LUBELSKIE ----------------- SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może pomysł dobry, a w zasadzie w tej chwili chyba najlepszy, tyle że ja w tej chwili strasznie kuleje z kasą, a poza tym, pisałem może nie tu, ale nie jestem właścicielem tej białej "Łamagi" tylko mój ojciec i w dużej mierze jestem od niego uwarunkowany...
  
 
No tak a o mnie to zapomnieli, dzieki wam chlopaki ze mnie nie tolerujecie w swoich szeregach.
Wolniak ja wlasnie tak samo jestem uzalezniony od ojca bo to jego samochód, najczesciej mam go tylko w weekendy. Ale do ciebie mam niedaleko, wiec na weekend mozemy sie umuwic gdzies na spotkanie.

Pozdro.
  
 
EP TU GDAŃSK. Trochę nie w temacie , ale jeden od was ( z Lublina ) i od nas ( opelgangklub) szuka cześci do kadetta c , a konkretniej blach. Jeżeli dajcie znać - może być na priv. lub napiszcie na księdze gości w opelgangklubie zaznaczając , że dla MARKA, żeby chłopina nie szukał. Wielkie dzięki. Trzeba sobie pomagać.
  
 
warpi to nie zupelnie tak. ja jako ze korzystam najczesciej z modemu to raczej nie przegladam wszystkich postow (staram sie na ile czas mi pozwala ale nie jestem w stanie spokojnie siasc przed kompem i przejrzec postow). zreszta - winni sie tlumacza - przepraszam, bo to zdaje sie ja wspomnialem o tylko 3 klubowiczach z okolic lublina. jestes absolutnie w 100% tolerowany i ciesze sie ze sie upomniales. obiecuje pamietac o tobie.
  
 
Co Scoodie taki załamany jesteś???? Kasa była i będzie, nie martw się, kwestia czasu!!! A co z Asci, dzieje się coś - taki opis na gg???
  
 
kasa byla i bedzie... nie wiem tylko kiedy. szlag mnie trafia jak o tym mysle. cieszylem sie ze chociaz asia sie spisuje to mi taki numer wywynela. mam nadzieje ze obejdzie sie bez kasy. (pisalem posta w tej sprawie - PROBLEM Z GAZEM -> 2.0i 8V (ascona '8 )
  
 
scoodie ok. Nie gniewam sie modem to modem sam go kiedys uzywałem.
  
 
panowie wczoraj jadac na bal stanalem (przez przypadek) na swiatlach z kadettem cabrio. gosc jechal sam. wydech mu tak mruczal ze majac na pokladzie 3 dziewczyny (chyba wiecie jak czasami potrafia nawijac) i wlaczone radio dosc dobrze go slyszalem (osobiscie nie podobaja mi sie takie wydechy). w kazdym razie wiozlem razem ze mna 5 osob. czerwone - zolte - zielone -deska. przy 4 biegu i okolo 4 tys obr mialem goscia o ponad pol dlugosci asci. odpuscilem bo moja panna malo mnie zabila z tylnego siedzenia. nie wiem jaka mialem predkosc bo zdjalem wskazowke predkosciomierza zeby mnie kobieta nie bila za predkosc z jaka jezdze. w kazdym razie chcialbym stanac z tym gosciem jeszcze raz tylko bez "zbednego"balastu na moim pokladzie.
dodam jeszcze ze jechalem na gazie a nie benz.

gosc nie mial szans krotko mowiac ale nie bylem tak tego pewny jak sobie "mruczal" obok mnie
  
 
Czy to był wiśniowo - fioletowy cabrio na numerach LLU? Znam w Łukowie takowego...
  
 
no bylo to cos takiego, na blachy nie patrzylem bo chowalem sie przed moja kobieta zeby mi glowy nie urwala ale jak znasz goscia to moze zaprosisz go do okp a wtedy na 100% sie spotkamy po raz drugi jak juz gr. reg. lublin ruszy
  
 
tak patrzylem wczoraj na mape polski i rozkminilem ze tak mniej wiecej po srodku drogi miedzy stezyca a lublinem jest kazimierz dolny - ladna okolica (tak jak stezyca ) i mysle ze dosc ciekawe miejsce na spotkanie. nie wiem gdzie dokladnie jest to lotnisko ale mysle ze tez nie bylby to glupi pomysl

poki co jednak "no cash + no free time = no meeting". propozycje prosze skladac. pozostanie nam tylko kiedys obgadanie konkretnego terminu
  
 
lotnisko jest koło miejscowości Nowodwór, z lotniska do Kazimierza Dolnego jest jakieś 64km
a dziękuję za miłe słowa
  
 
Znam kolesia, jest z Łukowa, tylko właśnie mieszka teraz w Lublinie i nie mam z nim kontaktu. Jak sie spotkam, to nie omieszkam wspomnieć o klubie.
  
 
pierwszy mikrozlocik lubelski mamy za soba. uczestniczyli w nim wolniak, Czenko i ja. prosze sie nie obrazac ze nikt nie byl zaproszony ale zaden z nas nie mial zbyt wiele czasu - spedzilismy razem cos okolo niecalej godziny (albo mi sie cos placze - jesli tak to prosze poprawiac chlopaki). w zasadzie wyszlo do bardzo spontanicznie. poczatkowo mialo byc o 18 pozniej okazalo sie ze bylo o 16..
ja sie spoznilem (nie wyrobilem sie z zajeciami) i tak to wszystko wygladalo nieprofesionalnie...

pozdrawiam wszystkich
  
 
Pozdrawiam klimacik lubelski, dzięki za meeting Scoodie i Czenko
Spocik to zorganizujemy tak jak mowilismy, poczekajmy na śnieg. A reszta chłopaków, no niestety ale nie ma innego wyjścia jak przyjechać na następne spotkanko. Tak jak mówisz Scoodie, wszystko wyszło nagle i nie można było załatwić tego inaczej. Wszystko przez to, że spotkaliśmy się dzięki moim wykładom, bo to na nie specjalnie wyciągnełem autko (coby się z Wami zobaczyć pierwszorzędnie, ale mój Jarecki, znaczy ojciec, i tak nie wie o zlociku, bo
Cytat:
Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

Czenko


Następnym razem umówimy się dużo wcześniej, zgadamy całą grupę i heja na zlot. A co do reszty chłopaków, to jeżeli nie wyjdzie nic wcześniej, to może próbujcie spotkać się na razie tak jak my, we dwóch, trzech.

Jeszcze raz dzięki za spotkanie i nową znajomość
Ukłony dla Świdnika i dla ślizgów Scoodiego przed budynkiem WZiPT PL. Brawo Jasiu!!!
  
 
Cytat:
Ukłony dla Świdnika i dla ślizgów Scoodiego przed budynkiem WZiPT PL. Brawo Jasiu!!!



a dziekuje bardzo
  
 
A proszę!!!
Należy Ci się!!!
JA tak nie potrafię, ale to ze wzglądu na to, że poprostu tak nie jeżdżę i nie próbuję tak się bawić, może ze względu na koszty, a uwarunkowanie rodzinne znasz...
  
 
bylo rewelacyjnie. a'propos spotkan w grupie regionalnej lublin to oprocz parkingu na marinie (zalew zemborzycki) to jest tez fajowy i sporawy parking na ursusie ale to chyba wiecie i w swidniku kolo wsk - sporo miejsca. ostatnio tam trenowalismy. jak wyjdzie cos z tymi filmikami to sobie poogladacie jak wyglada zima w naszym wykonaniu oraz parking

pozdrowka dla wszystkich i do zobaczenia na lodzie/sniegu - moja asterka juz czeka
  
 
Czołem Czenko
Póki co może prześlecie mi fotki i ewentualnie filmik na maila?
Da radę?

rafalwolny22@wp.pl lub ravvolny@o2.pl
  
 
kilka fotek wyslalem do wolniaka
jednak wszystkie foty (2048 x 1536 - oczywiscie mozna zmniejszyc) i filmy razem zajmuja okolo 160MB (fotki 58 + filmy 120). nie wiem czy dobrze pamietam ale nie moge sprawdzic bo mam tylko na RW ktore lezy u qmpla