WARSIAWKA- wszelkie formy integracji... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mario, a tobie jaki termin pasuje?
  
 
Może jednak będę (miałem jechac w góry, ale... mi się jakoś nie chce, bo pogoda ma się zepsuć na weekend, w schroniskach będzie zimno, trzeba będzie chodzić w górę i w dół, nie będzie TV (albo tylko kilka programów) i takietam). Nie na 100%, ale postaram się.
  
 
Ja bede 16 w Wawie. Jesli koledzy ze stolicy sie zgodza,a termin sie jakos zbiegnie to chetnie sie pojawie na spocie.


Slepy chyba jestem....!!!

Oczywiscie nie doczytalem ze termin juz ustalony. W takim razie zycze udanego spotu

[ wiadomość edytowana przez: 83matys dnia 2004-10-05 19:59:25 ]
  
 
skoro termin został ustalony to teraz trzeba tylko rozesłać zawiadomienia do całej grupy mazowieckiej... łacznie z sympatykami i kandydatami... i do Chio
  
 
A moze jacys przyjezdni sie skusza...
A co z FSO AK??? Tez poslemy im jakiegos posta, czy maila??
  
 
witam, jak sie nie obrobie z hamulcami to mnie nie będzie, będę robił w sobote a jak nie skończe to i w niedziele. Zapraszam chętnych do pomocy .
  
 
panowie, Radeq zaprasza na spot do niego...
Radeq: gdzie i o której?
  
 
Myśle że po spocie u mnie musielibyście zostawić swoje łajdaczki i wrócić taksówkami albo komunikacją (aczkolwiek nie wskazane bo coponiektórzy mogliby wylądować w hotelu na Kolskiej - podobno 170pln nocleg kosztuje, podkreślam podobno bo nie miałem przyjemności), nie wiem czy wszystkie by sie pomieściły na podwórzu . Zawasze każda para rąk do pomocy mile widziana (no i oczywiście bilecik wstępu w postaci buteleczki wypełnionej C2H5OH o stęzeniu min 40% i pojemności min 500ml)

Oczywiście jak sie uporam z porblemem to wpadne na spocik, na razie trudno oszacować mi straty.
  
 
podobno teraz jak się załapiecie na darmową taksówke z kogutami, to najpierw odwożą do domu, dopiero jak nie zostaniecie wpuszczeni do mieszkania to wioza do szpitala na kolska
  
 
Panowie, mam teraz urwanie głowy, więc niebardzo mam czas, żeby wysłać maile z zaproszeniami na spocik.
Na chwilę obecną nie moge obiecać,że wpadnę w niedzielę (choć się postaram!)
  
 
Też nie wiem czy wpadne. Jak naprawie zawór tankowania LPG to pewnie przyjade.
  
 
To jak ile Nas bedzie?? Goral, Radeq (ma juz sprawny samochod), moja skromna osoba- nie pytam, Mario, Krycho, Janisz - moze
  
 
Cusik skromnie, cos czuje ze zjemy bulke w Mc'Donald's zrobimy runde po Ekoo, pogadamy i do domu ;(

Może byśmy jakąś kiełbase zrobili naruszcie (nie mam przenośnego) może ktos weźmie.

OT. Wprowadziłem żonie zakaz oddalania sie ładzianą od domu do momentu kiedy nie zrobie porządku z hamulcami. A co!!! Pod groźbą podania sie do dymisji z nadwornego mechanika )
  
 
o ile sie uda to może też wpadne
  
 
U mnie cały misterny plan w mordę strzelił
W niedzielę 17-go pracuję i to prawie niedaleko Eko.
Pozostało mi tylko życzyc Wam udanego spociku i pogody.

P.S. Od przeszło tygodnia dopieszczam swoją 111-ę.
  
 
rozesłał ktoś maile do mazowszan?
  
 
Cytat:
2004-10-07 21:24:02, Stoki_W-wa pisze:
Od przeszło tygodnia dopieszczam swoją 111-ę.


Łał/wow -> już nie mogę się doczekac efektu końcowego
  
 
Cytat:
2004-10-07 21:39:20, Góral pisze:
rozesłał ktoś maile do mazowszan?


Ale prowokacyjne pytanie ... No przecież wiadomo, że wszyscy liczą na Ciebie - profesjonalnego rozsyłacza korespondencji seryjnej, który ma już adresy w kompjuterze i musi tylko nacisnąć jakiś tam klawisz .
  
 
czy ktoś bierze grila???
  
 
adresy mają wszyscy, wystarczy przeglądnąć listę klubową... to takie proste.

Grila? o ile pamiętam, to Koliber ma zabrać...