Parada Niepodległości w Gdańsku - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy w tym roku jako reprezentacja FSOAK pojawimy się na paradzie ?
  
 
pojawimy się!
tym razem umyję auto

BTW:mam nadzieję że będą mieli taką dobrą grochówkę jak rok temu
  
 
i jeszcze mam nadzieję że pojedzie jurek-bardzo by ładnie wyglądały dwie platynki zamykające delegację fso
  
 
KONIECZNIE, bez Was to juz nie bedzie to samo - w koncu to POLSKIE swieto! )
  
 
No to program parady wisi jako zapowiedź na forum Spotykamy się jak w ubiegłym roku na ulicy Wałowej o godz. 10:00

  
 
Ja nie pojadę na pewno... 4*e z dyżurki nie dali mi wolnego więc mam 12h w manhattanie (9-21)
  
 
Cytat:
Nomad Wysłany: 2005-11-10 21:22:14

Ja nie pojadę na pewno... 4*e z dyżurki nie dali mi wolnego więc mam 12h w manhattanie (9-21)



nie przejmuj sie ja tez mam ta sama zmiane tyle ze w innej branzy coz..ktos musi pracowac by ktos mogl miec wolne..ehh
  
 
Byliśmy
w składzie Maras, Łazik, Rawuk i Daniel którzy uczestniczyli w paradzie i ja jako obserwator - niestety parada nie mogła się równać z tą ubiegłoroczną - poprostu zabrakło wilelu samochodów, w ubiegłym roku było ich dwukrotnie więcej
  
 
Zdjecie zapożyczone z AK MORSKI - made by Jarek, więcej zdjeć można zobacz na forum ale trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem

  
 
Tak jest!

Z okazji ponownego uszkodzenia ukladu hydraulicznego sprzegla, bylem biernym pasazerem roznych klasykow )

A widok 4 Polonezow z flagami klubowymi dawal do myslenia! Cos pieknego. Nie ilosc, lecz JAKOSC.

Dziekuje za przybycie )
  
 
IV Parada Niepodległości przed nami Mam nadzieje że i w tym roku spotkamy się na niej aby uczcić odzyskanie wolności.

Jak tylko będę znał szczegóły dotyczące "ustawki" zapowiedź pojawi się forum, jak że 11 listopad wypada na dzień przed spotkaniem klubowym na Zaspie nie wiem czy nie należałoby powiązać tych dwóch spotkań ?
  
 
Cytat:
2006-10-21 14:47:59, GDA pisze:
(...) jak że 11 listopad wypada na dzień przed spotkaniem klubowym na Zaspie nie wiem czy nie należałoby powiązać tych dwóch spotkań ?



myślę że nie wszyscy będą chcieli jechać na paradę do Gdańska a być może odczuwają potrzebę spotkania

ja standardowo zapisuję się na jazdę kolumną
  
 
Uwaga mówi się!

Czy ktoś wybiera się na sobotnią paradę Jeżeli tak to proponuje spotkać się na Wałowej około godz 10:00

prosze o potwierdzenie obecności
  
 
sztuk raz
  
 
NO BA
  
 
Nas mialoby nie byc
  
 
Nooo To mamy komplet, bo wliczam również Marasa który na forum jest z przypadku

pogoda szykuje się przepiękna także do zobaczenia jutro
  
 
Czesciej jestem na spotach niz na forum
  
 
Fakt Maras

z tą pogodą to trochę podkoloryzowałem ale nie jest źle

temp. 4 stopnie
pochmurno ale sucho

zaraz jadę do garażu odkopać spod pierzyn czekoladkę
  
 
Ja juz dzisiaj pozamiatalem w samochodzia i naprawilem mu swiatelka pozycyjne.