[OT] Fotoradar, o fotoradarach... - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zmienili łobuzy ustawę
  
 
Anulowano 26000 mandatów...
  
 
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napiszę...

Brawo prezydencie Kaczyński!
  
 
No! To już jeden twój głos w reelekcji ma
  
 
Cytat:
2009-04-29 08:03:34, GDA pisze:
No! To już jeden twój głos w reelekcji ma


Też nie zapomnij w wybraniu go.
  
 
Oczywiście Leon - tak jak poprzednim razem skreślę go na swojej liście
  
 
no ta bo maja zniesc mozliwosc zaslaniana sie immunitetem za wykroczenia drogowe przez (p)osłow to don kaczeone juz kmini jak tu uproscic zycie sejmowej mafii
  
 
Jak dla mnie to te zarerwowane na fotoradary 50 mln Euro lepiej by było żeby przeznaczyli na np poprawianie stanu dróg, albo na pieniądze na paliwo dla policji z przykazaniem, że mają łapać piratów drogowych zamiast czaić się tylko z radarem. To nie za duża prędkość powoduje tyle wypadków tylko totalne lekceważenie tej sensownej części przepisów z powodu tego, iż policja na tego typu wykroczenia w ogóle nie zwraca uwagi. Za PRL'u to za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej można było stracić od ręki prawo jazdy tak samo jak za nie zatrzymanie się gdy ktoś przepuszcza pieszych...

A ten przepis o posłach to pod publiczkę jest przecież - ilu z nich stwarza problemy na jezdni? Dwóch rocznie?
  
 
Cytat:
2009-04-30 13:52:46, Grzech pisze:
Jak dla mnie to te zarerwowane na fotoradary 50 mln Euro lepiej by było żeby przeznaczyli na np poprawianie stanu dróg, albo na pieniądze na paliwo dla policji z przykazaniem, że mają łapać piratów drogowych zamiast czaić się tylko z radarem. To nie za duża prędkość powoduje tyle wypadków tylko totalne lekceważenie tej sensownej części przepisów z powodu tego, iż policja na tego typu wykroczenia w ogóle nie zwraca uwagi. Za PRL'u to za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej można było stracić od ręki prawo jazdy tak samo jak za nie zatrzymanie się gdy ktoś przepuszcza pieszych... A ten przepis o posłach to pod publiczkę jest przecież - ilu z nich stwarza problemy na jezdni? Dwóch rocznie?



Jeżeli teraz dodasz do tego podatek EKO logiczny to obraz sytuacji jest klarowny - Polska tylko dla chciałoby się powiedzieć Kolesi....
Prawo jest dla każdego tego co jeździ Porschem Cayenne i dla tego co jeździ Fiatem Uno i VW Passatem B3......
  
 
No i proszę co się okazało.