Lexus look MKV - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-10-30 07:20:33, WilK pisze:
Ja też, ja też



Wliku była one na ebay chciałem je licytowac, ale koleś nie chcial ich wyslać do polski, a aukcja skonczyła się na 45ojro, czyli bardzo tanio
Jeśli ma ktoś jakieś wieści gdzie można je nabyć u nas prosze aby się odezwał
  
 
chłopaki wjdzcie na www.bahamutcars.com
obejrzyjcie galerię i oceńcie z co ludzie zakładają do swoich furek
  
 
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=57325&item=7931717045&rd=1

Piękne = drogie ;/ z wysyłka do Polski to jakieś 140 ojro, szkoda bo był bym na nie chętny tylko funduszy teraz brak ;/
  
 
Hmm no i teraz mam dylemat, zawsze myslalem ze lexusy fajnie by wygladaly w MkV a teraz jednak wydaje mi sie ze biale to biale ale i tak na razie jest to za drogie pozyjemy zobaczymy
  
 
Co do wyglądu i podobania się to zawsze będzie podzielne zdanie . Zawsze rozchodzi się o upodobania właściciela autka i w sumie to jego powinno cieszyć co ma na autku. Wkońcu nie kupujemy auta poto by się podobał innym ale przede wszystkim nam , posiadaczom tych autek. Mi tak się lexusy podabają w moim białasku i według mnie nawet dobrze się prezentują a już napewno są o niebo lepsze od fabrycznych . Największym atutem tych lamp jest tzw. odbłyśnik , który polepsza asność świecenia świateł, a o świtłach cofania nie wspomnę. Teraz można cofać w ciemnym lesie, wszystko widać no i ogólnie jest bardziej widoczny na drodze. Jak już wspominałem wcześniej wszystko zależy od upodobań właściciela. Ja tam jak narazie będę na takich śmigał mimi ,że dla niektórych wyglądają jak z odpostu
  
 
Cytat:
2004-11-02 09:43:23, Duck pisze:
Hmm no i teraz mam dylemat, zawsze myslalem ze lexusy fajnie by wygladaly w MkV a teraz jednak wydaje mi sie ze biale to biale ale i tak na razie jest to za drogie pozyjemy zobaczymy

  
 
Maniurek ......powiem jedno - NAJŁADNIEJSZE LAMPY W KLUBIE

PS. Jutro zakładam spojlery progowe i dokładki do tylnego zderzaka ..........uuuffffff
  
 
Widziałem lampy Maniurki na żywo i stwierdzam autorytatywnie, że bardzo fajnie komponują się z całością Essiego.
  
 
Wilku,dzieki za słowa otuchy ale i tak ci się nie podobają co?
  
 
Maniurka, jak to już niejeden raz napisałem i powiedziałem - de gustibus... Ja mam swoją wizję Essiego, co nie przeszkadza mi doceniać pracę innych. I obym umarł w tym przekonaniu
  
 
Wim, wim Wilku- ja tylko tak pociągnoł - respact
  
 
Maniurka mozesz mi wyslac wiecej fotek swojego auta, chcialbym zobaczyc jak te lampy wygladaja z dalszej odleglosci, fajnie tez bybylo gdybys objal obie lampy.
Z góry dzieki za fatyge
  
 
OK, specjalnie dla ciebie "aciesielski" foteczka. Nie mam fotki z większej odległości, więc ta musi ci wystarczyć


  
 
a może masz jakieś foty z nocy jak te lampeczki się prezentują oczywiście przy zapalonym świetle
  
 
ładnie utrzymany Essi
  
 
Cos sie zawsze znajdzie.Tylko najpierw muszę je zrobić(fotkę)
Sinuspi co miałeś na myłśi??? - z tym emotem. Ze dla ceibie kicha????
  
 
mk5 w lex fajnie nie wygłada moim zdaniem, ale mk6 ma prezencję hih
  
 
Ja jestem zwolennikiem lexus-look! Świetnie się komponuje właściwie z każdym kolorem karoserii. Te światełka z białymi kloszami też są sympatyczne, ale koszt ściągnięcia z Anglii, to ok. 1000zł!!! Mam sedana i było trudno dostać te lampki, które mam obecnie. Ale wreszcie mam
  
 
moim zdaniem do MKV najlepiej pasują białe lampy i już , tylko gdzie takie dostać (kiedyś było całe mnóstwo na niemieckim e-buy'u, ostatnio szukałem to )
  
 
nie wiem czy to cale lampy czy jakas ich czesc ale tutaj sa:

e-bay.de

gdybym chociaz troche znal niemiecki to bylbym pewien