TORUŃ/BYDGOSZCZ - spoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Beze mnie, musze jakoś nadrobić straty po ostatniej transakcji
  
 
Spoicm,spocim,a że bez Race_D to jakosik przeżyję.
  
 
Cytat:
2004-10-01 19:20:12, Quattro pisze:
Ja wolę rynek... bo nie zawsze rozmiar jest największy



Quattro, cóż moje kaprawe oczy widzą... rozmiłowałeś się w Bogince! (hint: -> avatarek Quattro)
  
 
Witam, po długim czasie nie odzywania się oświadczam, że ŻYJĘ
Co do spotu to bawcie się dobrze, ja odadam. Dla mnie pasowało by jeżeli już to terminy 24,25,26
Ale pewnie mało kogo to obchodzi, więc pewnie innym razem.....
  
 
Cytat:
2004-10-04 07:22:52, D0mel pisze:
Quattro, cóż moje kaprawe oczy widzą... rozmiłowałeś się w Bogince! (hint: -> avatarek Quattro)



Ja już wcześniej O!MG szukałem i jak ją zobaczyłem u ciebie to aż mnie przytkało... BTW: Już przeczytałem jeszcze Ewa (siostra) przerobi i do środy chyba ci oddam i wezmę resztę
  
 
Cytat:
2004-10-02 21:21:04, leon pisze:
To jak? Spocimy się?



Ja nie zamierzam, mamy teraz sezon przeziębień null
  
 
Cytat:
2004-10-04 18:42:58, Quattro pisze:
Ja już wcześniej O!MG szukałem i jak ją zobaczyłem u ciebie to aż mnie przytkało... BTW: Już przeczytałem jeszcze Ewa (siostra) przerobi i do środy chyba ci oddam i wezmę resztę



łoj, no to szybki jesteś .. mam nadzieję że będą w jednym kawałku

a ja tam się delektowałem po 1 tomiku na miesiąc, tak jak to wydawali w JPF...

A co do spotu to być może uszykuje się niespodzianka co do miejsca, ale to muszę wybadać
  
 
Witam. Mi niestety pasuje 10., bo będę w Bydgoszczy. Na pewno nie 17.

ZOK?
Pamiętajmy że Bydgoszcz leży na granicy Pomorza i Kujaw, którego granicą jest Brda. No i nasze województwo to Kujawsko-Pomorskie. Może więc ZOKP?
  
 
Cytat:
2004-10-06 11:24:42, Leeyo pisze:
ZOK? Pamiętajmy że Bydgoszcz leży na granicy Pomorza i Kujaw, którego granicą jest Brda. No i nasze województwo to Kujawsko-Pomorskie. Może więc ZOKP?



Oj Leeyo Leeyo ... Mapa... tradycyjnie Bydgoszcz to Kujawy .. Toruń nieomal też, w każdym razie jego lewobrzeżna część ... Dajmy pokój Pomorzu... Pomorze to GAD, Kajtan, Łazik, Skóra, Daniel, czasem Korek i syn Korka.. itd (sory o tych których pominąłem, Wy też jesteście na POmorzu )


[ wiadomość edytowana przez: D0mel dnia 2004-10-06 11:43:08 ]
  
 
hmmm.... to moze i ja bym sie pojawił?? tylko ja tez odrabiam zaległosci budzetowe wiec nigdy nic nie wiadomo ale 17 mi pasi szkoda tylko ze race-a nie bedzie no chyba ze ktos sie nie boi i wpusci go do siebie do samochodu i przywiezie go nam
  
 
Przypominam:
Spotykamy się 17 października,w niedzielę,pod salonem Toritalu w Toruniu.Proponuje godzine 11:00 jako "startową".
Czy są juz jakieś plany co do dalszego przebiegu akcji?
Osobiscie na chwilkę wjechałbym na poligon,pomęczyć troszkę Ohafała Może jakies 400 metrów?
Odjebało mi.
  
 
Cytat:
2004-10-06 11:41:36, D0mel pisze:
... tradycyjnie Bydgoszcz to Kujawy .. Toruń nieomal też,...


Khemm, moja część Torunia to Pomorze, a Kujawy to ...
  
 
Cytat:
2004-10-06 19:39:37, kaovietz pisze:
Przypominam: Spotykamy się 17 października,w niedzielę,pod salonem Toritalu w Toruniu.Proponuje godzine 11:00 jako "startową". Czy są juz jakieś plany co do dalszego przebiegu akcji? Osobiscie na chwilkę wjechałbym na poligon,pomęczyć troszkę Ohafała Może jakies 400 metrów? Odjebało mi.



Oki....

hmmm mnie sie wydaje że mocy brak chociaż policyjne ohv 1,6 gsi chyba się z tym by nie zgodziło....
  
 
Nic nie fersztejn,spac mi się chce.Komu mocy brak?132 padło????
  
 
Mamy pierwszego chętnego:
Zatem ogłaszam,w ramach spotu odbedzie sie wyścig dwóch porąbańców z ZOK:
Domel Polonez SLE (Super Light Edition) vs Kao Rycząca Panewa 115C (115Całe poleciał).
Czekamy na następne zgłoszenia.
Nagroda główna to TŁOK PF125p z wygrawerowanym imieniem zwycięzcy pojedynku ufundowany przez ZOK oddział Bydgoszcz oraz fragment progu exLafaaroneza ufundowany przez ZOK Toruń.
Startujących dzielimy na klasy:
1.OHV - ścigają się wszyscy
2.DOHC - ściga się Quattro ze zwycięzcą klasy OHV
  
 
Cytat:
2004-10-07 01:04:26, kaovietz pisze:
Startujących dzielimy na klasy: 1.OHV - ścigają się wszyscy 2.DOHC - ściga się Quattro ze zwycięzcą klasy OHV



Nie zgadzam się. Boję się o zgubny wpływ na psychikę Quattro widoku wyprzedzającego go szaro-rudego mojego POloneza....

Poza tym wypas
  
 
Witam
Ja do nagród mogę dołożyć gałkę od wajchy zmiany biegów "Original by FSO" ale nie CUSTOM Edyszyn.
A tak w ogóle to jadę sobie z moją ex, spojrzeliśmy sobie w oczy i przyjeb.....em w Esperal Koleś zapomniał ruszyć spod znaku stop a ja nie i mam rozp... zderzak, odpadło z niego kilo szpachli i lakieru, w dodatku w części schował mi się pod przedni pas. Na szczęście gościowi nic nie rozpieprzyłem. A mówi się że poldek to panzer.
Przez te kobiety to ja kiedyś w Świeciu albo na Ludwikowie skończę.
A wyścigi na LPG czy Pb??????
M
  
 
Cytat:
2004-10-07 08:01:26, Mieszko1976 pisze:
A wyścigi na LPG czy Pb??????



A jak chcesz, ja się ścigam na LPG, Kaovietz na Pb... co kto lubi
  
 
To moze ja przygotuje do wyscigu specjalną edycję EX-Lafaarowozu w wersji SL-OBE&R (Super Lajt - Only Buda,Endżin & Rdza) ???


-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Cytat:
Oj Leeyo Leeyo ... Mapa... tradycyjnie Bydgoszcz to Kujawy .. Toruń nieomal też, w każdym razie jego lewobrzeżna część ... Dajmy pokój Pomorzu... Pomorze to GAD, Kajtan, Łazik, Skóra, Daniel, czasem Korek i syn Korka.. itd (sory o tych których pominąłem, Wy też jesteście na POmorzu )



Nie będę się kłócił o dokładny przebieg granicy. W każdym razie ja pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego.