Jak to sie zaczelo? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdaje sie, ze mielismy wtedy jakas liste klubowiczow i mialem numer 14. Przejscie na MotoNews troszke namieszalo, ale niech sobie Goral bedzie pierwszym z rownych
Jasiu
  
 
Cytat:
2005-06-24 15:04:14, Janusz-Mendrala pisze:
Zdaje sie, ze mielismy wtedy jakas liste klubowiczow i mialem numer 14. Przejscie na MotoNews troszke namieszalo, ale niech sobie Goral bedzie pierwszym z rownych Jasiu


ja tez jakis czas byłem namber łan.
a teraz precz....
  
 
Cytat:
2005-06-24 15:04:14, Janusz-Mendrala pisze:
Zdaje sie, ze mielismy wtedy jakas liste klubowiczow i mialem numer 14. Przejscie na MotoNews troszke namieszalo, ale niech sobie Goral bedzie pierwszym z rownych Jasiu



hmm... jakby moderator się postarał, to by znalazł taką opcję, która pozwala na zmianę daty przyjęcia do klubu
jeśli weterani pamiętają swoje, to ihmo jest to do zrobienia...

moja data jest łatwa: dołączyłem 3 dni po zlocie w Mirowie.
  
 
Cytat:
2005-06-24 15:42:19, Góral pisze:
hmm... jakby moderator się postarał, to by znalazł taką opcję, która pozwala na zmianę daty przyjęcia do klubu jeśli weterani pamiętają swoje, to ihmo jest to do zrobienia... moja data jest łatwa: dołączyłem 3 dni po zlocie w Mirowie.



Ja na motonews pojawiłem się z dużym opóźnieniem, bo mi źle działała przeglądarka i nie mogłem sie zalogować ... W sumie na pewno byłem na Auto Lada jednym z pierwszych, a na zlot w Mirowie nie przyjechałem bo mi sie łada chyba wtedy zbiesiła...
  
 
Kto chce niech podesle mi lub krychowi na priv date odkad jest w klubie, sprobojemy cos z tym zrobic
  
 
Cytat:
2005-06-25 20:13:58, Grzegorz2107 pisze:
Ja na motonews pojawiłem się z dużym opóźnieniem, bo mi źle działała przeglądarka i nie mogłem sie zalogować ... W sumie na pewno byłem na Auto Lada jednym z pierwszych, a na zlot w Mirowie nie przyjechałem bo mi sie łada chyba wtedy zbiesiła...



ja dokladnie tak jak Grzegorz - na motonews zawitalem po ok. pol roku - wczesniej bylem jako niezalogowany.

od kiedy liczymy staz? OD wejscia na motonews (co dla mnie jest nonsensem!!!) czy wg archiwum autolady? Jesli pod uwage bierzemy tylko motonews, to ja dziekuje, prosze mi wpisac 2 godziny
  
 
Cytat:
2005-06-25 21:57:53, adasco pisze:
ja dokladnie tak jak Grzegorz - na motonews zawitalem po ok. pol roku - wczesniej bylem jako niezalogowany. od kiedy liczymy staz? OD wejscia na motonews (co dla mnie jest nonsensem!!!) czy wg archiwum autolady? Jesli pod uwage bierzemy tylko motonews, to ja dziekuje, prosze mi wpisac 2 godziny



Archiwum autolady jest tak zarchiwizowane, że pogratulować cierpliwości temu, kto znajdzie najwcześniejsze wątki....We wskazanych przez Adasco indexach znalazłem swój post ze stycznia 2002...i tragiczne wspomnienia z zatarcia silnika, które uniemożliwiło mi wyjazd do Mirowa....
  
 
Cytat:
2005-06-25 22:26:53, Grzegorz2107 pisze:
Archiwum autolady jest tak zarchiwizowane, że pogratulować cierpliwości temu, kto znajdzie najwcześniejsze wątki....We wskazanych przez Adasco indexach znalazłem swój post ze stycznia 2002...i tragiczne wspomnienia z zatarcia silnika, które uniemożliwiło mi wyjazd do Mirowa....


Grzesiu - mysle, ze to da sie znalezc bez wiekszego problemy. Te watki o zalazkach klubu znalazlem w kwadrans...
to raptem 10 stron forum, watki techniczne pomijamy..... spoko, da sie.
  
 
No ja byłem chyba od początku ( jesli za początek uznamy datę zlotu "załozycielskiego" w Mirowie ) , ale pod innym nickiem
paweł
  
 
Ja pamiętam że jesienią 2001 mailowałem z Adasco o ładach i tak się wszystko zaczęło Potem dotarłem na autolade, ale byłem tym czytającym na poczatku, bo nie wiedziałem o czym oni piszą, jakie panewki Niestety w tamtych czasach zlot był dla mnie nieosiągalny.
  
 
Cytat:
2005-06-26 00:04:53, Leszek_Gdynia pisze:
Ja pamiętam że jesienią 2001 mailowałem z Adasco o ładach i tak się wszystko zaczęło Potem dotarłem na autolade, ..............................



eee, chyba bylo odwrotnie - skad bys mial moj mail, jak nie z autolady??? Kur.. nie pamietam.

A PAwel podsuwa mi mysl, zeby za poczatkek klubu uznac date I zlotu zalozycielskiego... chilli 13 kwietnia 02 bodajze...


[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-06-26 00:39:50 ]
  
 
No - myslę ,że to będzie mogło zakończyc pewne niedomówienia
Po prostu na autoladzie spotykaliśmy suię wczesniej ( ja miałem pierwszą wymianę maili chyba z Milószem Kubińskim- znaczy Miłym A zTopbą chyba pierwszy raz rozmawiałem przez telefon na temat klubu i zlotu w Mirowie i sprawa - moim zdaniem będzie czysta. Założyliśmy klub w Mirowie - dnia tego i tego i Ci co tam byli są założycielami - bo wczęnie padło tylko pytanie " czy byliby chętni do załozenia klubu łady" ??? czy cioś w tym stylu no i okazało się ,że byli i są - a myslę ,że dalej będa się chcieli bwaić w klub - to moim zdaniem byłoby sprawiedliwe i jednoznaczne
Paweeł
  
 
Cytat:
2005-06-26 00:54:26, Pawel_66 pisze:
No - myslę ,że to będzie mogło zakończyc pewne niedomówienia



ooo, dokladnie o to mi idzie. Z tym zgadzam sie w calej rozciaglosci.
na zdrowie!
  
 
no to mamy świetny materiał na stronkę... "jak to się zaczęło, czyli historia LKP..."
  
 
A co z tymi, którzy nie mogli być w Mirowie, a byli na autoladzie

Adaś - ja twojego maila znalazłem gdzieś na jakiejś stronie, gdzie oceniało się samochody i tam znalazłem twój wpis.
  
 
Leszek - a czym się martwisz???
Wydaje mi się,że sam zalązek to własnie autolada - i tak to trzeba rozpocząć( jesli będzie takak historia opublikowana na stronie) - a dopiero potem zaczyna się "prawdziwy" klub - p decyzji ,że go zakładamy.
  
 
Adasco, niech do nas mowią per Ojcowie założyciele;] Nie mylić z ojcami dyrektorami,dyktatorami itp...
  
 
napewno jak bedziecie pisac to podsowam wam wstep dawno dawno temu za 7 ladami ....
  
 
Słomczyn. Data: prehistoria.



Foto: Rogacek

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
jaka tam prehistoria, ledwie 8 lat

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986