CHAT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy jest możliwość aby na dolnej belce forum ( tam gdzie jest aktualna lista zalogoanych klubowiczów) była informacja o osobach na chat-cie.
Wyobrazam sobie albo dodatkowy wiersz albo w jakiś wyraźny sposób ( inny kolor) wyróznić tych co są aktualnie zalogowani na chat-cie.


Dziękuje za uwagę
  
 
Cytat:
2004-10-09 14:08:55, GSI pisze:
Czy jest możliwość aby na dolnej belce forum ( tam gdzie jest aktualna lista zalogoanych klubowiczów) była informacja o osobach na chat-cie. Wyobrazam sobie albo dodatkowy wiersz albo w jakiś wyraźny sposób ( inny kolor) wyróznić tych co są aktualnie zalogowani na chat-cie. Dziękuje za uwagę



W tej chwili korzystaci z polczatu a ja nie wiem czy tam mozna wyciagnac liste userow na wierzch.

W naszym czacie sie nie da, bo nie ma takiej funkcji a nie mamy ani praw do dekompilacji ani zrodel wiec nic sie nie zmieni niestety.

Zakup komercyjnego czata tez odpada chocby ze wzgledu na to, ze uzytkownicy i tak beda robic czat z forum zamiast korzystac z czata

pozdr.
  
 
no mozna by bylo zrobic choc tam gdzie jest guzik "chat klubowy" w nawiasie liczbe osob znajdujacych sie na nim
pozdrawiam
  
 
Na pewno się da. Daemon wszystko potrafi, jest po prostu najlepszy!
  
 
Rejs cukier mi cieknie z monitora hihi

pozdr
  
 
Cicho, bo sie wyda .
  
 
Cytat:
2004-10-14 21:49:41, kabul pisze:
no mozna by bylo zrobic choc tam gdzie jest guzik "chat klubowy" w nawiasie liczbe osob znajdujacych sie na nim pozdrawiam


moja prośba została wysluchana
wypada podziekowac...Dziekuje
  
 
Obawiam sie, ze to dlugo nie podziala (mam wrazenie, ze juz nie dziala). Po prostu polchat raczej nam nie pozwoli generowac az takiej ilosci zapytan do swoich serwerow dziennie.

pozdr.