FSO Syrena Sport - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dodam jeszcze małą poprawkę. Na okładce jadą 4 Syreny Sport, a nie 5 jak podałem wcześniej.
Poza tym format okładki Motoru to coś zbliżonego do A3. W związku z tym czy ma ktoś program do scalania zdjęć, bo niestety nie dałem rady zeskanować tego w całości. Jeżeli znajdzie się ktoś taki to proszę o maila na priv, a ja wyślę te zdjęcia.
  
 
eee........ szkoda, a juz mialem nadzieje....
  
 
Mam prośbę - Ci co nie dostali ode mnie jeszcze planów Syrenki Sport na maila niech do mnie napiszą na priva bo się pogubiłem komu wysłałem, a komu nie. Oczywiscie trzba mieć do nich e-mail na WP, FSO lub Tlenie, bo to w sumie jest ok 10MB.
A oto i wyżej wspominana okładka:
  
 
No gratuluję Grzechowi połączenia tych skanów. Wyszły rewelacyjnie
Jak znajdę jakiś obszerny artykuł na temat Syreny Sport, to na pewno znajdzie się on w dziale "Wehikuł Czasu"
  
 
To zdjecie to owczesny fotomontaz.spojrzcie na wielkosc tych aut.sa nieproporcjonalne wzgledem siebie.

  
 
A nie wystarczy przeczytać? Na dole obrazka przecież napisane: "Fotomontaż - Marek Wachowski".
  
 
WAŻNE!!!!
dzisiaj tj 16.04.05 około godziny 21był na programie 2 teleturniej telepeerele czy jakoś tak. w jego trakcie były pokazane filmiki z tych lat: jakaś kronika-i wyjazd białej syrenki z fabryki na plac gdzie ich stało całe stadko i najważniejsze film z pokazania SYRENY SPORT: pokazali wnętrze, otwarli do silnika, był ten słynny przejazd po torze ( to stąd jest chyba te zdjęcie) i jeszcze kilka naprawdę ciekawych ujęć. całość trwała prawie minutę- więc nie jest to tylko parę sekund wrażenie zrobiła na mnie całkowite i tu problem: czy ten program ma jakieś powtórki, jeśli tak to niech ktoś spróbóje zgrać ten filmik.
  
 
widzialem to na zapowiedzi tego programu, gadalem o tym z yoshim i bylem w szoku ze jest o niej material filmowy
  
 
Cudem natrafilem na ten program i ten film. Mowcie kiedy powtorki.
  
 
nagrane?
  
 
Mozna to jeszcze obejrzec kiedys???

Adamus
  
 
Napisałem do TVP w Warszawie. Jest mozliwosc przegrania programu z archiwow TVP, ale niestety to duzo kosztuje
  
 
Cytat:
2005-04-21 09:30:19, Dawids pisze:
Napisałem do TVP w Warszawie. Jest mozliwosc przegrania programu z archiwow TVP, ale niestety to duzo kosztuje


ile?
  
 
dla muzeum niewiele juz tego probowalismy i mamy "Ballade o fiacie i 7 wspanialych" beda tez nastepne juz niebawem

z tego co wiem dla muzuem to po kosztach kasety VHS a normalnie to chyba 60-120
  
 
Cytat:
2005-04-21 18:52:52, krzysiek-stratos pisze:
dla muzeum niewiele juz tego probowalismy i mamy "Ballade o fiacie i 7 wspanialych" beda tez nastepne juz niebawem z tego co wiem dla muzuem to po kosztach kasety VHS a normalnie to chyba 60-120


czyli sa szanse że nie przepadnie w archiwach!! no to jak tak i będzie szansa ponownie to zobaczyć to bardzo mnie uradowałeś-moja informacja ma jakiś pozytywny skutek.
a na przyszłość-nowe wideo z czystą kasetą w środku zawsze pod pełną parą, jak tylko będę siadał przed TV-tę syrenkę zobaczyłem jak w chwili relaksu przy kolacji załączyłem TV i od razu takie piękne obrazki
  
 
Mam prosbe. Moglby mi ktos przeslac na maila (topesz@autograf.pl)plany Syreny Sport ? Bylbym bardzo wdzieczny. Z gory dziekuje.
  
 
Cytat:
2005-06-20 03:20:38, Topesz pisze:
Mam prosbe. Moglby mi ktos przeslac na maila (topesz@autograf.pl)plany Syreny Sport ? Bylbym bardzo wdzieczny. Z gory dziekuje.



Sa na stronie Klubu Syrena w dziale download.
  
 
Witam. Jeżeli chodzi o Syrenę Sport to: na Zlocie Syren w 2002r w Krzeszowicach (pod Krakowem) przybył na specjalne zaproszenie Małopolskiego Klubu Miłośników Samochodów Syrena - jeden z inżynierów FSO, o nazwisku Repeta. Bardzo sympatyczny Pan, opowiadał nam jak powstała Syrena, wersja Kombi Warszawy, mówił także o startach w Monte Carlo...
Mówił także o Syrenie Sport. Z tego co pamiętam to powiedział, że powstał tylko jeden egzemplarz i któregoś dnia przyszedł "Pan z teczką" porobił fotki i poszedł za kilkanaście dni przyszedł nakaz pocięcia tego prototypu.
  
 
niestety slyszalem i ja o tym
  
 
Pomyślalem sobie, że to będzie dobre miejsce na tę fotkę zeskanowaną ze starego Motoru.:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Ładnie wygląda nie?

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2005-06-27 21:57:27 ]