Problem z zaworami hydraulicznymi - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OK. I jeszcze jedno jak już jesteśmy przy temacie. Po długich poszukiwaniach wybrałem olej Quaker State półsyntetyczny. Co o nim sądzisz? Czy nadaje się do mojego silnika i do zaworów hydraulicznych ( zawór klepie od kiedy kupiłem ten samochód, miał wtedy 30kkm, teraz 45kkm, od 10kkm na tym oleju)??
  
 
Quaker State to jeden z najlepszych olejów.
  
 
I dlatego go wybrałem.
  
 
Mrozek :
po 1 ja nigdy tutaj nie pisalem o maluchu i oleju
Po 2 nie wiedzialem nawet ze olej City cośtam istnieje wiec pomylily Ci sie osoby
Po 3 tak wiem ze ze zdjecia sa hydrauliczne (a ktos pisal ze widocznie sie "pomylilem"
Jezeli mi sie uda to moze zrobie zdjecie z komory i sam ocenisz czy to cos to magistrala
Jezeli tak : to moze mam przebijane numery bo nic innego nie przychodzi mi do glowy
A teraz mam kolejne pytanie jezeli oczywiscie mozna :
Czy do Hydraulicznego walka mozna zalozyc "normalne" szklanki ???
wole co 10 tys km regulowac niz pierdzielic sie co moment ze zgadywaniem ktory mi klepie??" HMM i dlaczego??

p.s. sorki ze wyslalem Ci to 2 razy -tak mi sie kliknelo niechcacy
  
 
Eeeeeeeeeeeeeeee sorki - coś mi sie popierniczyło... Chyba muszę wcześniej chodzić spać....
  
 
Cytat:
2002-12-26 16:48:58, danield pisze:
Mrozek powinneś wiedzieć że maluch ma filtr oleju-odśrodkowy.
Sądzisz że zrobili to do ozdoby?
Czyściłem go co 20kkm i były efekty-zrobiłem 120 kkm i jak go sprzedawałem silnik nie wciągał oleju.



"Filtr oleju" na okreslenie tego elementu ktory w malcu jest na koncu walu korbowego to zbyt wielkie slowo. Potrafi on jedynie usunac wieksze zanieczyszczenia a i to tak sobie dokladnie. Nie ma sie co czarowac nie jest to najlepsze rozwiazanie ale skoro jest to trzeba sie przyzwyczaic. Co do czyszczenia co 20 kkm - ok, sporo zanieczyszczen szczegolnie wiekszych zatrzymal, ale pewnie jeszcze wiecej nie zatrzymal niestety. Przydalby sie w malcu jakis inny filtr oleju,nawet bocznikowy jak w DF nie marzac o pelnoprzeplywowym
  
 
Cytat:
2002-12-26 18:40:58, Janio pisze:
Quaker State to jeden z najlepszych olejów.



Zgadza się. Ale niekoniecznie ten lany w Polsce.
  
 
Oki a jak to w koncu jet z mozliwoscia zamiany hydraulicznych na zwykle??
nie zmieniajac walka ????
Czy mozna laski jakies dopasowac ze wzgledu na inne wzniosy krzywek ??

[ wiadomość edytowana przez: rdt dnia 2002-12-27 13:06:57 ]