Lansujmy sie... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
biedny motorek, musi znosić 7200rpm
  
 
Oj biedny biedny dlatego ostroznie sie z nim obchodze
  
 
ja widziałem jak się kręci na 7200.... i wcale nie wygląda wtedy na biednego...raczej na takiego co chce więcej... a jakie wrażenia akustyczne temu towarzyszą...to trzeba usłyszeć....nio nie mówie już o tym jak ta bestia (seryjna oczywiście ) ciągnie... masakra....
  
 
może sam kiedyś zobaczę jak ta (oczywiście seryjna) bestyja lata
  
 
hehe Yareq raczej juz nie zobaczysz bo sie demontuje powoli... w zime na jej miejscu pojawi sie cos fajnego syczacego i ogromnego
  
 
Tzw. "duzia yapa".
  
 
Cytat:
2004-10-12 18:57:29, Bakster pisze:
hehe Yareq raczej juz nie zobaczysz bo sie demontuje powoli... w zime na jej miejscu pojawi sie cos fajnego syczacego i ogromnego



czyli seryjny zetec 1,6
  
 
ladny ten obrotek. Jeszcze tylko klatka i szelki w szybach i NASCAR hehe . ladnie Blue Diesing

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Wilk dokladnie tak jak powiedziales
Tak borysek tak klocki lego i te sprawy
Ziele i tor wyscigowy i bedzie all oki
  
 
No nie można być "mientką frytą"
  
 
No Dokladnie... Juz drugi raz trafiles w sedno
  
 
TO trzeci raz nie trafiam, bo jeszcze będzie ze skutkiem śmiertelnym
  
 
Cytat:
2004-10-12 18:43:56, micab pisze:
ja widziałem jak się kręci na 7200....



A pamietasz jak moj sie krecil do 7500??
Qrcze nie weim czy to Ty czy VinCe Mam filmik jak cos
  
 
Chomiki kręciły się wyżej. Ale Chomików jush niet'...
  
 
Cytat:
2004-10-12 21:47:42, Seba pisze:
A pamietasz jak moj sie krecil do 7500?? Qrcze nie weim czy to Ty czy VinCe Mam filmik jak cos



mowisz o filmie z Pily? wkrecil sie dosyc mocna tylko..........
  
 
I przechodzimy do aksjomatycznej prawdy. Moc = obroty.
  
 
hehe mamy dwa rodzaj krecenia...
a) zarzynanie silnika bo nie mamy odciecia....
b) wykres mocy poszedl nam do gory dlatego przestawiamy odciecie do gory zeby autoo wyzej krecilo zeby moglo sie wkrecac... seryjny silnik krecic powinien zaluzmy 5tys i krecenie wyzej bo tlumik glosniej gada albo cos to totalna glupota
  
 
A popychacze w CVH wytrzymują 7500. Powyżej nie dostają wystarczająco oleju - patrz Bakster jakiś czas temu (tatoooo... głowica się rozpadła!!! Tłoki się potopiły!!!)

Naturally można sobie fundnąć rolkowe od RSi, lub też Schracka, ale to nie przy mojej pensji np.
  
 
Wilk popsules... to nie tak to tak bylo" Tato tato aa gdzie sa moje zawory... a dlaczego mi nie powiedziales ze mam dwa walki i tylko dwa tloki" Wilk dobsze gada polac mu powzyje 7500 on sie topia czy lepiej brzmi scieraja nie maja smarowania ale doktorzy juz znalezli na to lek Sa to super ekstra hiper mega mc popychacze mechaniczne np. firmy richter potem piper i jeszcze jednej firmy... cudo normalnie 9-10tys i jedziemy jedziemy jest tylko jeden minus cena sztuki od 50-80 EURO... Ale mowie kisiel w majtach a panna pod dyskotekami same majtki spadaja
  
 
hehe jesr tu jakis cfaniak?? ja jestem cfanik kreci mi sie ponad 7000bor dlaczego??? bo mi po przekreceniu zaplonu pokazuje jush prawie 1000obr a silnik jeszcze nie chodzi to dopiero magia ;p heehhe pasowalo by to naprawic ;p

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM