[OT] Fotoradar, o fotoradarach... - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na 30 na pewno nie bo ja fotke dostalem za przekroczenie o 22km i ciul stal w polach przed tablica koniec terenu zabudowanego na zdjeciu widac gdzies tam z tylu domy a dookola pola i las kjm ale to jakis pojebny koles byl bo policjantow tez lapie a wykrocznie bylo 22 pazdziernika(wezwanie w poniedzialek) a mandat bedzie za jakies 2-3 m-ce jak koles na komendzie powiedzial bo to inne wojewodztwo
  
 
Chodziło mi o fotoradary.
  
 
Cytat:
2006-02-23 13:22:19, Koot pisze:
Chodziło mi o fotoradary.



No mnie wlasnie fotoradar zlapał i zły jestem bo w takim miejscu ze 72km na godzine nie jest żadnym zagrożeniem zabudownia konczą sie jakies 200 metrów wcześniej no ale cóz fotoradary nie dzialaja prewencyjnie tylko zarobkowo a ten koles co stał z radarem to swoich kumpli na fotoradar cykał i musieli panowie placic nie ma zlitujZ dobrych źródeł wiem że wiecej fotoradaru pod opieke nie dostanieKszako...eb jeden
  
 
Fotoradar fotoradorowi nierówny. Zależy gdzie go ustawiają to taką dają tolerancję. U mnie policja rozstawia czasem przenośny i z "odpowiednio poinformowanego źródła" wiem że jest ustawiony (teren zabudowany) od 70km/h w górę.
  
 
Artykulik
  
 
Fotoradary stosowane w Polsce mają świadectwo legalizacji dopszczający robienie zdjęć pod kątem maks, 22 stopni. Jeśli na zdjęciu widać, że kąt był większy to warto się odwołać, bo zbyt duży kąt daję fałszywy pomiar. Błąd jest na kożyść kierowcy, ale jeśli nie można udowodnić faktycznej prędkości pojazdu to nie można udowodnić wykroczenia.
  
 
A mi błysło w kwietniu zeszłego roku , dokładnie drugiego kwietnia, przenośny fotoradar, w radiu mówili, ze papież umiera, dlatego dokładnie datę pamiętam. 65 licznikowe na 50 obowiazujące, do tej pory cisza.
  
 
właśnie zrobili mi zdjęcie na obwodowej
  
 
wczoraj debilny radar zrobił mi nie wiadomo dlaczego zdjęcie przy 70 km/h a dzisiaj vectrą gość poleciał dobrze ponad stówkę i oko nie mrugło
  
 
Cytat:
2006-03-13 23:06:34, danielewicz pisze:
wczoraj debilny radar zrobił mi nie wiadomo dlaczego zdjęcie przy 70 km/h a dzisiaj vectrą gość poleciał dobrze ponad stówkę i oko nie mrugło


może miał lakier stealth?
  
 
Cytat:
2006-03-13 23:22:54, leon pisze:
może miał lakier stealth?



A co to za lakier?
  
 
Cytat:
2006-03-14 23:26:04, mati_lecha pisze:
A co to za lakier?



To taki zielonkawy - numeru nie pamietam.
  
 
Fotoradaro-niespodzianka.
  
 
Dziś jechałem trasą katowicką w Poznaniu i w miejscu gdzie zawsze policjanci zatrzymują klientów stał zamiast Mondeo, srebrny nowiusieńki Passat. Jechałem w przeciwnym kierunku dlatego nie mogłem się przyjżeć czy to policyjny Passat czy nie. W Toyocie ,która stała przed nim nie było nikogo ,a w Passacie siedziało kilka osób, ale nie dostrzegłem czy mają mundury czy nie.
Dopóki się nie wyjaśni będę uważać na nowe Passaty w kolorze silver.
  
 
Idą zmiany.
  
 
Cytat:
2006-08-29 14:33:31, Koot pisze:
Idą zmiany.



a jakie są podstawy prawne ?
  
 
Cytat:
2006-03-14 23:26:04, mati_lecha pisze:
A co to za lakier?

czapka niewidka
  
 
Cytat:
2006-08-29 14:38:26, danielewicz pisze:
a jakie są podstawy prawne ?


Prawo dżungli?
  
 
Cytat:
2006-03-30 19:37:52, mati_lecha pisze:
Dziś jechałem trasą katowicką w Poznaniu i w miejscu gdzie zawsze policjanci zatrzymują klientów stał zamiast Mondeo, srebrny nowiusieńki Passat. Jechałem w przeciwnym kierunku dlatego nie mogłem się przyjżeć czy to policyjny Passat czy nie. W Toyocie ,która stała przed nim nie było nikogo ,a w Passacie siedziało kilka osób, ale nie dostrzegłem czy mają mundury czy nie. Dopóki się nie wyjaśni będę uważać na nowe Passaty w kolorze silver.


poznańscy policianci maja te pasaty już od pół roku mniejwiecej WiĘc uważać!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2006-08-29 14:33:31, Koot pisze:
Idą zmiany.



Ciekawe czy jak ktoś komuś ukradnie tablice rejestracyjne i przejedzie 200 przez miasto czy okradzionemu policjanty zabiorą prawko.