezly stozek i mialoby to chyba zdecydowanie wiekszy sens. No ale coz.........



Benny nie martw sie wprwdzie na wkladke faktycznie wyadles sporo kaski bo mialbys za to srednio 25 filtrow zwyklych no ale taki zywot nie martw sie dasz rade.
  
 
Cytat:
2004-09-20 10:51:43, micab pisze:
Raven... Ty w BTT zawsze mile widziany
nio ja mam nadzieję, że będzie długo służył, narazie jestem bardzo zadowolony, teraz równo ciągnie do 6000 obr/min, wcześniej przy 5000 obr/min kończyła się moc wprawdzie założyłem jeszcze strumienice ...

a felgi to już chyba pewne... tylko swoje sprzedam i będą 17"



No mam nadzieje ze milo bo to w koncu ja nadawalem Wam te statusy no i wspolnie ustalalismy co i jak w Zninie tylko nam Baks ciagle przeszkadzal
A 16" szukal Seba nie chce twoich ?
  
 
Cytat:
2004-09-20 13:34:54, Raven pisze:
No mam nadzieje ze milo bo to w koncu ja nadawalem Wam te statusy no i wspolnie ustalalismy co i jak w Zninie tylko nam Baks ciagle przeszkadzal
A 16" szukal Seba nie chce twoich ?



nio seba chce cosworthy... a ile wziołes za swoje ??

a baks ma to do siebie, że przeszkadzać lubi czasem

Beny... na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że Twoja wkladka K&N przeżyje niejedną seryjną
  
 
Ta wszystko na baksa... oki cos bedziecie chcieli... bedziecie wydzwaniac stali pod domem aa ja i tak niee zejde...( Micab tylko nic nie mow) Toradek dla chcacego nic trudnego..... wszystko da sie obejsc... Liked u Ciebie albo Momowtryska wsadzic... czyli ten taki płaski bo on ma juz powyprowadzane od siebie odpowietrzenia wszelkie.... albo zakupic od astry czy vectry 1.4 rure pokaze Ci fote albe poszukac musze i ja troche przerobic i na koncu taki filter jak ma Michal...
ziele a tu musze opracowac jakis plan dzialania... tylko na miejscu taki silnik musze dopasc zeby sobie ogledziny przeprowadzic...
  
 
Cytat:
2004-09-20 11:52:30, shibby pisze:
Tak sie sklada, ze Baks widzial K(E)-Jetronica i to calkiem niedawno i z zamontowaniem strozka nie ma zadnego problemu i naprawde nie wiem w czym ty widzisz problem



Oki, czyli rozumiem, ze zostawiasz puszke filtra powietrza bez filtra i do niej doprowadzasz stozek - jezeli tak to nie ma problemu, bo z innymi rozwiazaniami trzeba sie pobawic. Tylko, ze to nie jest najlepsze rozwiazanie. A moze chcecie w ogole zdjac rure z klapy spietrzajacej?
  
 
moim zdaniemn toradek ma racje. Tam jest wlasnie ta kopula z tymi przewodami. Raczej nie mozna jej zlekcewazyc. Ale przciez ja sie nie znammmmmm hehe. MaC Gywer to ja nie jestem

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Cytat:
2004-09-20 13:40:39, micab pisze:
nio seba chce cosworthy... a ile wziołes za swoje ??



1100zl za felgi z oponami i 150zl za szpilki wkrecane zamiast seryjnych srub

  
 
Cytat:
2004-09-21 14:49:58, Raven pisze:
1100zl za felgi z oponami



Qrde
  
 
qurde... bakster... wogolenie nie kumam co mi powiedziales wezno jakos na ludzki jezyk przetlumacz
  
 
chyba sie nie doprosze
  
 
Cytat:
2004-09-23 23:00:29, liked pisze:
chyba sie nie doprosze


muszę usprawiedliwić baksa... nie ma chwilowo dostępu do netu
  
 
hehehe... dopilnuje zeby watek byl na biezaco
dzieki
  
 
No więc Likied wybacz... ale mialem tylko neta dorywczo Sluchaj mozna wyj... ta all puche i wsadzic monowtryskowy( hehe chyba dobsze napisalem) stozek czyli taki jajowaty albo prostokatny plaki co wyglada jak zwykla wkladka ale to stozek... albo wywalic ta puche i pokombinowac zeby jakies wyprowadzenie na bok zrobic... czyl;i poprzerabiac dolot od astry czy vecty 1.4 1.6 8V...... hehe no to by bylo na tyle U mnie to wygląda tak....
  
 
Cytat:
2004-09-19 00:37:30, micab pisze:
sebek, chodzić może chodzić, tylko czy jak dasz mu zimne powietrze bezpośrednio to czy nie będzie gasł w czasie jazdy, jak sprzęgło wciśniesz :



no właśnie, micab. Czy tobie nie gaśnie jak wciśniesz sprzęgło?? Przy seryjnym dolocie musiałem zdjąć rurę dolotową do puszki filtra powietrza bo ciągle gasł. Teraz na zimnym silniku jest oka ale jak postoję w korku i silnik się nagrzeje to mnie strzela.....taki muł się z niego robi.

Słyszałem właśnie że stożek i gaz to NIE, wżadnym wypadku, a tu mnie panowie zaciakawili, chyba się namyślę.
  
 
Cytat:
2004-09-24 07:59:11, kristoff pisze:
no właśnie, micab. Czy tobie nie gaśnie jak wciśniesz sprzęgło?? Przy seryjnym dolocie musiałem zdjąć rurę dolotową do puszki filtra powietrza bo ciągle gasł. Teraz na zimnym silniku jest oka ale jak postoję w korku i silnik się nagrzeje to mnie strzela.....taki muł się z niego robi. Słyszałem właśnie że stożek i gaz to NIE, wżadnym wypadku, a tu mnie panowie zaciakawili, chyba się namyślę.


no właśnie nie gaśnie...nawet jak jadę 180 km/h i wcisne sprzęgło to nie gaśnie...

też się dziwiłem bo mi jak montowali gaz to również usuneli seryjny dolot zimnego powietrza do filtra... tyle, że mi nigdy jeszcze gaz nie strzelił... a mam go już od 80 000km...

ale ja jestem żywym przykładem, że gaz i stożek może dawać radę... podjedź do BTT Garage to coś się pokombinuje
  
 
Cytat:
2004-09-24 00:47:51, Bakster pisze:
No więc Likied wybacz... ale mialem tylko neta dorywczo Sluchaj mozna wyj... ta all puche i wsadzic monowtryskowy( hehe chyba dobsze napisalem) stozek czyli taki jajowaty albo prostokatny plaki co wyglada jak zwykla wkladka ale to stozek... albo wywalic ta puche i pokombinowac zeby jakies wyprowadzenie na bok zrobic... czyl;i poprzerabiac dolot od astry czy vecty 1.4 1.6 8V...... hehe no to by bylo na tyle U mnie to wygląda tak....


Tu jest w ch.j miejsca jeszcze jeden silnik by wlazl ale w moim CVH to mam jeszcze kolektor sssacy to jakos inaczej jest.wyglada jak jakis silnik z turbina ten na foto

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Cytat:
2004-09-20 15:13:39, toradek pisze:
Oki, czyli rozumiem, ze zostawiasz puszke filtra powietrza bez filtra i do niej doprowadzasz stozek - jezeli tak to nie ma problemu, bo z innymi rozwiazaniami trzeba sie pobawic. Tylko, ze to nie jest najlepsze rozwiazanie. A moze chcecie w ogole zdjac rure z klapy spietrzajacej?



Wywalic trzeba caly filtr razem z puszka i dorabiasz kolanko, ktore nasadzasz na miejsce puszki, a do kolanka stozek...