A jeśli nie Polonez, to co? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fakt Marcin - Tipas to fajne autko siostra ma takiego, tylko że 2.0 8V. Przed wymiana rozrządu, czyszczeniem przepustnicy, regeneracją łózysk kół i innymi regulacjami miła ponizej 10s do setki - przy damskiej nodze .
Teraz siostry nie ma to jeśli będzie sucho to może sie wybiorę na Cargo i go przetestuję.
  
 
Jak nie Poldek to BMW3 M POWER(choc nigdy nie będzie mnie stać )
Coś realniejszego to Honda Civic 3D 1.4 16V
  
 
Pytanie jest tendencyjne

Jeżeli drugie auto w rodzinie (polonez będzie zawsze ) to VW T4 Multivan czyli prawdziwe rodzinne auto
  
 
Jeśli nie Polonez to ... to drugi Polonez - najlepiej Kombi.
  
 
Jeśli nie polonez to...................... taxi. żartuje jeśli nie pold to prawdopodobnie Adela 102 ,103.
  
 
Nie znam alternatywy dla poldiego hehe

A tak na poważnie to mi się b. podoba VW Passat. Duże autko, wygodne, bezpieczne i nawet nie drogie (stosunkowo). Nie ważne jaki silnik.
  
 
GDA dla Ciebie proponuje 2,5 TDI 150 konny, a dla Ciebie yakoob (tak jak dla mnie tez) Passat B4 1,9 TDI lub B3 1,9 TD lub nawet 1,6 TD oczywiscie kombi. Jesli chodzi o Passata spelniajacego ww parametry to jest to najlepszy kompromis miedzy wielkoscia auta, osiagami (turbina), cena zakupu , ekonomika (ON i duzo tanich zamiennikow) i solidnoscia silnikow (najlepszy Diesel na swiecie!). Co Wy na to?
  
 
Suuuuuper
najlepjej to 1,6 TD osiągi mnie by zadowalały ale wolałbym sedana, a nie kombi i jeszcze nibieskiego hehe
  
 
Spoko co kto lubi. Ja stawiam na kombi bo jestem praktyczny (co nie oznacza ze sedana bym nie kupil, jak by kasa byla)
  
 
Może za parę miesięcy przestanę marzyć i w (Profilu moim) będzie 1.4 DOHC T i nie będę potrzebował juz innej Bryki.
  
 
na wiosne będę furkę zmieniał i jak dobrze pójdzie to właśnie będzie passacik, a jak kasy nie starczy (i pewnie tak będzie) to kupię młodszego brata tego co mam.