No i znowu białe tarcze :P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie bijcie, ja tylko chciałem o coś zapytać

No to pytam, chce sobie zrobić białe tarcze do mojego MKV, nie proszę oczywiście o wysłanie gotowców, bo wiem że to jest dostępne tylko dla DRIVERÓW , tylko chyba zrobię sobie sam, no i właśnie tu moje pytanie.
Czy żeby w nocy tarcze robiły się niebieskie to wystarczy wydrukować do na papierze który od spodu jest niebieski, czy może jest na to jakiś inny patent ????????
  
 
Niom. Wystaczy podkleić spód niebieską matową folią. Pamietaj jednak, że całośc nie będzie tak pięknie świecić (cienie od mechaniznów wskazówek itp.)
  
 
Dzięki za info. To w przyszłym tyg, rozkręcam wskazówki i biorę się do roboty, bo najpierw to mysze kupić jakiś dobry papier, niebieską folię, no i może jakieś żarówy (zastanawiam się właśnie nad niebieskimi,tylko szkoda że one słabiej świecą niż białe )
  
 
No to jeszcz epytanie natury prawnej, żeby wszystko było jasne. Czy na białe zegary (lub tez jekiekolwiek inne np. w ciapki )trzeba mieć jakieś atasty, tak jak na przyciemniane szyby, czy tez nie. Czy krawężniki mogą się do tego przyczepić??
  
 
No to jak z tymi białym zegarami, można bez obaw zakładać, czy gliny moga się przyczepić ??
  
 
Mozna bez obaw ... gliny moga sie czepic .. a skad pan ma takie ladne tez chcialem zalozyc ale nie moglem znalezc
  
 
MasterCheat, masz mieć sprawny prędkościomierz, zwany czasem tacho. I tylko prędkościomierz. Inne wskaźniki nie są wymagane. A jak wygląda, to Twoja sprawa. To tyle jeśli chodzi i literę prawa.
  
 
a tak przy okazji jaktam projekt indiglo??
  
 
Paweł, od jutra nie mam netu. Na parę miesięcy I think. I wreszcie będzie czas na twórczość. Nowe projekty kart Klubowych tez czekają. Powoluśku.
  
 
mnie i tak sie nie spieszy narazie nowe obuwie essi dostanie wiec pozostale gadzety niepredko
  
 
Tak jak u mnie. Ale damy radę.
  
 
he he u mnie ta wiara nie jest juz tak wielka
  
 
Ale ja jestem the last of Mohicans, i po prostu muszę. Bo... a, lepiej nie dokończę myśli
  
 
no ja tez poprostu musze
  
 
No i właśnie.
  
 
Wracając do tematu. To narazie wymyśliłem sobie cosik takiego, ciekawe jak to skomentujecie


  
 
Skoro nic nie sądzicie to idę spać. A z rana poczytam sobie, co się działo ciekawego jak ja sobie spałem.
  
 
Zaglądacie, zaglądacie, a nic nie piszecie??
A brak opinii czasem jest gorszy od najgorszej krytyki
Więc jeśli chcecie mnie skrytykować to walcie śmiało
  
 
jak dla mnie zbyt kolorowe i krzykliwe, jestem zwolennikiem teorii ze piekno tkwi w prostocie. walnalbym sobie jakas prosta czcionka fajowe cyferki (np taka jak honda robi dla swoich autek) i podswietlil odpowiednio. poza tym jesli chcesz to podswietlac na niebiesko to zerowy efekt bedzie

pzdr
  
 
No może faktycznie troszkę przesadziłem , no a co do podświetlania to moze jednak czerwony, Narazie to jest tylko projekt, wszystko leży sobie w PhotoShopie i jak coś to mogę zmienić jak mi się spodoba, ale dzięki za opinie, przynajmnie jedną. Pozdrawiam!!!!