Uszczelka pod glowice 1,6 cvh najlepiej sportowa...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
qurde... chyba mi wydmuchalo uszczelke pod glowica albo zaslabo ja dokrecilem kiedy ja sciagalem... autko zrobilo sie jakies mulowate, kontrolka oleju cos dziwnie sie zachowuje a na dodatek wypycha mi olej poprzez aparat zaplonowy i uszczelke pokrywy klawiatury.... wszystko wskazuje ze to wina uszczelki a kupilem oryginal
w zwiazku z tym moje pytanie... ma ktos taka uszczelke lezec w domu i chce ja nie drogo odsprzedac?
a najlepiej czy ktos ma moze zalatwic sportowa usczelke pod glowice... tylko najpierw jej koszt mi powiedzcie
  
 
no właśnie mnie tez by taka interesowałą nikt nic o takiej niewie nawet Bakster??
  
 
ta... bakstera tez juz zaczepilem.. i nic
  
 
Sportowa... tzn z logiem adidasa?
  
 
Cytat:
2004-11-08 17:40:36, WilK pisze:
Sportowa... tzn z logiem adidasa?


HEHEHEHEH dobre
Hmmmm moj tesh jest mulowaty ale nigdzie olej nie leci a uszczelki mam w miare nowe
  
 
dzieki wilku
ciensza...
  
 
czytałem i firmie która dorabia tylk oneistet zgubiłęm do niej adres dorabiała uszczelki z mocnego materialu i cieńsze od standardowych.
  
 
Goetze robi w trzech rozmiarach. inna ilośc ząbków.
  
 
wilku... ilosc zabkow faktycznie oznacza grubosc uszczelki.. ale z tego co wiem to w dieslach...
w oryginalnej ktora siciagalem zsilnika byle bodajrze 3 zeby.... ale w drugim oryginale juz nie bylo ani jednego... a po porownani tych uszczelek okazalo sie ze sa takie same.
  
 
Tak jak napisałem poniżej. BTW lepiej głowice spanować. Grubsza uszczelka jest mniej trwała.
  
 
dawno wilku jest po planie...
  
 
No to tylko wał od Sierry 1,8 o skoku 88mm, podciąc tłoki... Inaczej nie zwiększysz sprężania.
  
 
tak... i dowiedzialem sie dzisiaj ze gdzies w katowicach gostek metalowe uszczelki dorabia.... musze sie zainteresowax... ty tez chyba nox
  
 
Z tego co pamietam, to w firmie Standruk dorabiaja uszczelki . Oto adres: www.standruk.pl.