Zegary

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam następujące pytanie, czy jeśli wstawię do mojego essia 1.3 licznik z np. 1.6 wskazywać będzie tak samo czy inaczej np. zawyżać, czy odczyt obrotomierza będzie taki sam czy jest uzależniony od pojemności.

Proszę o pomoc bo mam okazyjny licznik i nie wiem czy będzie wszystko ok u mnie

pozdrawiam @
  
 
Powinien ci pasowac bez niczego. Przeciez podlaczasz wtyczki do zegarow a silnik narzuca zegarom to co powinny wskazywac, one sa tylko zobrazowaniem tego co sie dzieje
  
 
Cytat:
2004-11-03 14:40:39, taxi pisze:
Powinien ci pasowac bez niczego. Przeciez podlaczasz wtyczki do zegarow a silnik narzuca zegarom to co powinny wskazywac, one sa tylko zobrazowaniem tego co sie dzieje


Pod warunkiem, że nie wsadzasz zegarów od wersji diesla do beznynki i na odwrót, bo obrotomierz może zgłupieć
  
 
w tym którgo obecnie mam max prędkość to 220, w oferowanym mi 240 czy w tej kwesti nie ma to też znaczenia? czy odczyt bedzie prawidłowy?

  
 
Cytat:
2004-11-03 19:13:05, 0rzeL pisze:
w tym którgo obecnie mam max prędkość to 220, w oferowanym mi 240 czy w tej kwesti nie ma to też znaczenia? czy odczyt bedzie prawidłowy?


nie ma znaczenia . Ja zmienialem zegary z obrotkiem. Poprzednie były bez obrotka i do 220. obecne 240 z obrotkiem. jedyną rzeczą, ktorą musiałłłem zrobić to wpiąć sie pod cewke z obrotomierzem..
pozdrawiam..ginel
  
 
tak jak juz powiedziano: nie ma to znaczenia. 100km/h jest jednakowe i w 1,3 i w 1,6
  
 
Dobry wieczór, a czy któryś z Kolegów słyszał o różnych zębnikach do prędkościomierzy?
  
 
Cytat:
2004-11-03 21:56:44, WilK pisze:
Dobry wieczór, a czy któryś z Kolegów słyszał o różnych zębnikach do prędkościomierzy?



nie, ale mógł byś o nich opowiedzieć
  
 
Cytat:
2004-11-03 21:56:44, WilK pisze:
Dobry wieczór, a czy któryś z Kolegów słyszał o różnych zębnikach do prędkościomierzy?


cha... uprzedziłeś mnie Wilku... ja właśnie wcale nie byłbym taki pewny... najlepiej porównać numerki...
  
 
więc do 1.3 jaki mi możecie polecić?
  
 
spisz nr ze swojego licznika i zobacz jaki nr ma odpowiednik z obrotkiem. Jeżeli nr-y tego sprawdzonego i oferowanego Tobie będą takie same, to bierz.
Jak nie możesz sprawdzić nr odpowiednika, to zapodaj nr z Twojego licznika, a ktoś Ci zapewne poda nr odpowienika z obrotkiem
  
 
nr 91AB 10B885-AA
DIU 7A

proszę o podanie w miarę możliwości zamiennika, z góry wielkie dziżki

pozdro @
  
 
czy moge prosić jeszcze raz w podaniu mi zamiennika
  
 
Cytat:
2004-11-04 07:58:11, Kielek pisze:
cha... uprzedziłeś mnie Wilku... ja właśnie wcale nie byłbym taki pewny... najlepiej porównać numerki...



Ależ Driverze Kiełek, ja tylko tak... Gdziezbym śmiał uprzedzać
  
 
wiec chyba nikt mi nie pomoze;/