Tunindzek...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to jak na tunindzek przystalo powiedzcie co sobie moge stunindzkować w aucie... mam na myśli tunindzek silniczka głownie... Co sobie moge w silniczku zrobic
  
 
sportowe wałki, filtr ,
  
 
Bakster musisz napisac privy do BTT - chlopaki cos ci tam napewno podpowiedza
  
 
hehe... on nie musi pisać do nas privów... on dobrze wie co mu powiemy....
  
 
idz na calekgo
Wymontuj filtr powietrza (niepotrzebnie hamuje tylko powietrze ) i wywal wydech (po co ma tlumic spaliny (bez niego lepiej sie cylindry napelnia ) to ci nei zaszkodzi i tak co miesiac robisz remont
  
 
no jak to co.... turbo i N2O....podstawa
  
 
Mi sie wydawalo ze pozo N2O to juz wszystko tam zrobiles. Hmm........ Ja sie zreszta do pytania dolacze. Czy jest mozliwosc wzmocnienia mojego essiego (przy niewielkich kosztach). No, K&N juz mam (jak wiadomo nie-stozek), wydech tez juz mam. Hmm..... Jakos szybki i wsciekly sie nie zrobil.....

[ wiadomość edytowana przez: beny111 dnia 2004-09-30 09:42:21 ]
  
 
Beny... też się zastanawiałem nad wzmocnieniem 1.6, ale doszedłem do wniosku, że nie ma sensu...małym kosztem nie zrobisz z niego rakiety... bardziej się swap opłaca....
  
 
hmm... ja bym zrobil tak:
planowanie na maksa tak zeby tloki trzeba bylo przerabiac wstawilbym wieksze zawory i gniazda zaworowe, poszerzylbym kanaly dolotowe i wylotowe i wypolerowalbym je sportowy walek, inny dolot, rurowy wydech, wydech srednica okolo 100mm chiptuning,nitro, sportowe swiece,sportowe sprzeglo,przetoczylbym kolo zam.
ehhh... tylko kasy brak na to
  
 
pigbox lub redbox - leprze niz chip bo mozna tym regulowac i przekladac z auta do auta
  
 
Cytat:
2004-09-30 09:50:52, liked pisze:
hmm... ja bym zrobil tak: planowanie na maksa tak zeby tloki trzeba bylo przerabiac wstawilbym wieksze zawory i gniazda zaworowe, poszerzylbym kanaly dolotowe i wylotowe i wypolerowalbym je sportowy walek, inny dolot, rurowy wydech, wydech srednica okolo 100mm chiptuning,nitro, sportowe swiece,sportowe sprzeglo,przetoczylbym kolo zam. ehhh... tylko kasy brak na to


No wlasnie wlasnie. O to chodzi. Szkoda, że ostatnie zdanie najlepiej okresla rzeczywistosc.
  
 
Cytat:
2004-09-30 09:50:52, liked pisze:
hmm... ja bym zrobil tak: planowanie na maksa tak zeby tloki trzeba bylo przerabiac wstawilbym wieksze zawory i gniazda zaworowe, poszerzylbym kanaly dolotowe i wylotowe i wypolerowalbym je sportowy walek, inny dolot, rurowy wydech, wydech srednica okolo 100mm chiptuning,nitro, sportowe swiece,sportowe sprzeglo,przetoczylbym kolo zam. ehhh... tylko kasy brak na to


wszystko pięknie...tylko koszt takich zabiegów przekroczy koszt wstawienia silnika 1.8, albo 2.0 ... nie mówie już o trwałości takiej wydłubanej jednostki....
  
 
eee to moze zaczne od stozeczka... Moje swiece sportowe sobie wsadze a ile to da mi koni?? aa jak zaloze magnetyzery to ile koni mio to doda?? i jak wyrzuce katalizator??
  
 
i naklejki na tylnej klapie sobie mozesz poprzyklejac
każda naklejka to 1KM !!!!!!!!
kumpel tak zrobil i mu zaczął dymic jak stary dizelek
  
 
Baks Ty nas się pytasz co masz zrobic w swoim autku???

dobre sobie
  
 
No a kogo mam pytac
  
 
Hmm a szukałeś w internecie jakiś materiałów??? Jest taka jedna stronka godna polecenia tylko jaki był jej adres hmmm www. wiejskituning.pl czy jakos tak
  
 
Nareszcie, Baks, posluchaj ludzi, może zacznie ci "to" jeździć, bo jak naraie to padaczka
  
 
Ej no shibby nie smiej sie... nie kazdy moze umiec robic auto... ostatnio swiece wsadzilem NGK i chyb alepiej idzie Gadales z kolesiem i mi mowi zebym wywalil kata i wsadzil naddzwiekowa strumienice i stozek i z 10 koni bedzie
  
 
Hehe, zapytajcie Marizke, on by Wam powiedzial, co zrobic