Regulator nagrzania silnika?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanko. Do regulatora oprocz kostki jeden przewód paliwowy dochodzi i jeden odchodzi. Skąd idzie ten przewód dochodzacy i gdzie idzie ten przewód wychodzący?
  
 
hmmm a co to jest regulator nagrzania silnika??
  
 
opisz dokładnie problem
  
 
Nie wiem jak to można dokładniej opisać. ten regulator był montowany bodajze w silnikach rsi i znajduje sie od przodu przy kolektorze ssacym i reszta jak w poprzednim poscie. Mam zdjecie ale nie jest moje wiec nie wiem czy moge zamieścić.
  
 
wstawiaj fotke - szybciej cos wykombinujemy
  
 
hmm.... troche mi głupio, ale jak wstawić zdjęcie jpg
  
 
Możesz tu iu potem wstaw linka do forum
  
 
dzieki za pomoc przy zdjonku a zdjonko jest kolegi inferna i mam nadzieje że sie nie pogniewa



to jest ten regulator
  
 
Nadmiar paliwa wraca do rozdzielacza. To K-Jet.
  
 
a skąd idzie ten drugi?
  
 
Tez z rozdzielacza. Jeden jest dochodzący, a drugi powrotny. Zapytaj Toradka, On gdzieś miał schematyczny rysunek K-Jeta, ja mam ale w kniżce i nie mogę na forum obrazka rzucić.
  
 
Ok, dzieki za pomoc
  
 
wilku... znajac zycie ja to bede podlaczal, wiec powiedz mi czy orientujesz sie w ktore miejsca konkretnie. z tego co saint mi pokzaywal to na przeplywomierzu ma 2 luzne sroby gdzie mozna by to podpiac to wlasnie tam ma byc?
  
 
Nie moge znalezc teraz tego schematu, jutro poszukam. Natomiast jedno pytanie do autora watku - czy masz komputerki za dmuchawa??
  
 
tak.... ma kompy za dmuchawa. daj mi rady bo ja mu to bede podlaczal
  
 
dzieki za pomoc liked ......szczerze mówiąc nie liczyłem na nią
  
 
oczywiście chodzi o pomoc w montarzu bo już mi i tak z tym temacie pomogłeś
  
 
musze cie zmartwic, po rozmowie z toradkiem, wyszlo na to ze nie bardzo oplaca sie to u ciebie montowac, ale mozna sprobowac