Bakso-Bizono-Mobil... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... ja chyle czoła przed Twoim osiągnięciem ...... żeby tyle wyciągnąć bez turbinki to trzeba sie namęczyć ......
  
 
Kurcze.....silnik RS a z tuningiem jak nic by był pewnie w tych pieniążkach i ze .....170 KM
  
 
Za 12 tys. zl to mial bym z Rs ok 200 liczac 5tys silnik i 5 grzebanie... latwa reka
  
 
hihihi.... i to jest ten seryjny silniczek ktory wkreca sie na duzy obrotek oj bakster.... juz ja cie wtedy dobrze wyczulem
  
 
Cytat:
2004-10-27 13:26:31, Bakster pisze:
Ehh Gerusik ale niektorym tego nie wytlumaczysz.. bo jak ktos ma 105 koni w seri to mowi " ee tyle kasy wsadziles a tyle samo koni czy troche wiecej" ale jak on sie postawi w swojej klasie to go kazdy zniszczy... a i ja bym go zniszczyl... bo jak on wrzuca bieg kolejny to mi sie wkrecac dopiero zaczyna... troszke wiecej niutonkow... ale coz... ja jestem dumny z tego co osiagnolem.. w sumie byl cel i zostal spelniony...



I o to Baksiu chodzi - samo zadowolenie musi byc

Z mojego ze 130 to pewnie bez problemow by sie wyciagnela - ciekawe tylko jak z rzywotnoscia??
  
 
.... kiedys był na allegro essik MK7 1.6 16V z turbinką ...... mocy bagatela 150 KM .....
  
 
i po co Baksowi taki ???
Jak kupi samochód w którym nic nie bedzie juz można zmienić - poprawić to umrze z nudów. Albo dorzuci jeszcze parę koni , na światłach silnik mu znowu wyjdzie przodem z samochodu i ... imprezę zacznie od początku

Cała zabawa polega na tym, aby gonić króliczka a nie na tym aby go złapać...
i mieć coś do samozadowolenia
  
 
... alez ja niee sugeruje kupna takiego autka ..... Seba sie pytał ile można z 1.6 wyciągnąć ...... to podałem .....
  
 
Wiem, wiem...
ale strasznie spodobało mi się to zdanie, że zabawa polega na tym, aby gonić króliczka i chciałem cos napisać (naspamować )
  
 
We wtorek jade na hamownie na nowy pomiar bo dzisiaj sporego moda jeszcze zrobilem i cos na 2 nie moge przyczepnosci zlapac..
  
 
... hehe ...... ja na starych oponach i na mokrym asfalcie tez miałem problemy z przyczeonościa na 2 ...... swoja drogą ciekaw jestem ile Ci teraz wyjdzie z Essika mocy ....
  
 
No obaczymy aaa znosi Cie na boki Z moja kochana mamusia jechalem i od razu stwierdzila ze cos musialem nagrzebac chociaz by ubior o tym swiadczyl to tylko wtajemniczony Micab wie;P
  
 
..... niee ..... niee znosiło mnie ...... teraz mam inne gumy i juz nie da rady sie tak pobawić ......