Parada Niepodległości w Gdańsku - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jojek chyba od tak nie trafi od tylu jadac do starowki hehe wiec moze gdzies wczesniej pit stop i wtedy razem wjazd??
  
 
Sądzę ze bym znalazł te miejsca, tylko czy my się znajdziemy? Może jakies spotkanko o jakieś godz. gdzieśw miejscu gdzie łatwiej sie zlokalizujemy
  
 
UWAGA! Będę
wróciłem właśnie z garażu, fiat odpalił na aku który miał 10 Volt i za to go lubię

także do zobaczenia jutro od godziny 10:00 formowanie kolumny o 11:00 wymarsz

przed chwilą rozmawiałem z Jojo i jesteśmy umówieni
  
 
Podaje rozkładówkę co jak i o której godzinie:

godz.10 – początek formowania się Parady Niepodległości. Zmotoryzowani podjeżdżają od ul. Wałowej. Grupy piesze zbierają się na Targu Rybnym. Czoło Parady znajduje się na ul. Podwale Staromiejskie - na wysokości Technikum Łączności

godz.11 – parada rusza (motocykle-samochody-nagłośnienie-piesi-platforma-orkiestra-piesi).

godz.11.05 – przybycie czoła parady przed piekarnię Pellowski. Inscenizacja przemówienia marszałka Józefa Piłsudskiego

godz.11.15 – parada kieruje się pod szkołę muzyczną przy ul. Gnilnej. Spotkanie z Ignacym Paderewskim, koncert fortepianowy

godz.11.30 – przybycie pod Ratusz Staromiejski przy ul. Korzennej. Spotkanie z Antonim Abrahamem.

godz.11.40 – przybycie pod pomnik Jana III Sobieskiego na Targu Drzewnym

Pod pomnikiem Jana III Sobieskiego:

- godz.11.42 – zaintonowanie przez Michała Juszczakiewicza, pieśni „My 1 Brygada”, gra Orkiestra Straży Granicznej
- godz.11.43 - powitanie zgromadzonych przez przedstawicieli SUM oraz prezydenta Pawła Adamowicza (a być może i Donalda Tuska)
- godz.11.45 - zaintonowanie Hymnu Narodowego, wypuszczenie gołębi.
- godz.11.48 - przejście do Bazyliki Mariackiej
- godz.12.00 - msza św. za Ojczyznę w Bazylice Mariackiej.
- godz.13.30 - grochówka przed Bazyliką Mariacką dla uczestników parady

Mapka przemarszu/przejazdu >>>
  
 
Pierwszy raz bylem i bylo fajnie Tym razem byla silna ekipa (3 auta) z Elblaga oraz jedna z Warszawy

Ponizej pare fotek:







Pozdrawiam
Adamus


[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2007-11-11 16:28:26 ]
[ powód edycji: ułożyłem fotki ]
  
 
V Parada Niepodległości - a czwarta z naszym udziałem zakończyła się

Pomimo zimna impreza bardzo udano, przez cały dzień przyświecało nam słoneczko, tak jak Adamus wspomniał gościliśmy dziś kolegów z Elbląga i Warszawy

Paradę zakończyliśmy spacerem po Długiej i pysznym obiedzie w Harcówce - przed chwilą też Jojek z Bolimą odjechali do domu

wrzucam kilka zdjeć - pełna relacja z większą ilością fotek ukaże się na portalu YT.pl













  
 
Moja relacja z Parady Niepodległości poszerzona o pozostałe zdjęcia nie tylko FSO

V Parada Niepodległości w Gdańsku - 11 listopada 2007
  
 
Zbliża się wielkimi krokami kolejna PARADA

Oczywiście jak co roku stawiam się na niej czekoladką - czy są jeszcze jacyś chętni ?

OLO, Jojo
  
 
Hehe. Obiecuje że całą trasę przejadę z naklejonymi barwami sponsora mojego paliwa Waw-GD-Waw

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Je składam taką samą deklarację co Olo.

Ale tak na serio to Niestety w tym roku chyba nie dam rady.
  
 
Co taka cisza w temacie. Nie ma wiecej chetnych?
  
 
No my się zastanawiamy zielonym czy srebrnym Ale chyba wezmę zielonego, jak pokraka to pokraka
  
 
Cytat:
2008-11-08 23:35:12, Lazik pisze:
Co taka cisza w temacie. Nie ma wiecej chetnych?


Pażyjom - uwidim

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Gdańsk paradował

Zdjęcia na portalu Trojmiasto.pl - http://www.trojmiasto.pl/galeria/Trojmiasto-paradowalo-Fotorelacja-n30397.html

Zdjęcia kolegi Mac Kaw z AKM - http://picasaweb.google.com/WartburgMaciek/ParadaWolnoCiEkhmNiepodlegOCi#

Fotorelancja KajTana - http://fiacik.pl/parada5.html

Moje się wywołują jeszcze
  
 
A przynajmniej zaniosles juz klisze do fotografa ?
  
 
W wywoływaczu leży...
Uuu. Ja trudno sie to wymawia

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
no i gdzie te fotki. pol roku minelo jak z bicza trzasnal