Fajne tarcze zegarow - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja zrobie tak:
Wydrukuje tarcze na papierze fotograficznym, nakleje niebieska folie transparentowa od drugiej strony nakleje to na plekse i zamontuje i efekt bedzie ten sam a koszty zerowe
  
 
Cytat:


A ja zrobie tak:
Wydrukuje tarcze na papierze fotograficznym, nakleje niebieska folie transparentowa od drugiej strony nakleje to na plekse i zamontuje i efekt bedzie ten sam a koszty zerowe




No właśnei a co to jest ta "niebieska folia transparentowa"??
może głupie pytanie, ale ja na przykłąd nie wiem??
  
 
To jest folia kolorowa nie koniecznie niebieska tyle ze jest przezroczysta
  
 
Inferno, ok. Z zastrzeżeniem takim jak u Mastercheata. Będzie przebijać. Pod niebieską jeszcze mleczna biała powinna się znaleźć.

Chodzi mi o to, że przy robieniu takiego pseudo indiglow oświetlamy tarczę, a nie cyferki. Bo w innym przypadku konstrukcja trochę się różni.

  
 
czyli wychodzi tak
1.pleksa
2. biała mleczna folia
3. folia niebieska
4 białal folia z wycietymi cyframi
zgadza sie?
  
 
Coś w ten deseń, ale nie do końca
  
 
a o czym zapomniałem
  
 
Chyba wilku nie chce zdradzic tajemnicy
  
 
A ja własnie odebrałem moje nowe tarcze od fotografa Na papierze matowym (takim półmatowym) wygląda to narazie całkiem nieźle, nawet się nie spodziewałem. Taraz tylko trochę zabawy z wycinaniem. No i tą folję muszę dokupić, a tu w papierniczym akurat inwentaryzacja
  
 
Zrob zdjecia to zobaczymy


[ wiadomość edytowana przez: ricardo_w dnia 2004-11-09 16:38:26 ]
  
 
Cytat:
2004-11-04 20:05:55, WilK pisze:
Inferno, ok. Z zastrzeżeniem takim jak u Mastercheata. Będzie przebijać. Pod niebieską jeszcze mleczna biała powinna się znaleźć. Chodzi mi o to, że przy robieniu takiego pseudo indiglow oświetlamy tarczę, a nie cyferki. Bo w innym przypadku konstrukcja trochę się różni.



Zgadza sie pleksa bedzie mleczna i tak podswietlana bedzie tarcza a cyferki zostana czarne A jak mi sie nie bedzie podobalo to wywale to do smieci
  
 
Fotki będą jak uda mi się to wszystko już zmątować, bo chyba nie ma sensu robić samych tarcz luzem. Zresztą i tak się Wam nie spodobają tarcze bo są troszę za bardzo przybajerzone, już w jakimś wątku je pokazywałem. A jak wstawie fotki to tylko po to zeby można było obczaić wykonanie. Powiem narazie tylko, że wydrukowane u fotografa na papierze półmatowym wyglądają maprawdę przyjemnie, nawet się nie spodziewałem. Tylko jest taki problem że papier od fotografa zwykle od spodu ma jakieś nadruki i jak się od spodu świeci to lekko to widać, ale może coś jeszcze z tym wymyślę.
  
 
No to ja mam sprawe rozwiazana mam w pracy proofer i papier nie ma od spodu zadnych napisow
  
 
Fajne gościu robi zegary zobaczcie
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=34836973
  
 
A moje już własciwie gotowe, tylko że nie bardzo chce wyjść zdjęcie podświetlania w nocy aparacik się zbuntował i mieszają mu się kolory, a pozatym nie mam serwera . Muszę jakiś sobie szybko znaleźć
  
 
Galowy powiem ci ze fajne te zegary to on robi ale mam dla Ciebie zagadke......znajdz na tym jego zdjęciu wskazówki
  
 
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=35804590

myslicie ze da sie zrobic z tego indiglo ?
  
 
Cytat:
2004-11-28 00:53:09, budyn24 pisze:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=35804590 myslicie ze da sie zrobic z tego indiglo ?


napewno sie da fajna ta "zabaweczka"
  
 
Cytat:
2004-11-13 15:39:04, MasterCheat pisze:
a pozatym nie mam serwera . Muszę jakiś sobie szybko znaleźć


Ehhh jak grochem o sciane...
www.imageshack.uswww.imageshack.us daje mozliwosc darmowego hostowania obrazkow! Objetosc do 1MB, linkowanie do forum (nawet jako miniaturki).
Polecam juz drugi raz
  
 
A ja swoje zrobiłem tak







[ wiadomość edytowana przez: maniurka78 dnia 2004-12-02 00:24:14 ]