Wstyd sie przyznac... ale... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
.... przyjdzie czas to sam zobaczysz ....... ja nawet nie próbowałem sie z Irkiem ścigać ......
  
 
A ja tam lubie wyzwania cos czuje jakiegos 1.6T to jakies 130 konikow wiec niech po modach ma 140:>
  
 
Powiem tylko ze bedzie kolorowo
Ale wszystko w swoim czasie
  
 
..... niop ..... szkoda gadać ...... a Ty tak przy serii masz zamiar pozostać ...... czy jakąś podmianke planujesz .....
  
 
Ja tam nie robie nic z silnikiem same wydatki ponoc auto wiecej pali i wogule... a tak moje 1.4 malo pali i daje rade na miasto wystarczy.
  
 
... też racja ......
  
 
ale z drugiej strony to miec samochod ktory wyglada jakby byl full wypas a jak przyjdzie co do czego to zero w plucach....tez nie za dobrze co innego jak awto wyglada normalnie a pod maska jest full wypas. Tak jhak kolo mnie gostek ma civica 3d. Normalnie zletka z wygladu, jak marzenie.A przyszlo co do czego to go astra 1.6 16v starych na lpg wyleczylem. No ale to kwestia podejscia
  
 
No to ja sie pisze na wyscig z ta astra i to nawet na benzynce:> Co Ty na to
  
 
widze ze polechtalem twoja ambicje Czyli jednak nie masz serii Mam cie hehe
  
 
Baksiu czytasz czasem privy??
  
 
Upsss.....to ja musze poczytać
  
 
bardzo ładne lustereczka Baksiu....
  
 
Cytat:
2004-10-26 00:11:55, rex pisze:
widze ze polechtalem twoja ambicje Czyli jednak nie masz serii Mam cie hehe


Bakster... pełna seria ...
pod maską Baksmobilu jest bardziej seryjnie niż na zdjęciu w instrukcji obsługi samochodu

Ja nie wiem czego się chłopaka czepiacie...
Przecież widać w profilu, że ma silniczek 1.4... dla spokojnych ludzi... w sam raz do miasta

A to że sobie fotel wstawił.. lansuje się chłopak nie widać

PS Czaderskie lustereczka
... już chciałem zapytać jaka jest przez nie widoczność ale ... w takich lusterkach to najmniej ważne
  
 
Cytat:
2004-10-25 23:29:56, Bakster pisze:
Mily brat studiuje na Wsb-Nlu... hehe lata takim czerwonym C3 na szczecinskich blachach... No Micab ma racje... obrotek to lansik.... aa na slupku i tak nei ma zadnych zegarow.



... dzis widziałem Twojego brata ...... jechał przedemną ...... ciemnoczerwona C3 na aluskach z rejestracją zaczynajaca się na ZS .....
  
 
Dokladnie autko na charakterystycznych antracytowych felgach i nowym grillu
  
 
... nie widziałem przodu ...... jechałem za nim kawałek służbowym seicento ..... ale kolorek i felusie dobrze współgrały ..... .....