WARSIAWKA- wszelkie formy integracji... - Strona 100

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Był ktoś? Jak było?
  
 
Z moim szrotem naliczyłem 4 klasyki (+ jedna rajdówka w hali), była jeszcze Wołga, GAZ i Tavria.
Wieczorem wrzucę jakieś fotki.
  
 
Byłem ok. 13:00, obleciałem teren piechotką, zamieniłem dwa słowa z właścicielem żółtej Mediteranki i urwałem się na z góry upatrzone pozycje. Łady były wówczas 3 - zielona dwójka, jasnobłękitna Złombolowa siódemka i spotkana przed bramą, śliczna niebieska trójeczka z czerwonym wnętrzem. Chyba ją widziałem gdzieś u nas na Forum. Pogadałem chwilę z sympatycznym właścicielem - pozdrawiam z tego miejsca Piękna bryczka, taką bym chciał
Serdecznie pozdrawiam.
  
 


Motor z tej rajdowej 7-mki

  
 
Turkusowa 03 ma blachy DW. DW to Wrocław. Więc zakładamy teoretycznie, że kolega jest z Wrocławia. Dobrze byłoby zaprosić go do nas na forum.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jeżeli pamięć mnie nie myli, to on tu już był i wrzucał fotki.
  
 
Moje fotki (jak zwykle) tutaj: Zakończenie sezonu

Przepraszam za jakość, pstrykałem znalezionym w śmietniku opiekaczem wielofunkcyjnym PREDOM
Serdecznie pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Rafako dnia 2015-10-13 21:13:31 ]
  
 
ja nie dotarłem ... ale zbieram siły na otwarcie 2016

modyfikacje nie zostały skończone więc trochę wstyd było
  
 
W zeszłą sobotę (12.12) odbył się Rajd Barbórki. Jedna Ładna w klasie legend ukończyła na 5. miejscu z 33 klasyfikowanych, druga niestety nieklasyfikowana (nie znam powodu).
Brawo.
  
 
Jakie modele ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
2107 VFTS i 2107.

  
 
a kto to cisnął tymi VFTS'ami ?
  
 
Mr Marcin Wydra i Piotr Sikorski.
  
 
W przyszłą sobotę odbędzie się otwarcie sezony YoungTimer. >klik<
  
 
Ja będę na YW, ktoś jeszcze się wybiera? zapisy tylko do niedzieli
  
 
Ja się wybieram...
  
 
Ja też ja też, trzeba się zgadać na wspólny wjazd i zaparkować jakoś obok siebie
  
 
Cytat:
2016-04-16 12:39:03, matesz123 pisze:
Ja też ja też, trzeba się zgadać na wspólny wjazd i zaparkować jakoś obok siebie



Możemy złapać się gdzieś na Jagiellońskiej. Chociaż ja będę z dzieciakami więc mogę się lekko spóźnić.
Po cichu liczę na to, że organizator tym razem ustawi nas jakoś tematycznie skoro ma wcześniej listę aut, które się pojawią.
  
 
Cytat:
2016-04-16 14:47:02, felype pisze:
Możemy złapać się gdzieś na Jagiellońskiej. Chociaż ja będę z dzieciakami więc mogę się lekko spóźnić. Po cichu liczę na to, że organizator tym razem ustawi nas jakoś tematycznie skoro ma wcześniej listę aut, które się pojawią.



Ja też się trochę spóźnię bo do 10 będę w pracy więc na rozpoczęcie rozpoczęcia nie zdążę. Będę bliżej 10:30 tak sądzę.
  
 
No dobra to chyba nie ma co planować wspólnego wjazdu, ja będę raczej na czas i postaram się zorganizować miejsca wolne obok dla waszych Ład. Tylko w razie czego potrzebuję Waszych numerów załogi ze zgłoszenia gdyby udało się to załatwić bez zbędnego kombinowania. Napiszę też w tej sprawie do YW i dam znać gdy odpowiedzą.