Najbrzydsze - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
eee bylby bylby hheheh

a Quattro wydaje mi sie ze marudzisz....mowisz kiedys....kiedys tak bylo ze robili piekne auta...a teraz tak narzekasz jakby caly motoryzacyjny swiatek zostal zamkniety w japonskich glowkach inzynierow....

zobaczysz, jeszcze beda piekne auta, japonce to nie koniec motoryzacji
  
 
ehhh no costy od ladnego malucha brzydszy jest tylko stary Tarpan
  
 
Mi sie np nie podoba syrena. Wszyscy sie zachwycaja a ja bym nie chcial miec zadnej.
  
 
Ja bym tam chial taka ladna syrenke... Troche by bylo ciezko w łóżku z tą płetwą, ale cos bym wymyslil
  
 
Cytat:
2004-10-22 00:54:11, zoom pisze:
Ja bym tam chial taka ladna syrenke... Troche by bylo ciezko w łóżku z tą płetwą, ale cos bym wymyslil


Konkretny konkret
  
 
Cytat:
2004-10-21 21:27:11, Grzechu pisze:
a Quattro wydaje mi sie ze marudzisz....mowisz kiedys....kiedys tak bylo ze robili piekne auta...a teraz tak narzekasz jakby caly motoryzacyjny swiatek zostal zamkniety w japonskich glowkach inzynierow.... zobaczysz, jeszcze beda piekne auta, japonce to nie koniec motoryzacji



Tja, ale te auta to będziesz mógł zobaczyć jedynie na stronach kolorowych magazynów (cena)... Jak kiepsko musi się prezentować segment D żeby podobała mi się w nim tylko limuzyna z 1996 roku (Alfa 156)... Sorry, jeszcze Peugeot 407 jest całkiem, całkiem... może faktycznie to jeszcze nie koniec
  
 
Cytat:
2004-10-22 00:54:11, zoom pisze:
Ja bym tam chial taka ladna syrenke... Troche by bylo ciezko w łóżku z tą płetwą, ale cos bym wymyslil

Ale syrenki to juz sa stare i maja zmarszczki
  
 
A co myślicie o nowej Multipli skoro już o niej ktoś raczył wspomnieć? Mi się podoba i to nawet bardzo Wnętrze jest kapitalne a z zewnątrz jest naprawdę zgrabna. Kto wie, może gdyby nie jej poprzedniczka to by była uznawana za brzydką, ale będąc następcą "delfinka" może uchodzić za wzór powściągliwości Choć przyznam się że stara Mutli też mi się podobała ;-D
  
 
Multipla mi sie zawsze podobala. Kumpel w firmie ma taka, jezdzi jako reklama, wieksosc sie za nia oglada.