Mam pytanie co powinno być vis a vis akumulatora?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie co powinno być vis a vis akumulatora, mam tam wyproweadzone kabelki i nic nie jest podłączone. Chodzi mi oczywiście o komorę przy podszybiu. Silnik 1,8 16V
  
 
ABS tam się standardowo znajduje.
  
 
Cytat:
2004-10-12 20:25:47, WilK pisze:
ABS tam się standardowo znajduje.



No z tym standardowo to bym sie nie zgodził
  
 
Zgadzam się z Wilkiem ja tam właśnie mam ABS
  
 
mss toTY masz taką fajną wesyjkę esiny giha z chromowanymi klameczkami i deseczka prawie drewienko a nie masz ABS ?
  
 
wiesz jak to było z ABS, jak przegladałem umowę kupna samochodu z salonu to zauważylem, że wyposażenie było w pakietach (już nie pamietam jakich) każdy pakiet oprócz standardowego za odpowiednią dopłatą, powiedzmy w pakiecie "wygodnym" były elektryczne szyby, lusterka oraz elektryczna regulacja siedzenia, no i dorzucmy jeszcze ogrzewanie przedniej szyby. klimatyzacja i ABS były oddzielnie. Ktoś kupował samochód i sobie mówi mam tyle i tyle kasy, bez klimatyzacji nie da rady... No i zabrakło piniędzy na ABS przynajmniej u mnie tak było


[ wiadomość edytowana przez: druidek dnia 2004-10-13 09:42:04 ]
  
 
Dzię ki za posty... mój essi to składaczek zciągany z Niemiec, jak znam życie to poprzedni właściel wytargał ABS i teraz jest bez.
Może jak już zamontuję nowa skrzynię poszukam ABSiaka, ale nie koniecznie
  
 
Cytat:
2004-10-13 00:05:20, Robert48 pisze:
mss toTY masz taką fajną wesyjkę esiny giha z chromowanymi klameczkami i deseczka prawie drewienko a nie masz ABS ?



Jak kupiłem essiego to nie miał ani klameczek chrumkowanych, anie drewienka, a tym bardziej nie jest to wersja GHIA