LUBELSKIE ----------------- SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
scoodie możesz mi przesłać te materiały to zamieszczę je na stronie, a jak mam nie zamieszczać to też przyślij to chętnie obejżę.
pozdrawiam grupę lubelską - maryjan
  
 
ok ok. tylko ze mam urawne glowy na uczelni i nie dam rady nigdzie na sztywke skoczyc w tym tygodniu. z tego co wiem to Czenko tez niewesolo z czasem stoi wiec musicie byc cierpliwi

przesle na 100%
  
 
A ja już zdjątka widziałem i powiem że całkiem całkiem. Fajne ujęcia chopaki! Może ja je prześlę maryjanowi, co? Muszę mieć Twoją zgodę scoodie
  
 
wysylaj smialo wszystkim zainteresowanym

wiecie co Wam jeszcze powiem. obejrzalem te filmiki kilka razy i stwierdzilem ze nie ma sie czym zachwycac. nie wiem co sadzi Czenko na ten temat ale gdybym zobaczyl to samo w czyims wykonaniu to stwierdzilbym ze mial ktos fantazje ale nic nie pokazal. podszedlem do tego bardziej krytycznie i zaczalem sie wstydzic gdzieniegdzie ja za kolkiem siedze. podoba mi sie tylko 5 sek z calej mojej jazdy :/. postanowilem wiec nie wysylac moich pseudo wyczynow. jak nakrecimy cos konkretnego to sie pochwale. wymysle jakis uklad choreograficzny (ort?) i postaram sie go zrealizowac. poki co jestem niezadowolony.
za kolkiem jest fajnie, ale jak sie pozniej oglada to widac jak na dloni wszystkie bledy - nie jestem mistrzem kierownicy bo inaczej ogladalibyscie mnie w barburce . nie jestem tez calkowita niedolajda ale musze poprawic jeszcze pare rzeczy zanim sie bede "szczycil" moja jazda.

wiem ze narobilem smaku kilku osobom i przepraszam za to. jesli Czenko znajdzie troche czasu i bedzie chcial pokazac swoja jazde to poogladacie jego "wypociny" (nie ma co ukrywac - cieplo jest jak sie tak kolkiem kreci i co chwila macha wajcha od biegow i od recznego )

  
 
A żebyś wiedział żę wyślę!!! Maryjan, jak Ci się widzą?
  
 
puscilem do maryjana jeszcze kilka innych fotek mojej asci i Czenko'wej gwiazdy. takze teraz tylko poczekac az maryjan sie z nimi upora.

THX 4 HELP GUYS
  
 
właśnie się dobrałem do kompa zaras wstawię jakieś fotki
  
 
no to zamieszczam kilka zdjęć, które dostałem w prezęcie od spóźnionego gwiazdora






ps. sory,że tak długo musieliście czekać, ale niestety oprócz zabawy muszę jeszcze pracować
jak chcecie to mogę jescze zamieścić resztę zdjęć
pozdrawiam
  
 
No i proszę! A ja już tą Asci jeździłem!!!
  
 
thx maryjan.

Cytat:
No i proszę! A ja już tą Asci jeździłem!!!



ja tez
  
 
Cytat:
ja też


Chodzi Ci o moją omesie
  
 
Cytat:
Chodzi Ci o moją omesie



tez
  
 
WITAM BRAĆ KLUBOWĄ REGIONU LUBELSKIEGO

jako ze musze sie rozstac z moim "ukochanym" modemem i nie wiem kiedy cos tu naskrobie juz teraz zapowiadam ze na styczen (oby snieg byl) planujemy z Czeno jakis spocik zrobic. Mam nadzieje ze dam rade pogodzic kase i nauke i stawie sie.

w kazdym razie cieszylbym sie gdybyscie jakos zakrecili sie kolo tego tematu pod moja nieobecnosc.

postaram sie zagladac i przy kazdej mozliwej okazji cos napisac.
  
 
no to trzym się
może zacznij korzystać z kawiarenki internetowej,
nie zapomnij zamiescić info o spocie jeżeli takowy będzie, może dam radę się pojawić
  
 
Trzymaj sie! I zapukaj częściej do czenko. No do panny też skocz Niby poproś o herbatkę czy coś, aby była długo zajęta w innym pomieszczeniu a Ty szybko www.opelklub.pl/forum dyskusyjne/grupy regionalne/lublin.....spotkania okp i wpisuj na mase co u Ciebie
Tymczasem Wesołych Świąt i Miłej Zabawy Sylwestrowej, co prawda niezbyt pomyślnie zaplanowanej jak dla Ciebie (chodzi mi o wyjazd o 8 rano 1 stycznia), ale i tak wszystkiego miłego!
  
 
szkoda ze modem znika a z nim kolega scoodie ale oczywiscie nie na stałe wiec niema sie czym martwic wiemy ze bedziesz starał sie wpadac na forum najczesciej jak tylko sie bedzie dało.

POZDRO i Wesoły swiątek i sylwka miłego bez KACa
  
 
Zauważyłem Cie scoodie na gg, ale ciekawy jestem co napiszesz, chyba nie omieszkasz????
  
 
no juz napisalem tylko jako czenko bo kuzwa nie moge wylogowac kolegi no i pisze jako on

pozdro

PS. wczoraj skminilem "nowego" kolege do grupy regionalnej. jezdzi kadettem D GT (1.8 115KM). udziela sie bardziej na forum kadettow D ale na regionalne spoty bedzie przyjezdzal. wymienilismy sie numerami komorek wiec kontakt jest

scoodie
  
 
Jak już Scoodie wspomniał to ja jestem ten "nowy" . Dla sprostowanie pomykam kadettem D 1,8 GTE, ewentualnie jak kto woli GT/E, ale to nie jest GT. Strasznie tego nie lubie hehhe bo jestem dumny z mojej taczki i muszę o nią dbać .
  
 
Cytat:
Strasznie tego nie lubie hehhe



wybacz steve pomylke. pozdro 4 all