A co myślicie o tuningu...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wentyli ;p

O , o takim o ...
  
 
Mnie sie osobiscie nie podoba taki wentyl ale kwestia gustu

[ wiadomość edytowana przez: ricardo_w dnia 2004-11-03 18:09:51 ]
  
 
kwestia gustu...
jeden lubi matke a drugi corke.
  
 
mi się nie podoba takie coś.... jak już chcesz coś zrobić z wentylkiem to kup całe metalowe (srebrne) wentylki i załóż...będzie o wiele lepiej wyglądało od tego czegoś
  
 
Cytat:
2004-11-03 18:30:55, micab pisze:
mi się nie podoba takie coś.... jak już chcesz coś zrobić z wentylkiem to kup całe metalowe (srebrne) wentylki i załóż...będzie o wiele lepiej wyglądało od tego czegoś



Ja mam srebne na felach i ładnie to wygląda, o dziwo jeszcze mi żadnego nie ukradli
  
 
no własnie ja miałm chrapkę na srebrne wentyle ale stwierdziłem że zaraz to skubną choć drogie nie były bo 10 zł 4 sztuki może jeszcze się skuszę
  
 
Mi już ukradli....
  
 
A ja mam niebieskie I to jedyny tuning w moim biednym, słabym seryjnym aucie. No nie, jeszcze mam kierownicę z "pumą"
  
 
Cytat:
2004-11-04 12:38:05, Kielek pisze:
Mi już ukradli....


to je mozna od zewnatrz wykrecic???
  
 
sposobem to i jeza mozna
  
 
Cytat:
2004-11-04 00:15:16, Javka pisze:
no własnie ja miałm chrapkę na srebrne wentyle ale stwierdziłem że zaraz to skubną choć drogie nie były bo 10 zł 4 sztuki może jeszcze się skuszę



.... mówisz o nakładkach na wentyle ....... ja mam orginalnie aluminiowe wkręcane w felge ...... fajniuśko wyglądają ...... ostatni mi skubneli jedną nakrętke ......
  
 
mss nie ukradli Ci jeszcze bo wiedzą że to ode mnie.... żartuję.. oby sużyly jak najdlużej
  
 
Cytat:
2004-11-05 18:37:58, VinCe pisze:
mss nie ukradli Ci jeszcze bo wiedzą że to ode mnie.... żartuję.. oby sużyly jak najdlużej



a właśnie tak się zastanawiałem czemu dresiarze jak zobaczą fele to robią w tył zwrot