Uwaga na GG - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A gg to teraz sie sypie strasznie!!! Prawie wogole nie gadam juz przez to, ale jak sie zdazy to oczywiscie wywala!! Jeden koles juz zwatpil bo narazie wiecej jak 2 zdania nie wymienilismy
  
 
A wczoraj jak było?? Bo ja caly czas byłam na Mirandzie i nie wiem czy dlatego było ok czy w ogóle GG sie polepszyło.
 
 
eee tam. Narzekacie strasznie. KAzdy server ma od czasu do czasu problemy. Wezmy na przyklad Motoniusa. Tez czasami nie wchodzi albo chodzi strasznie wolno.
  
 
Ja nie narzekam, ciekawa jestem czy wczoraj działało.. a jak nie działa to sa tez inne sposoby na komunikacje
 
 
masz racje. A wczoeraj chyba dzialalo.
  
 
Narzekam bo jest o co. Kazdy serwer ma problemy ale nie tak dlugo. Mozna powiadomic uzytkownikow ze bedzie przerwa w dzialaniu programu. A tak sie wkurzaja wszyscy bo w polowie rozmowy wywala Cie.
  
 
eee ja mam tak raz na rok. Mnie wogole zadko wywala gg.
  
 
Zdarza się... Na razie działa
  
 
Cytat:
2004-10-28 18:12:31, thaniel pisze:
A ja nie lubie gg i mam nadzieje ze padnie wkoncu pozdr



jusz nie bądź taki
  
 
A Thanielos chyba sie faktycznie obraził na GG
 
 
Thaniel , Ty jak coś powiesz to już powiesz
  
 
Kati robimy Mu FOKe?
 
 
Moja FOKa dla Thaniela
  
 
To i moja FOKa tez dla Thaniela
 
 
Uwielbiam jak przenosicie zwyczaje ze swoich forów.... Tak więc....

Ossssooo hooozzzzzzzzziiiiiiii
  
 
Hmmm.. ogolnie to chodzi o to że pewnego dnia "obrazilam" sie na pewna osobe.. i strzeliłam Jej (tej osobie) FOCHA ale ze TA osoba haha powiedzmy ze źle przeczytala i wyszła FOKa.
Dlatego od tego pamietnego dnia gdy jestesmy z Kati "złe" na kogos (zwłaszcza jedna osobe ) to strzelamy Jej (tej osobie) FOKe. A żeby było wyrównane to Ta osoba strzela nam czasem MORSa czyli meski odpowienik FOKi (focha).
Hmm juz wiadomo o co chodzi?
 
 
łooo matko jak w telenoweli
  
 
Voy no ba.. nie ma "ToTamTo"
 
 
bardzo ladny tytul
  
 
To ja bede strzelal PINGWINa