WARSIAWKA- wszelkie formy integracji... - Strona 101

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Odpowiedź od YW:

"Witaj,
Raczej nie bedzie możliwości rezerwacji miejsc, mamy ponad 500 aut do ustawienia w zasadzie na raz i mozemy nie dac rady"

Pytałem również o to czy będą strefy tematyczne dla różnych grup samochodów i konkretnie o tym nie wspomnieli, więc nie będzie. Będę ze znajomymi w sumie na 5 aut, w tym nieforumowa siódemka, pogadam z nimi czy zaczekamy te pół godzinki przed bramą żeby wjechać w komplecie. 4 łady obok siebie to już coś
  
 
Kurde, taki jestem zaganiany, że się zapomniałem zapisać Gorzej, że nawet jeszcze nie wyciągnąłem W123 z garażu od listopada ani razu Chyba przyjadę plastikiem jako publika
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2016-04-18 11:06:44, Rafako pisze:
Kurde, taki jestem zaganiany, że się zapomniałem zapisać Gorzej, że nawet jeszcze nie wyciągnąłem W123 z garażu od listopada ani razu Chyba przyjadę plastikiem jako publika Serdecznie pozdrawiam.



Zawsze możesz zapłacić 50 zeta na bramce
Opcja przyjazdu plastikiem znacznie tańsza bo tylko 5 zyla za łebka.
  
 
Nie owijając (słownie) w bawełnę trochę ich tam poje**ło z tymi cenami ale to Warszawa więc prędzej czy później można było się tego spodziewać. Ktoś chyba wyczuł pomysł na niezły biznes.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2016-04-18 00:05:06, matesz123 pisze:
No dobra to chyba nie ma co planować wspólnego wjazdu, ja będę raczej na czas i postaram się zorganizować miejsca wolne obok dla waszych Ład. Tylko w razie czego potrzebuję Waszych numerów załogi ze zgłoszenia gdyby udało się to załatwić bez zbędnego kombinowania. Napiszę też w tej sprawie do YW i dam znać gdy odpowiedzą.



Udało mi się pozbyć familii w sobotę więc będę raczej na czas. Gdzie się złapiemy? Ja będę jechał trasą toruńską od strony Marek.

  
 
Emde, ja myślę że wina w tym również właścicieli toru FSO, nikt o zdrowych zmysłach promując swoją inicjatywę (biznes) i chcąc zarobić na wejściówkach nie zwiększa ceny pięciokrotnie tylko dlatego że ktoś się nie zarejestrował. No ale nie dowiemy się tego, można by tu dużo gadać fakt jest faktem że 50 zł za wjazd na zwykłą imprezę fanów motoryzacji to gruba przesada.

Felype, ja również jadę trasą, ale z Bielan. Będę jeszcze z innymi więc spotkajmy się przed bramą wjazdową na tor. Wjedziemy, zaparkujemy obok siebie i jak się uda to zostawimy miejsce Michałowi. Naładować aparaty
  
 
To raczej spotkamy się w mega korku, który tam będzie na Jagiellońskiej
  
 
Albo i nie...

Dziś upływa mi termin zatrzymania prawa jazdy, byłem w urzędzie i wg. przepisów muszą mi wydać nowe prawo jazdy, ale trzeba na to czekać ok. 5 dni roboczych. W życiu bym nie przypuszczał że można tak skomplikować tą procedurę i nie uprzedzić wcześniej interesanta. Mimo że kara dziś się kończy to nie mogę do czasu fizycznego odebrania prawka z urzędu kierować, bo w razie kontroli przedłużą mi karę o kolejne 3 miesiące. Zaplanowałem sobie już miliard rzeczy do których potrzebne mi będą samochód i prawko. Jestem wściekły. Nikt nie przyprowadzi mi Lady z Łomży do Warszawy w piątek, bo każdy pracuje min do 17 i teraz jechać autobusem, wracać itd.. Więc przepraszam za zamieszanie, ale ja odpadam. Mam nadzieję że chociaż do maja mi oddadzą..
  
 
Według mnie to uprawnienia odzyskałeś więc możesz co najwyżej dostać mandat 50zl za brak dokumentów. Poczytaj dokładnie ustawę.
  
 
Pytałem dokładnie pod tym kątem bo tłumaczyłem jaka jest sytuacja. Niestety jest to traktowane jako brak uprawnień do kierowania pojazdami, nie że brak uprawnień przy sobie w momencie kontroli. Gdyby było tak że w razie kontroli 50zł i jazda dalej to nawet bym się nie zastanawiał. Za duże ryzyko żeby na kilka dni przed odbiorem, stracić znów na 3 miesiące. Zaświadczenia na którym mógłbym się poruszać nie wydadzą, bo niby nie mogą. Chore
  
 
Kurcze, lipa z tym prawkiem, powinni Ci je oddać od razu a nie w ciągu 5 dni. Aż dziwne ze jeżeli procedura oddania prawka trwa 5 dni to nie zaczęli tematu 5 dni temu skoro teoretycznie od dziś już masz prawo prowadzić samochód. Napisałeś, że ok. 5 dni więc nadal jest nikła szansa, że do piątku się z tym wyrobią... ehhh
  
 
Yo, ja też wytoczę swojego gruza na Żerań więc mi też miejsce trzymajcie żeby razem się ustawić.
  
 
Wygląda na to, że musimy wjechać razem żeby ustawić się obok siebie. O 10:00 otwierają bramę, ale impreza startuje o 11:00. Ja będę pewnie chwilę po 10.
  
 
To i ja postaram się możliwie najszybciej dotrzeć, w najlepszym wypadku też będę chwilę po 10, myślę, że 10:30 najpóźniej. Może ustalmy jakieś miejsce gdzie się spotkamy i godzinę do której czekamy na innych. Jak ktoś do założonej godziny nie dotrze to reszta nie czeka tylko jedzie. Nie będę sugerować miejsca i godziny bo ja mogę być tym kimś kto nie zdąży
  
 
Ja proponuję wymienić się numerami na priv i łapać w korku, który powstanie na wjeździe.
  
 
Dzięki chłopaki za spotkanie. Nie udało mi się niestety pogadać na spokojnie ze wszystkimi. Mam nadzieję, że uda się to nadrobić na którymś cotygodniowym spocie.
  
 
Wrzućcie jakieś zdjęcia jak macie. Mi nie było dane być w Warszawie, ale wyjeżdżając z Warszawy swoją czwórką, minąłem w Legionowie niebieską 2107 ze spojlerem z tyłu na rejestracji WO. Domyślam się, że zmierzała na Youngtimer Warsaw. Jest na forum?
  
 
Cytat:
2016-04-23 23:40:49, politolog16 pisze:
Wrzućcie jakieś zdjęcia jak macie. Mi nie było dane być w Warszawie, ale wyjeżdżając z Warszawy swoją czwórką, minąłem w Legionowie niebieską 2107 ze spojlerem z tyłu na rejestracji WO. Domyślam się, że zmierzała na Youngtimer Warsaw. Jest na forum?


Faktycznie, niebieska na WO była. Mi się udało tylko Filipa złapać jeśli chodzi o "Ładziarzy".
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Proszę, niestety troszkę się mijaliśmy i w sumie to tylko samochody się spotkały Ale myślę, że będzie jeszcze niejedna okazja do pogadania









  
 
Trochę fotek ode mnie:
>>>KLIK<<<

[ wiadomość edytowana przez: felype dnia 2016-04-24 11:29:25 ]