Stożek . . . - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kuchnia wszystko pieknie ladnie... ale monowtrysk tez potzrebuje elektryki... skad ja mam wyciagnac jakies kable chol.... ra moj mazenia o stozku zaczynaja sie konczyc tak swoja droga.... monowtrysk jest okragly i tez 2gardzielowy tak jak moj gaznik? bo takie cos to moze bym skombinowal ale pod co ja to podebne
  
 
hehe wszyscy sie podniecaja ze maja stozek. Super łał jaki tunning poprostu lux. A tu sie okazuje ze stozki sa do ......
Jaki to on nie byl na poczatku jest odczuwally delikatny wzrost mocy. Ale przy wyzszych obrotach papa moc silnika spada i jest to udowodnione, przez magistra ktory jezdzil jako mechanik miedzy innymi na paryz dakar itd. Sprawdzane bylo na chamowni :lo l:
  
 
Cytat:
2004-09-24 11:12:03, micab pisze:
no właśnie nie gaśnie...nawet jak jadę 180 km/h i wcisne sprzęgło to nie gaśnie... też się dziwiłem bo mi jak montowali gaz to również usuneli seryjny dolot zimnego powietrza do filtra... tyle, że mi nigdy jeszcze gaz nie strzelił... a mam go już od 80 000km... ale ja jestem żywym przykładem, że gaz i stożek może dawać radę... podjedź do BTT Garage to coś się pokombinuje



a jaką masz instalkę? mam taki sam silniczek co Ty i mi też nigdy nie strzelił na gazowni. Poszła mi ostatnio lambda i rozłączyłem kompa od gazu i też wporzo. Nawet lepiej się zbiera.

Chętnie bym się wybrał do BTT Garage , ale obawiam się że to troszkę daleko (mieszkam pod Wawką). Ale pomysł chętnie zaadaptuję w niedalekiej przyszłości. Mam nadzieję że nikt się nie obrazi (ukłony w stronę Baksa as well).
  
 
Cytat:
2004-09-24 15:51:53, Roon pisze:
hehe wszyscy sie podniecaja ze maja stozek. Super łał jaki tunning poprostu lux. A tu sie okazuje ze stozki sa do ...... Jaki to on nie byl na poczatku jest odczuwally delikatny wzrost mocy. Ale przy wyzszych obrotach papa moc silnika spada i jest to udowodnione, przez magistra ktory jezdzil jako mechanik miedzy innymi na paryz dakar itd. Sprawdzane bylo na chamowni :lo l:



nie no czytam i się śmieje... magister powiadasz ?? i ten pan magister sprawdził jak działają stożki na wszystkich silnikach... nie pomyślałeś, że stożek może się w każdym silniku inaczej zachowywać ?? i nie mów mi o spadku mocy bo jak auto mi się kręciło do 5000obr/min i dalej był spadek, a teraz kręci się do 6000obr/min ?? nio to jak to wytłumaczysz ??

i kto powiedział, że to jest super tuning lux ?? bo nic takiego nie słyszałem... więc zachowaj swoje uwagi dla siebie... bo napisałem ten wątek po to żeby udowodnić, że stożek i gaz mogą razem współpracować... i mało mnie interesuje koleś z paryż dakar...
  
 
Panowie, Panowie ... proponuje wrzucic luz ... bo bedzie czeba watek zablokowac a tego nikt nie chce. Temat znikł ... lepiej nie wracajmy do tematu
  
 
mam nadzieje nosek... ze nie temat stozka hehehe... bakster... ty masz kupe miejsca pod maska... u mnie tak sie raczej nie da.... trzeba krotko i rzeczowo... nakladka na gaznik z power rura i stozkiem na koncu... latwo powiedziec trudniej zrobic
  
 
Cytat:
2004-09-24 16:10:16, kristoff pisze:
a jaką masz instalkę? mam taki sam silniczek co Ty i mi też nigdy nie strzelił na gazowni. Poszła mi ostatnio lambda i rozłączyłem kompa od gazu i też wporzo. Nawet lepiej się zbiera. Chętnie bym się wybrał do BTT Garage , ale obawiam się że to troszkę daleko (mieszkam pod Wawką). Ale pomysł chętnie zaadaptuję w niedalekiej przyszłości. Mam nadzieję że nikt się nie obrazi (ukłony w stronę Baksa as well).


szczerze to nie wiem jaka to jest... bo się nie znam na tym założyli mi w warsztacie i tylko zapłaciłem...powiedziałem, że ma być dobra i jest
  
 
Kristoff gadałem z gazownikami w tym tyg. i się dowiedziałem że po założeniu stożka należy do nich podjechać i za 20zł wyregulować.... Co wyregulować nie pytajcie bo nie mam pojecia... Micab wie że mam dar uzdrawiania jego samochodu więc musi działać,,,,
Likied jak Ci zależy to dopadne autko z Twoim silnikiem i zaloże mu stozek i Ci wysle caly kit z instrukcja jak zalozyc Stożek do Ciebie zrobimy pod wymiar na zamówienie bedzie dobsze...
Roon teoretycznie masz racje... zapisz sie zatym do klubu teoretykow... ale prkatycznie np. u mnie bez stozka mialem tak slaba mieszanke ze buuuu... po zalozeniu stozka z wieksza przepustnica itp. etc alll podzialalo... hmmm jeśli chodzi o podniecanie to seryjne 70koni zamienilo sie w 107 to chyba nie tak źle... a moze sie myle.. niech Ci będzie?? Roon Hamownia pisze się przez samo H. A masz racje bop w wielu przypadkach stozek powoduje spadek mocy w górnych obrotach głównie w nowych autach...
Hehe Kristoff ukłony ukłony wpadaj wpadaj zrobimy Monster garage i nie poznasz autka swojego ja Ci to mówie... zaufaj Baksowi...
Likied już niedlugo nie wsadzisz ołowka bo nie będzie miejsca.... ale mówie jak chcesz to damy rade....
  
 
bakster... powiedz ile mnie bedzie ta przyjemnosc kosztowac?
  
 
czyli z tego co zrozumialem to u mnie w k-jetronic nie ma co sie w stozek bawic bo to kupa problemow (: A szkoda bo wsadzilem stozek do astry 1.6 16v na gazie i powiem ze po paru probach doszedlem do kompromisu. Co prawda troche gorzej sie buja od 170 ale za to lepiej przyspiesza
  
 
Cytat:
2004-09-25 12:40:53, rex pisze:
czyli z tego co zrozumialem to u mnie w k-jetronic nie ma co sie w stozek bawic bo to kupa problemow (: A szkoda bo wsadzilem stozek do astry 1.6 16v na gazie i powiem ze po paru probach doszedlem do kompromisu. Co prawda troche gorzej sie buja od 170 ale za to lepiej przyspiesza


tez kiedys sie zastanawiałem nad stozkiem ale po glebokich premysleniach dałem sobie siana to nie ma sensu