Wstyd sie przyznac... ale...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale znowu cos zrobilem... hehe ja tak nie moge dzien bez czegos w aucie bo mnie trafia.... czuje ze go zaniedbuje... no wiec wrzucilem konkretne lustereczka nie tam jakies m3 jacky tylko konkrety jedyne w swoim rodzaju firmowki W koncu to Angielska firma Vreten... dla znawcow temat dobsze znany


[ wiadomość edytowana przez: Bakster dnia 2004-10-25 22:54:25 ]
  
 
... coś nie bardzo te lusterka widać ......
  
 
bo o to chodzi
Baksiu chyba nei ta fotka
  
 
ahh tak mialo byc

Dla dociekliwych nie odstaje na gorze juz bo musialem ldobsze zalozyc
  
 
... no tak ...... ale kubełek zniknął ......
  
 
to wozisz w koncu ten kubel czy nie?

ps. masz gdzies fotke z "power-rua" bo sie zastanawiam
  
 
bakster a ty serio masz 1.4 czy tylko tak napisales??
  
 
Kubelek sie spawa na lepsze mocowania bo tamte byly na sztywno... a przespawuje prowadnice zeby mi jezdzil... Mily pelna seria nic nie grzebane
  
 
... hehe ..... ale opis w profilu masz jakbyś jeżdził ..... super mega wózkiem a ....... żabki ...... .......
  
 
Jak bym do brata w odwiedziny jechal to wezme Essiego i Ci pokaze ze to seria nie dlubana
  
 
... a masz brata w moich stronach ?????
  
 
kurde bo zes zrobil w nim take bajery ze nie chce mi sie wierzyc, tzn chodzi mi o obro i te wskazniki w slupku
  
 
nie o kubełkach, braciach i silniku tu mowa tylko o lusterkach.....które są superowe i naprawdę fajowo wyglądaja na żywo.....

nio i dajcie chłopakowi wreszcie spokój....przecież mówi, że ma serie....
  
 
bo ja daze do tego ze nie kumam po co wtedy obro do 10tys i dodatkowe wskazniki w slupku. Chociaz moze dlatego tez bo ja jednak jestem zwolennikiem najpierw silnik potem reszta
  
 
Mily brat studiuje na Wsb-Nlu... hehe lata takim czerwonym C3 na szczecinskich blachach... No Micab ma racje... obrotek to lansik.... aa na slupku i tak nei ma zadnych zegarow.
  
 
... acha ... to spox ...... zapraszam ...... jakąś imprezką się zrobia .....
  
 
Wszyscy cos przerabiaja i mnie szlak trafia....
Ale poczekajcie jeszcze chwilke a zobaczycie co nowego zakupiłem w Berlinie
Bakster tobie z pewnością sie to spodoba bajer zaj....fajny
  
 
hehe silnik zes zmienil czy jak
  
 
... silnika nie zmieniał ..... ale te bajery tak na oko to conajmniej w Irka przypadku dają z 20 KM wiecej .....
  
 
Nie wiem jaki silnik wsadziles 20 koni to albo hardd walek albo standalone... jak turbo to jakis wypas IC albo turbina.... nie wiem poddaje sie