Przymiarka...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W sumie tak w domu siedzialem i poszperalem w szafie i powyciagalem kilka gratow... jednym z nich byly one.... Ale nie wiem prawdopodobnie ich nie bedzie....








No wlasnie nie wiem...

  
 
Baksiu mnie sie podobaja oryginalne nie gustuje w okragłych swiatłach w oryginale jak dla mnie lepiej
  
 
Popieram Ricardo_w .... jestem tego samego zdania ! Moretty to są we Fiacie125p
  
 
mi się też nie widzą w Twoim aucie.....te z czarnymi wkładami ładniejsze....
  
 
pierdol.... bedzie bi ksenon to bedzie dobsze....
  
 
..... a mnie sie podobuje ....... z jakiego auta masz założonego hokeja .....
  
 
Mi się podobają te okrągłe lampeczki, myślę, że lepiej wyglądały by gdyby były w kolorze nadwozia , ale to tylko moja opinia .
a hokej to ma wzór jak w Lagunie, ale teraz wiele samochodów takie ma .
  
 
Do mk V takie lampki bardziej pasuja moim zdaniem
  
 
Eeee tam ... do Fiata pasują
  
 
bedzie w klubie drugi mk7 z morettami
  
 
To jest dokladka od Espaca... wiec rodzynek a nie jakas wiesniacka Laguna:>:> Mag ale pierwszy z Bi ksenonem za dwa tygodnie///
  
 
lepiej współgrają z lusterkami od oryginalnych
  
 
dla mnie bomba...ale co z kirunkowskazami???
jak się nie podobją to chętnie je wezmę za symboliczna opłatą tylko przemaluję w kolor nadwozia...
Czekam na ofertę...
  
 
Hetman ale o czym Ty mowisz teraz?? Jak bym lampki sprzedawal to cena 650zl ale narazie nie sprzedaje
  
 
wiem że nie sa tanie....
ale fajnie to napisałeś...nudziłem się, ...pogrzebałem w szafie..
ale powiedz mi jak przy tych światełkach wyglądają kierunkowskazy (w reflektorach)
  
 
Cytat:
2004-11-07 19:04:20, Bakster pisze:
To jest dokladka od Espaca... wiec rodzynek a nie jakas wiesniacka Laguna:>:> Mag ale pierwszy z Bi ksenonem za dwa tygodnie///



przecież i tak te hokeje wyglądają tak samo, więc co to za różnica
  
 
Yareq a zaklad ze sa inne gdyby nie byly to po .... bym szukal wszedzie od espaca....

Hetmann naprawde na polsce je znalazlem Kierunki w zderzaku od focusa/,,,
  
 
... nio nio ..... ładniutko to się będzie musiało prezentować ...... czakam na wynik końcowy .....
  
 
fajnie...błyskawiczny kontakt, konkretna rozmowa..polecam tego allegrowicza....
itd Baks
  
 
Artur wybacz ale mialem duzo spraw na glowie i nie pamietam wtedy o takich rzeczach