[OT] Fotoradar, o fotoradarach...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
He, he wlasnie znalazlem cos takiego >> Klik << Calkiem ciekawa sprawa
  
 
Chyba w Anglii był podobny przypadek tyle, że dotyczył samochodu osobowego. Radar zanotował prędkość ze 180 a gość jechał jakimś starym gratem. I też spawa trafiła do sądu i po badań wyszło że jego samochód nie jest w stanie rozwinąć takiej prędkości. Ale podobno i tak dostał mandat za niebezpieczną jazdę.
  
 
... w lipcu czy sierpniu w jedym z miat - nazwy nie pamietam autobus komunikacji miejskiej jechal 150 km/h tez foto radar poszedl do sprawdzenia...
  
 
zastanawiam sie nad logika i sprawnoscia umyslowa urzednikow. kazdy srednio rozwiniety czlowiek nigdy nie uwierzy, zeby stara ciezarowka mogla gnac 120km/h, a mimo to policja i sad robi z siebie wala.
  
 
Gdzieś czytałem, że gość stał w korku i dostał mandat za prędkość, a na zdjęciu widać korek
Podobno przy 270 km/h fotoradar się gubi!!!


PS. Wrzuciłem zdjęcia swojego przecinaka, zapraszam do oglądania.
  
 
W końcu taki radar to tylko urządzenie elektroniczne które jest ułomne i trzeba sie liczyć z takimi błędami


[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2004-09-22 10:15:55 ]
  
 
jak nie możliwe zobaczcie tutaj
  
 
Znam inną historię. Pochodzi jeszcze z komunizmu. Koleś miał podrasowanego malucha (z zewnątrz wyglądał normalnie) i leciał nim 140km/h. Jak przyszło wezwanie do zapłacenia to ich przekonał, że to musiała być awaria urządzenia. Uwierzyli hihi.
  
 
Moze w tym Jelczu mial podtlenek azotu
  
 
Pogięło ich-kto widział tak szybkiego jelonka

BTW:Focus co to za kamping i za ile?
  
 
Daniel wszystko dostales na priva
  
 
Tia jakby jechał Polonezem to by nic nie udowodnił
Da radę założyć do Poloneza tachograf?
  
 
Jakiś znajomy mojej panny ma trabanta i już mu 2 zdjęcia zrobili jak jechał 82km/h ,lekko ponad norme,ale pewnie kupe smiechu pozniej mieli na komisariacie
  
 
słyszałem o tym w radiu znajomy tezmiał taki przypadek namierzyli go jak jechał ciężarówą 120 hihihihihi a ma założony ogranicznik do 90 km/h
  
 
No to jesli jest temat o fotoradarach to napisze UWAGA! (nie wiem czy mozna takie rzeczy tu pisac) Jesli bedzie przypadkiem na rondzie zeslancow syberyjskich w warszawie i z tego ronda bedzie jechali od bitwy Warszawskiej lub Jerozolimskich w kierunku Trasy AK to uwazajcie przy wylocie z tunelu. Malo kto tam ma przepisowa predkosc 60km/h. Nad pasem ruchu w przeciwna strone stoi tablica informacyjcna jak gdzie jechac. A na niej jest zamontowany radar ktory jest skierowany na wylot z tunelu. Taka mala skrzyneczka a pstryka czasem. Przyjrzyjcie sie jak bedziecie jechac. Ot takie male ostrzezenie
  
 
focus, będe jechał to zobacze, specjalnie się zatrzymam na przystanku
  
 
Nie musisz sie zatrzymywac wystarczy ze bedziesz wolno jechal
  
 
A czy to prawda, że fotoradary cykają dwa zdjęcia jedno po drugim każdemu? Bo jeśli tak to nie można sie bronić tym, że "to ten obok jechał za szybko" . Ja już powoli nauczyłem się tak doststosowywac prędkość żeby chować się za ciężarówkami/dostawczakami. Czy mam dobre wyczucie to się okaże...
...na zdjęciach .
Za pełnowymiarowym TIR'em można spoko ponad stówą przelecieć, za Żukiem już 80 jest wyzwaniem.

Cytat:
2004-09-22 10:09:46, ZAK pisze:
(...) PS. Wrzuciłem zdjęcia swojego przecinaka, zapraszam do oglądania.


Mam nadzieje ze pierwsze zdjęcie jest aktualne, a drugie to koszmar przeszłości...
No i małysze precz!
  
 
Cytat:
2004-09-22 23:14:07, Race_D pisze:
Mam nadzieje ze pierwsze zdjęcie jest aktualne, a drugie to koszmar przeszłości... No i małysze precz!



Chciałem to samo napisać - pasy od biedy mogą być ale ta atrapa na 2 zdjęciu jest koszmarna!!
  
 
wiesz, bad look do deefa pasuje tak jak jan maria wladyslaw rokita do czasopisma adam.