Glosne brum...brum - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdrowie Ale to wieczorem bo jeszcze bede prowadzic;P
  
 
Prowadź się przyzwoicie Bakster
  
 
Teraz bede sie chwalił a co mi tam.
Jak kupiłem mojego Aniołka to jechałem max 170...
po jakims czasie rozruszał sie do 180...
po wycieciu kata 190..
pa założeniu strumiennicy rozpedza sie nawet 200
Potrzeba jednak troche czasu na rozwinięcie takiej predkosci
  
 
to ja tez sie pochwale....
przed usunieciem tlumikow.... 175km/h i wyprzedzalem karetke na autostradzie... zjazd do norauto i niestety hamowanie.... a najlepsze jest to ze na LPG!!!!!!!!!!!!
poczekaj drogi irku az wyregoloje sobie gaznik
no i oczywiscie tak jak mowisz... jest na to potrzebny czas i pas autostrady
  
 
ja nie wiem bo moj to na 4 180 poszedl a na 5 190 lpg i jeszcze dalo by rade hihihihihi Trza tylko kata wyjac, zrobic glowice i jaaaazda
  
 
Zapomniałem dodać ze mam wersje 90 konną
  
 
Cytat:
2004-10-24 17:40:33, Irekcity pisze:
Teraz bede sie chwalił a co mi tam. Jak kupiłem mojego Aniołka to jechałem max 170... po jakims czasie rozruszał sie do 180... po wycieciu kata 190.. pa założeniu strumiennicy rozpedza sie nawet 200 Potrzeba jednak troche czasu na rozwinięcie takiej predkosci



Prędkość przelotowa GaRbuSka
  
 
hehehe... wilku... ale co my porownujemy?
to jakby mierzyc osiagi trabanta i poloneza
tak powanie, przeciez sam dobrze wiesz ze fabryka(a raczej ksiazka) podaje dla 1,6 cvh max 183km/h
  
 
co do wydechow to moj z powiekszona srednica i wywalonym katem + seryjne 2 tlumiki i gra zajebiscie!! Liked a probowales bez dachu tak 170kmh??
  
 
wspomniane 175km/h bez dachu bylo gosc z karetki musial sie niezle zdziwic jak go wyprzedzalem
  
 
Cytat:
2004-10-24 18:50:29, WilK pisze:
Prędkość przelotowa GaRbuSka



Wilku trzeba było włączyć piątke, a nie go tak męczyłeś na czwórce
  
 
qorcze faktycznie ten obrotek cos tak wysoko
  
 
Likied ja Ci pokaze filmik tylko zrzuce co to jest wysoko obrotek Jak sie seryjny zamyka a duzy kreci
  
 
tak baks.... ale chyba nie na seryjce? napewno cos tam porobione masz pod maska
  
 
a czy bedzie nie taktem jesli zapytam czy juz probowales cos zrobic z dolotem w takim silniczku jak moj?
  
 
Likied cale BTT Ci zaswaidczy i wszyscy ktorzy jezdzili ze nie mam nic dlubane a co do dolotu to nie mialem sluchaj ostatnio zbytnio czasu
  
 
hmmm... wierze skoro tyle ludzi ma zaswiadczyc
  
 
o do fixa to ja dopiero teraz zczailem czemu moj na seryjnych tlumikach jak rsik mk1 chodzi Bo mam tylko dwa!! Z tego co liked napisal na poczatku to powinny byc 3 hmmm.Niezle.Pomyslec ze mam caly nowy wydech od portek do konca lacznie z rurami i wsadzili mi dwa
  
 
mna sie nie sugeroj..... poprzedni wlasciciel mojego autka, byl jakis dziwny... sam se chyba wstawil ten trzeci nie wiem po co... bo z 2 i 3 powyciagal wkaldy.
ale sa ludzie i ludziska
  
 
Cytat:
2004-10-24 21:48:44, liked pisze:
qorcze faktycznie ten obrotek cos tak wysoko


A jednak to piątka, dziś sprawdzałem