Glosne brum...brum - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ladnie, ladnie... moj obrotek siega 5 tys ale tylko na jedynce i wzglednie na 2 biegu wiecej cos sie boje
  
 
ja tam swojego ciagne do 6 jak trza sie zebrac
  
 
Cytat:
ja tam swojego ciagne do 6 jak trza sie zebrac

wole nie.. znajac moje szczescie
  
 
A ja nie wiem po co wymieniać wydech. Katalizator mam. Środkowy mam posypany. Tylko brzęczą resztki jak się w niego uderzy. Mam dużą wypaloną dziurę w rurze pół metra przed końcowym. Oczywiście wszystko seria. No i przy 220 na piątce odcina mi zapłon, bo to ush 6500 obrotów.
  
 
Cytat:
2004-10-30 01:05:59, artecki pisze:
No i przy 220 na piątce odcina mi zapłon, bo to ush 6500 obrotów.



Potwierdzam, u mnie przy 218 odcina
  
 
no i ostatnio, wczoraj dokladniej, tak jak rex powiedzial.... pokrecilem do 6 tys na jedynce. a wszystko przez focusa
jak to zobaczylem to sie troszkum przerazilem, no ale bylo spoko... autko ciagle ciagnelo do przodu.. a ja myslalem ze przy pewnych wysokich obrotach, autko juz nie ciagnie
  
 
panie i panowie.....
oficjalnie na 4 biegu z zapasem mocy 160km/h
gorsza sprawa z tym ze jak se tak mykalem te 160 to jakis debil mi wyjechal pod maske i byl by karambol na autostradzie... bo jak sie zorientowal, to chcial odbic spowrotem na poprzedni pas, tyle ze tam juz bylo auto.....
co za hamowanie.... myslalem ze w niego wjade.. ale udalo sie!!! o maly wlos....
jednak 160 n czworce bylo
  
 
A ja chciałbym taki cichy wydech, aby tylko przy zmianie biegów na duzych obrotach wydawał odglosy ścigacza, czy ktoś może mi coś takiego polecić, bo nie raz się z tym spodkałem, ale nie wiem jak taki dźwięk osiągnąć
  
 
mugeny wydaja taki dzwiek... nie basowy ale wlasnie takie wycie... moj na wysokich obrotach(powyzej 2 tys) tez taki dzwiek wydaje... do 2 tys jest ladny basik
  
 
Cytat:
2004-10-31 09:22:16, liked pisze:
mugeny wydaja taki dzwiek... nie basowy ale wlasnie takie wycie... moj na wysokich obrotach(powyzej 2 tys) tez taki dzwiek wydaje... do 2 tys jest ladny basik



Takie vroooooooooooooommm Chomiki podobnie gadały, do 3000 było w miare spokojnie, a potem...
  
 
Wilku... a mnie te wrrrroooooooooooooommmmmmm kojazy sie z polonezem albo duzym fiatem wkuza mnie czasem ze basik jest tylko do 2 tys.
  
 
To źle Ci się kojarzy. Słyszałem parę Civiców w naturze i wiem, co to vrooooommmm
  
 
Cytat:
wiem, co to vrooooommmm


nie watpie
  
 
hmm... taki ladny watek na temat ukladu wydechowego i nik juz sie nie pochwali co ma u siebie zrobionego?? hehehe pewnie same serie
dalej ludziska.... wycinac te katalizatory
  
 
Cytat:
2004-10-31 09:22:16, liked pisze:
mugeny wydaja taki dzwiek... nie basowy ale wlasnie takie wycie... moj na wysokich obrotach(powyzej 2 tys) tez taki dzwiek wydaje... do 2 tys jest ladny basik



hmmm a jaki Ty masz tłumik, i może ktoś pod powie gdzie mógłbym nabyć Mugena w Polsce

Ps. A ja mam seryjnego bzyczka skoro mamy się już chwialić

pozdro @
  
 
ja mam KMa, a mugena kupisz wszedzie.... najlepiej sobie kup takiego z regulowana glosnoscia... to taka nakladka ktora sie zaklada... czytalem artykul w jednej z gazet... ze w niektorych autach, co ciekawe, choc z ta nakladka jest ciszszy... to jednak daje o 1 czy 2 konie wiecej niz bez niej...
  
 
Cytat:
2004-11-02 23:58:46, liked pisze:
hmm... taki ladny watek na temat ukladu wydechowego i nik juz sie nie pochwali co ma u siebie zrobionego?? hehehe pewnie same serie dalej ludziska.... wycinac te katalizatory


ja mam serie a le moze niedługo
p.s wiesz czemu
  
 
sluchaj ricardo... zwsze mozesz odkrecic 2rurke od kolektora i juz masz wolny uklad wydechowy
  
 
Cytat:
2004-11-04 12:49:23, liked pisze:
sluchaj ricardo... zwsze mozesz odkrecic 2rurke od kolektora i juz masz wolny uklad wydechowy


ale to juz jest hardcore
  
 
Cytat:
2004-11-04 12:49:23, liked pisze:
sluchaj ricardo... zwsze mozesz odkrecic 2rurke od kolektora i juz masz wolny uklad wydechowy



I zero mocy